Kır Düğünü Balıkesir

Çoban Kır Bahçesi

  • Kapasite
    200 - 875 Kişi

  • Kişi Başı
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Çoban Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Çoban Kır Bahçesi Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875

Çoban Kır Bahçesi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Şehir dışında
Manzara
Doğa manzaralı

Çoban Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Çoban Kır Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Çoban Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Çoban Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Çoban Kır Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Çoban Kır Bahçesi 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Çoban Kır Bahçesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Çoban Kır Bahçesi düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Çoban Kır Bahçesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Çoban Kır Bahçesi düğün dışında davet ve resepsiyon, kına, piknik, nişan, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Çoban Kır Bahçesi Hakkında

Estetik, kalite ve lüks hizmet anlayışı ile çiftlerimizin istekleri doğrultusunda unutulmaz organizasyonlar tasarlıyoruz. Her çiftimiz için özel konseptler düzenliyoruz. Üstelik yıllardır Çoban Kır Bahçesi Gönen adresinde hizmet sağlıyoruz.

Profesyonel bir ekip ile birlikte çalışıyor ve her detay için özel planlama ve iş bölümü yapıyoruz. Kır bahçemizde gerçekleştirmek istediğiniz organizasyonlarınızda organizasyon sorumlumuz yönetim ve planlamadan sorumlu oluyor. Böylece gecenizin hazırlıklarına başlayabiliyoruz.

Hizmetlerimizden bahsedecek olursak:

Önceliğimiz çiftlerimizin hayallerini gerçekleştirmek! Bu yüzden organizasyon sorumlumuz ile birlikte görüşmeler düzenliyoruz. Belirlediğiniz konsepte, organizasyonunuzun türüne ve gelin el çiçeğinize uygun olacak çiçekler ve aksesuarlara karar veriyoruz.

Yeşil alanımıza, doğaya ve çiftimizin konseptine uyum sağlaması için sade ve şık bir şekilde tercih ettiğimiz yuvarlak masalar ve giydirmeli sandalyelerinizi konuk sayınıza göre düzenliyoruz. Arzu ederseniz kokteyl tarzında organizasyonlar da düzenleyerek kokteyl masaları ve süslemeleri yapıyoruz. Açık büfe tarzında bir organizasyon da tasarlayabiliriz. Kır bahçemiz her organizasyon tipi için uygun olacak büyüklükte…

Beyaz üzerine tercih edilen soft renkler ile giydirmeler de yaparak konseptinize uygun masalarınızı süslemeye başlıyoruz. Farklı süslemeler isteyen çiftlerimiz için konuklarınızın masalarını şık vazolar, renkli suplalar veya ahşap dekorlar tercih edebiliyoruz. Çiftimizin düğün masasını da benzer tasarımlar veya rengarenk çiçekler ile dizayn edebiliyoruz.

Şık ışıklandırmalar ile kır bahçemizi aydınlatıyoruz ve sahne düzenlemeleri de yapıyoruz. Görkemli bir giriş için çiftimizin gelin yolunu tasarlıyoruz. Aynı özen ve şıklıkta her detay ile tam bir uyum sağlıyoruz.

Bütün bu süsleme ve düzenlemelerin yanında yemekleriniz için de farklı menüler belirliyoruz. Düğün paketleri dahilinde ana yemek değişiklikleri yapabiliyoruz. Yemeksiz ve kokteyl tercihleriniz için ise ikramlarınızı belirliyoruz.

Bizimle iletişime geçmek için yan tarafta bulunan ücretsiz teklif al butonuna tıklamanız yeterli.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Gönen-Bandırma Yolu No:75

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.