Derya Izgara & Kır Bahçesi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Derya Izgara & Kır Bahçesi
Açık Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Derya Izgara & Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Derya Izgara & Kır Bahçesi Özellikler

Mekan Özellikleri
Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Kır manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Derya Izgara & Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Derya Izgara & Kır Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Derya Izgara & Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Derya Izgara & Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Derya Izgara & Kır Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Derya Izgara & Kır Bahçesi 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Derya Izgara & Kır Bahçesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Derya Izgara & Kır Bahçesi düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Derya Izgara & Kır Bahçesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Derya Izgara & Kır Bahçesi düğün dışında doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, açılışlar, davet ve resepsiyon, nişan, piknik, sünnet düğünü ve parti hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Derya Izgara & Kır Bahçesi Hakkında

Kır düğünü yapmaya karar verdiniz ve isteklerinize uygun bir mekân arıyorsunuz. Çimlerle kaplı doğal bir bahçeye sahip olan Derya Restoran olarak, size doğru yerdesiniz diyoruz. İşin severek yapan profesyonel ekibimizle uzun yıllardır bu alanda hizmet veriyoruz.

Mutluluğa ilk adımı attığınız özel gününüzde her türlü isteğinizde cevap alabileceğiniz bir ekiple çalışıyoruz. Son derece şık dekorasyonu, kaliteli servis anlayışı ve birbirinden güzel menü seçeneklerimizle Balıkesir’de kır düğünü mekanları arasında fark yaratıyoruz.

Derya Restoran olarak, 500 kişiye kadar çıkabilen kapasitemizle kalabalık davetleriniz için hizmet veriyoruz. 10 Kişiden oluşan masalarımızda beyaz örtülere pembe süslemelerle eşlik eden sandalyelerimize yer veriyoruz. İsteğinize göre dekor edilen nikah masamızda size eşlik eden şahitlerinizle birlikte evet diye son ses bağırabileceğiniz bir ortam sağlıyoruz.

Çiftlerimize ve konuklarınıza kaliteli hizmet vermek için çalışıyoruz. En önemlisi hayatınızda bir kez yaşayacağınız günün özel olmasını ve akılda kalmasını sağlıyoruz. Bu işin tecrübesine ve bilgisine sahip bir ekip ile çalışıyoruz. Unutamayacağınız organizasyonlar yaparak fark yaratıyoruz.

Misafirlerinizle birlikte konforu hissedebileceğiniz mekânımızda kendinizi evinizde gibi rahat hissetmeniz için çalışıyoruz. Tüm davetlilerinizin isteklerine cevap verecek enerjik ve esnek yapımızla kaliteli yemek ve içecek servisi sağlıyoruz.

Düğün dışında açılış, kına, doğum günü, sünnet düğünü ve daha nicesini düzenleyebiliyoruz. Fiyatlandırmalarımızı organizasyon türüne ve faaliyetlerimize göre şekillendiriyoruz.

Siz de tüm bu süreçlerde yanınızda olalım, beraber güzel bir süreç geçirelim diyorsanız formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Gökköy Mh. Köy Sk. No:441 Altıeylül

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Derya Izgara & Kır Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.