Dilmaç Kır Bahçesi

E-posta Gönder

  • Merkez, Balıkesir.

Kapasite Bilgileri

Dilmaç Kır Bahçesi
Açık Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625

Dilmaç Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Dilmaç Kır Bahçesi Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Kolonsuz salon
Manzara
Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Dilmaç Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Dilmaç Kır Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Dilmaç Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Dilmaç Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Dilmaç Kır Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Dilmaç Kır Bahçesi 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Dilmaç Kır Bahçesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Dilmaç Kır Bahçesi düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Dilmaç Kır Bahçesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Dilmaç Kır Bahçesi düğün dışında doğum günü, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Dilmaç Kır Bahçesi Hakkında

Unutamayacağınız bir düğün günü geçirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Üstün hizmet anlayışımızla, her çiftin ve konuklarımızın bizden mutlu ayrılması için çalışıyoruz. Salonumuz merkezi bir noktada olup, misafirlerimizin güzel vakit geçirmeleri için kendi araçlarıyla rahat bir şekilde ulaştırılmalarını sağlamaktadır.

Düğününüz için Dilmaç Kır Bahçesi olarak hangi hizmetleri veriyoruz?

700 Kişiye kadar çıkabilen ağırlama kapasitemizle mevsim şartlarına ayak uyduracak şekilde dizayn edilmiş bahçemizde düğünlerinizi yapıyoruz. Bahçemizde masa ve sandalye yerleştirmelerimizi gelecek konuk sayınıza göre yapıyoruz. Dilediğiniz konsepte mekân giydirme ve süsleme yapabiliyoruz. Her aşamada fikrinizi alıyor, sizin isteklerinizi önemsiyoruz. İstiyoruz ki her şey hayallerinizdeki gibi olsun.

Yemekli düğün tercihleriniz için standart bir düğün menümüz bulunuyor. Bu lezzetli yemekleri profesyonel servis elamanlarımız konuklarınıza sunuyor. Düğününüzde yemek tercih etmezseniz misafirlerinize kuru pasta, düğün pastası ve meşrubat ikramları yapıyoruz.

Düğün paketimiz içinde bulunan anlaşmalı ekip arkadaşımız düğün videonuzu kesintisiz olarak çekiyor. Aynı zamanda düğün boyunca her anınızı ölümsüzleştiren fotoğrafçımızda sizin için çalışıyor. Dilerseniz dışarıdan anlaşacağınız fotoğrafçınızla da çekimlerinizi yapabilirsiniz.

Standartların üstünde sahne ve ses sistemi sunuyoruz. Ayrıca geniş olarak bıraktığımız pist alanımızda açık havada dans etmenin keyfini yaşayacaksınız. İsterseniz ilk dansınızdan başlayarak gecenin ilerleyen saatlerine kadar çalacak tüm müziklere beraber karar verebiliriz. Biz de kötü sürprizlere yer yok, içiniz rahat olsun.

Düğün dışında hizmet verdiğiniz organizasyonlardan bahsedecek olursak; açılış, doğum günü, nişan, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, parti, sünnet düğünü gibi birçok alanda faaliyet gösteriyoruz. Dilmaç Kır Düğün Bahçesi Gönen’de faaliyet gösteriyor ve tüm organizasyonlarınız için size kapılarını sonuna kadar açıyor.

Siz de daha fazla bilgi almak, düğün paketlerimize özel fiyatlarımızı öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizinle tanışmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.