Farklı konseptlerModern ve ihtişamlıYüksek tavanEtkili havalandırmaBalkon / Teras alanıKına takımı ve aksesuarıGelin kaftanıKına ekibi

100 - 250 Kişi
250 - 500 TL
İncele

Diğer Firmalar

İzmit Adagöl Restaurant

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

İzmit Tokerler Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

İzmit Müsiad Sosyal Tesisleri

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

İzmit Çetin Balık İzmit

50 - 150 Kişi
250 - 500 TL

İzmit Kuruçeşme Teras Cafe Kır Düğünü

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

İzmit Salon Yeşilova

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

İzmit Müptela Meyhane

50 - 75 Kişi
250 TL'den az

İzmit İzmit Öğretmenevi

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

İzmit Alikahya Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

İzmit Şahane Restaurant

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

İzmit Otel Asya

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

İzmit Livadi Restaurant

100 - 350 Kişi
250 TL'den az

İzmit Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneği

100 - 350 Kişi
250 TL'den az

İzmit Baron Bar

50 - 150 Kişi
250 TL'den az

İzmit Erol Olçok Kültür Merkezi

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

İzmit Pasha Palas Hotel

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

İzmit Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

Masmavi körfeziyle ve yemyeşil ormanlarıyla adeta bir tabloyu andıran İzmit’te kına gecenizi organize edebileceğiniz şahane mekanlar bulunuyor. İzmit kına mekanları, açık ve kapalı davet alanlarında hizmet veriyor. Manzaralı organizasyon mekanlarında, geleneksel kına törenleri ve modern bekarlığa veda partileri gerçekleştirilebiliyor. İzmit’te kına gecesi mekanlarının birçoğu, Merkez ve Yeşilova’da yer alıyor.

İzmit’te oldukça fazla sayıda organizasyon mekanı bulunuyor. İlçedeki kına gecesi mekanlarının sayıca fazla olması ve organizasyon fiyatlarının cep yakmaması, İzmit’in tercih edilebilirliğini artırıyor. İzmit kına salonları, uygun fiyatlar karşılığında çiftlere ve konuklara birbirinden güzel hizmetler sunuyor. Standart kına paketlerinin içerisinde; müzik, yemek, kokteyl, fotoğraf, dekorasyon ve süsleme gibi hizmetler yer alıyor.

Kocaeli İzmit kına mekanları, ortalama olarak 400-500 konuğa ev sahipliği yapabiliyor. Bu sayının kına organizasyonları için bir hayli yüksek olduğunu belirtelim. Yüksek kapasiteli kına gecesi mekanları 750 konuğa yemek hizmeti sağlayabiliyor. Kalabalık organizasyonlar, Fatih ve Maşukiye’deki kına mekanlarında yapılıyor. Butik konseptiyle öne çıkan kına yerleri; Yahyakaptan, Ömerağa ve Kemalpaşa mahallelerinde bulunuyor.

İzmit Kına Yerlerinin Hizmet İçeriği

İzmit kına yerlerinde, çiftlerin ihtiyaç duyduğu birçok hizmet sunuluyor. İlçedeki mekanlar, anlaşmalı olduğu kına ekibiyle birlikte her detayı eksiksiz bir şekilde tasarlıyor. Çiftler, organizasyon sorumlusunun da yardımıyla bir kına konsepti belirliyor. Tercih edilen konsepte uygun renk ve modelde olan süslemeler, kına organizasyon mekanlarını güzelleştiriyor. Kına mekanlarının bazılarında, aksesuar kiralama olanağı da bulunuyor.

İzmit kına mekanlarında, çiftlere yemekli ve yemeksiz organizasyon seçenekleri sunuluyor. Yemekli bir kına organize etmeyi düşünen çiftler, sabit ve özel menüler arasında tercih yapıyor. Kokteylli kına organizasyonlarında, konuklara açık büfedeki atıştırmalıklar ikram ediliyor. Yemek servisiyle, tecrübeli garsonlar ilgileniyor. Lezzetli ikramlık ve enfes menü alternatiflerini ise kına gecesi mekanlarının birlikte çalıştığı mutfak ekibi hazırlıyor.

İzmit mekanlarında, kına gecenize kimi zaman hüzünlü türküler kimi zaman da eğlenceli şarkılar eşlik ediyor. Müzik eşliğinde kına ritüellerinizi gerçekleştirebileceğiniz organizasyon mekanları müzisyen ve orkestrayla birlikte çalışarak, sizlere profesyonel bir hizmet sağlıyor. İzmit bekarlığa veda mekanlarında; after party alanı, DJ performansı ve dans hizmetleri gibi ekstra imkanlar da sunulabiliyor.

Organizasyon mekanlarının kına ekiplerinde, fotoğrafçı ve kameramanlar da bulunuyor. Kaydedilen somut anılarınız, uzun yıllar boyunca profillerinizi süslüyor. “Ben farklı bir ekip veya firmadan hizmet almak istiyorum” diyorsanız, İzmit kına yerleri buna da müsaade ediyor. İlçedeki kına mekanlarının bir kısmında otopark yer alıyor. Mekanlarda; havalandırma, iklimlendirme ve açılır-kapanır tavan gibi sistemler de oluyor.

İzmit Kına Mekanları Fiyatları

Uygun fiyatlarıyla Kocaelili çiftlerin bütçelerine dost olan kına mekanları İzmit’te yer alıyor. İlçedeki her semtte, uygun fiyatlar karşılığında hizmet alabileceğiniz avantajlı kına organizasyon mekanları bulunuyor. Otel, kır evi, sosyal tesis, restoran, kafe ve daha nice mekan alternatifi için yüksek fiyatlar ödemenize gerek kalmıyor. İzmit kına gecesi mekanları, çiftlerin cebini yakmıyor.

İzmit kına fiyatlarını, büyük oranda davetli sayınız ve menü seçiminiz belirliyor. İlçedeki kına organizasyon yerleri, kişi başı fiyatlandırma yapıyor. Tercih etmiş olduğunuz menülerin fiyatları, konuk sayınızla çarpılıyor. Mekanların bir kısmı, konuk ağırlama kapasitesi doğrultusunda çiftlere ortalama bir paket fiyatı da verebiliyor. Talep ettiğiniz ekstra hizmetler için ayrıca bir ödeme yapmanız gerekebiliyor.

Standart paketlere dahil edilmeyen hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız, ödeyeceğiniz tutar artış gösterebiliyor. Dışarıdan temin edilen kına aksesuarları için seçimleriniz doğrultusunda bir ücret ödemesi yapmanız gerekiyor. Kına geceniz için tercih ettiğiniz konsept, organizasyon maliyetine de yansıyor. Gelin hamamı, bekarlığa veda partisi ve kutlama yemeği gibi pek çok organizasyon için İzmit mekanları farklı bir fiyat çıkarıyor.

İzmit kına gecesi mekanlarında hafta içi gerçekleştirilen organizasyonlar, hafta sonu seçeneklerine kıyasla daha ekonomik oluyor. Hesaplı kına gecesi organizasyonları için çiftler genellikle yemeksiz veya kokteylli alternatifler arasında seçim yapıyor. Özellikle yaz aylarında düzenlenmesi planlanan kına organizasyonları için mutlaka erken rezervasyon yaptırmak gerekiyor. Bazı kına salonlarında; indirim, kampanya ve ödeme kolaylığı gibi imkanlar bulunuyor.

İzmit’te Kına Gecesi Yapılacak Yerler

Tüm İlçeler Kına Mekanları

Tüm Şehirler Kına Mekanları

Diğer Kına Mekanları