Kır Düğünü Balıkesir

Gümüş Garden

  • Kapasite
    200 - 875 Kişi

  • Kişi Başı
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Gümüş Garden Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Gümüş Garden Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Gümüş Garden Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Çim alan
Manzara
Doğa manzaralı

Gümüş Garden Sıkça Sorulan Sorular

Gümüş Garden düğün fiyatları ne kadar?

Gümüş Garden düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Gümüş Garden düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Gümüş Garden kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Gümüş Garden 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Gümüş Garden düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Gümüş Garden düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Gümüş Garden düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Gümüş Garden düğün dışında davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, açılışlar, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, nişan ve kına hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Gümüş Garden Hakkında

Hayalinizi süsleyen düğün için oldukça heyecanlı olduğunuzun farkındayız. Profesyonel çalışan kadromuzla Balıkesir’de Gümüş Garden ismiyle bugüne kadar pek çok çiftin mutluluğuna ev sahipliği yapıyoruz. Her zaman en iyi hizmeti sunmaya çalışıyor ve daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.

Peki biz nasıl bir mekâna sahibiz?

Mekânımızın girişinde bir tahta köprü bulunuyor. Organze tüller ve çiçeklerle süslediğimiz köprüden davetlilerinizin olduğu alana kırmızı halı eşliğinde giriş yapıyorsunuz. Yemyeşil bir alan üzerinde düğün, kına gecesi, nişan ve sünnet gibi organizasyonlarınızı yapıyoruz. Yuvarlak masalarımızı ve sandalyelerimizi kaliteli kumaşlarla giydiriyoruz. Pembe, mavi ve mor renklerin yoğun olarak kullanıldığı dekorasyonumuzu zevkiniz doğrultusunda süsleyebilirsiniz. Nikâh masasını ise özel olarak hazırlıyoruz. Minik ışıklarla süslü, beyaz tül ve kumaşların bolca kullanıldığı masanızın üstünü beyaz çiçeklerle süsleyerek hoş bir görünüm elde ediyoruz. Geniş bir dans pistine sahibiz. Bu pistin bulunduğu alanda nikâh masanızı konumlandırıyoruz. LED ışıklarla süslediğimiz mekânımızın aydınlatmasını beyaz renk veren ampullerle destekliyoruz. Volkan gösterisi, konfeti ve havai fişek gösterilerimizle eğlencenize renk katıyoruz. Başarılı müzisyenlerden oluşan orkestramız eşliğinde müziğin keyfini doyasıya çıkaracağınız bir eğlencede sevdiklerinizle birlikte bol bol dans edebilirsiniz. Yemekli ve yemeksiz düğün alternatiflerimizle bütçenize uygun bir hizmet alabilirsiniz. Yeşilin ve mavinin bir araya geldiği bir atmosferde hayatınızın en güzel “Evet” yanıtını vermek istiyorsanız sizi de Gümüş Garden’e bekliyoruz.

Salonumuz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak, organizasyon içeriklerimizi öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Gümüş Garden Düğün Salonu’na ait iletişim bilgileri ile bizimle kolayca irtibat sağlayabilirsiniz. Gümüş Garden’e ulaşmanın bir başka alternatif yolu ise yine sayfanın üstünde bulunan iletişim formunun eksiksiz bir şekilde doldurularak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Atatürk Cad Bigadiç, Balıkesir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.