Kır Düğünü Balıkesir

Gençlik Kır Düğün Bahçesi

 • Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Gençlik Kır Düğün Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Gençlik Kır Düğün Bahçesi Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Gençlik Kır Düğün Bahçesi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan
Manzara
Doğa manzaralı

Gençlik Kır Düğün Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Gençlik Kır Düğün Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Gençlik Kır Düğün Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Gençlik Kır Düğün Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Gençlik Kır Düğün Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Gençlik Kır Düğün Bahçesi 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Gençlik Kır Düğün Bahçesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Gençlik Kır Düğün Bahçesi düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Gençlik Kır Düğün Bahçesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Gençlik Kır Düğün Bahçesi düğün dışında sünnet düğünü, baby shower, davet ve resepsiyon, doğum günü, parti, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, kına, nişan, mezuniyet törenleri ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

150-250

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel, Diyabet, Kosher, Vegan, Vejetaryen

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Gençlik Kır Düğün Bahçesi Hakkında

Yemyeşil bir kır alanında doğa içinde kır düğünü organizasyonlarınızı gerçekleştirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Gençli Kır Düğün Bahçesi olarak 2001 yılından bu yana Balıkesir Sındırgı’da faaliyet gösteriyoruz. Hizmete başladığımız yıldan bugüne mutluluğa ilk adımlarını atan birçok çiftin heyecanlı günlerine şahit olduk ve aynı heyecanı biz de paylaştık. Dilediğiniz bir gün geçirmeniz için profesyonel ekibimizle birlikte isteklerinizi not alıyor, kusursuz ve keyifli bir organizasyonla sizi buluşturuyoruz.

Peki bunu nasıl yapıyoruz?

-Düğününüzü doğayla iç içe olabileceğiniz sıcak yaz akşamlarında çimlerin serinliğinde ferah bir gün geçirebileceğiniz kır bahçemizde gerçekleştiriyoruz. Peyzajını düzenli olarak yaptığımız ve bakımlı bahçemiz 2000 m2 alan üzerine kurulmuştur. Yemek düzeninde 1000 kişiye kadar ağırlayabildiğimizden dolayı kalabalık bir organizasyon geçirmek isteyen çiftlere de hitap ediyoruz.

-Davetli sayınıza uygun olarak oturma düzenimizi oluşturuyoruz 10 kişilik yuvarlak masaları geniş aralıklarla bahçemize konumlandırıyor, herkesin rahat bir gün geçirmesini sağlıyoruz. Gelin ve damat masasını da bahçenin en güzel köşesi olan oyun pistinin yanına yerleştiriyoruz.

-Şimdi süsleme zamanı. Masa ve sandalye giydirmelerinde birçok renk alternatifimiz bulunuyor. Ağırlıklı olarak kırmızı, sarı, mor renklerini kullanıyoruz. Masa üstelerine canlı ve yapay çiçek yerleştiriyor bahçemizi de beyaz tüllerle süslüyoruz.

-Bu özel anlarınızı ölümsüzleştirebilmek adına video ve fotoğraf çekimi hizmeti de veriyoruz. Bünyemizde bulunan Foto Gençlik aracılığıyla organizasyonunuz öncesi ve sonrası özel anlarınızı kaydediyor, düğün klibinizi çekiyoruz.

-Geniş repertuvara sahip müzisyenlerle anlaşıyor, canlı performans eşliğinde eğlenceli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Gençlik Kır Düğün Bahçesi olarak çiftler tarafından tercih edilen Balıkesir kır düğünü mekânlarından biriyiz. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Atatürk Cad. No:45, Sındırgı Merkez/BALIKESİR

 • Haritadaki Konumu

  Gençlik Kır Düğün Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.