Kır Düğünü Balıkesir

Toros Mekan Kır Bahçesi

  • Kapasite
    100 - 625 Kişi

  • Kişi Başı
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Toros Mekan Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Toros Mekan Kır Bahçesi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Toros Mekan Kır Bahçesi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Toros Mekan Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Toros Mekan Kır Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Toros Mekan Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Toros Mekan Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Toros Mekan Kır Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Toros Mekan Kır Bahçesi 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Toros Mekan Kır Bahçesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Toros Mekan Kır Bahçesi düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Toros Mekan Kır Bahçesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Toros Mekan Kır Bahçesi düğün dışında mezuniyet törenleri, kına, kurumsal etkinlikler ve nişan hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Toros Mekan Kır Bahçesi Hakkında

Düğünlerini kır bahçesinde hayal edenler için hizmetimize başladık. Yemyeşil çimlerin üzerine konumlandırdığımız masa ve sandalyelerimizle başladık düğün organizasyonlarına. Yıllar geçtikte kendimizi geliştirdik ve trendleri takip ettik. Bugüne kadar sayısız organizasyona imza attık. Bizi tercih eden çiftlerle beraber mekanımızda düzenlemeler yaptık. Talepleri doğrultusunda hazırladığımız gecelerle unutulmaz kıldık düğün organizasyonlarını.


Peki biz kimiz diye sorarsanız; biz Toros Mekân Sındırgı Kır Bahçesi ekibiyiz. Balıkesir’de evlenmek isteyen çiftlerin düğün organizasyonlarını düzenliyor, eğlenceli saatler geçirmelerini sağlıyoruz. Düğün organizasyonlarının tekrarı yok. Bunun bilincinde olduğumuz için evlenecek olan çiftlerin hayal ettiği geceye kavuşmalarını istiyoruz. Sevdikleriyle beraber keyifli vakitler geçirebilmelerini sağlıyoruz.


Sizler de bizimle beraber gerçekleştirmek istiyorsanız gecelerimizi hemen sizlere sağladığımız hizmetlerden bahsedelim.


Yemyeşil bir kır bahçesinde ‘evet’ diyebilmeniz için nikah masanızı mekanımızın en güzel yerine konumlandırıyoruz. Nikah masanızda bulunmasını istediğiniz detaylar belki de çiçekler ve şık bir şamdan. Organizasyon sorumlumuz ile iletişime geçerek bize iletmeniz yeterli!


Biz sizlere en iyi organizasyonu sağlayabilmek adına buradayız. Profesyonel ekibimizle beraber organizasyonlarınızı düzenliyoruz. Organizasyonlarınızı güzelleştirebilmek adına en kaliteli ekipmanları kullanıyoruz. Işıklandırma sistemleri ile gecenizde aydınlık bir ortam sunuyoruz. Ses sistemlerimize de oldukça güveniyoruz. Mekânımız oldukça geniş olduğundan dolayı ses sistemlerinin en kalitesini seçtik. Mekânımızın her yerinden davetlilerinizin tüm sesleri duymalarını istiyoruz.


Organizasyon ekibimizle beraber oluşabilecek her olumsuz durum için önlem aldık. Örnek verecek olursak yaşanabilecek elektrik kesintileri için jeneratör sistemimiz bulunuyor. Böylelikle eğlence hız kesmeden devam edebiliyor.


Biz Toros Mekan Kır Bahçesi olarak elimizden gelenin en iyisi yapıyoruz. Düğün organizasyonlarınızın kusursuz geçmesi için ekibimizle beraber hummalı bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Eğer siz de bu özel gecenizde bizi tercih etmek isterseniz aşağıda bulunan ücretsiz fiyat teklifi al seçeneğini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Gecenizin her detayını beraber güzelleştirmek Balıkesir kır düğünü mekânları arasında bekliyoruz!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Kurtuluş Mahallesi, Soğütlüdere Cad. Namik Kemal Sokak, 10330 Sındırgı/Balıkesir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.