Kır Düğünü Balıkesir

Liman Motel & Restaurant

  • Kapasite
    200 - 875 Kişi

  • Kişi Başı
    250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Liman Motel & Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Liman Motel & Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Liman Motel & Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Deniz kenarında Şehir dışında
Manzara
Deniz manzaralı Panoramik manzaralı

Liman Motel & Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Liman Motel & Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Liman Motel & Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Liman Motel & Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Liman Motel & Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Liman Motel & Restaurant 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Liman Motel & Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Liman Motel & Restaurant düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Liman Motel & Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Liman Motel & Restaurant düğün dışında açılışlar, piknik, davet ve resepsiyon, parti, nişan, doğum günü, bayi toplantısı, sünnet düğünü, kına, kurumsal etkinlikler ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

01:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Liman Motel & Restaurant Hakkında

Altınovalılar bilir, yeşilin ile mavinin buluştuğu ve huzur bulmanın kaçınılmaz olduğu bir yer varsa o da Liman Motel Restaurant’tır. Biz Liman ailesi olarak uzun yıllardır Ayvalık’ın sakin ve dingin ancak bir o kadar da canlı yerinde motelimizi işletiyoruz. Denizin hemen kenarına kurulmuş bu cennet yerde yaz kış ayrı ayrı ama her zaman çok güzel bir manzaraya karşı inanılmaz bir seyir zevkine sahip oluyoruz. Hele uçsuz bucaksız bir deniz maviliğinin bitiminde doğan ve batan güneşin o renkleri… Kısacası buraların huzuru anlatmakla bitmez.

Hem butik çapta hizmet veren az odalı bir otel hem de lezzetli yemekler servis eden tecrübeli bir restoran olarak faaliyet gösteriyor ve misafirlerimizi ağırlıyoruz. Fakat bunun yan sıra başka bir konuda daha hizmet veriyoruz ki o da toplu organizasyonlar. Düğünler başta olmak üzere; nişan merasimleri, sünnet düğünleri, kına geceleri, kurumsal etkinlikler, piknikler, okul kutlamaları ve daha aklınıza gelebilecek pek çok konuda grup rezervasyonu yapabiliyoruz. Bu yazıyı okuma sebebinizi düşünecek olursak düğünler özelinde daha detaylı bilgiler vermek isteriz.

Deniz kenarında bulunan mekânımızın çok geniş bir bahçesi de mevcut ve burası yemyeşil çimlerle kaplı bir kır bahçesi. Yaz ve ilkbahar ayları başta olmak üzere, açık havada bulunmaya müsait olan her gün burada harika kır düğünlerine ev sahipliği yapabiliyoruz. Üstelik 1.000 kişilik konuk ağırlama kapasitemiz ile de kalabalık ailelere hitap edebiliyoruz. Organizasyon şirketi aracılığı ile burayı dilediği konseptte süsleyebilen çiftlerimize elimizden geldiğince yardımcı da oluyoruz. Belirli bir sayıya kadar catering konusunda da yardımcı olabiliyoruz.

Eğer deniz manzaralı bir kır düğününe uygun fiyatla sahip olmak isterseniz Liman Motel Ayvalık’ta sizi bekliyor. Fiyat teklifi veya bilgi almak için yandaki formu doldurmanız yeterli.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Altınova, 10400 Ayvalık/Balıkesir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.