Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneği

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneği - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneği Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneği Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneği Sıkça Sorulan Sorular

Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneği kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneği kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneği kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneği kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneği Hakkında

1993 yılından bu yana faaliyette olan Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneği ana salonunda davetlerinize de ev sahipliği yapıyor!


Özel anlarınızda mutluluğunuzu paylaşmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Ekibimiz ile birlikte özenli ve disiplinli bir çalışma yürütüyoruz. Her detayı ile de organizasyonlarınızı tasarlıyoruz. Söz, nişan, kına gecesi ve düğün organizasyonlarınızın tümünü sırası ile gerçekleştirebiliyoruz.


Teras veya ana salonumuzu tercih eden çiftlerimiz için şık tasarımlar yapıyoruz. Davetlileriniz için yaz aylarında salonumuzda, her mevsim de düğün salonumuzda yemekli düzende 300 kişilik masa düzeni oluşturabiliyoruz.


Ziyafet masalarınızı ise beyaz kumaşlar ile düzenlemeyi tercih ediyoruz. Altın sarısı dantel masa örtüleri, suplalar ve servis takımları ile geceniz için hazır hale getiriyoruz. Sandalyelerimizde de yine altın sarısı tül kumaşlar ile renklendirmeler yapabiliyoruz.


Özellikle kına gecesi eğlenceleri için ekstra süslemeler tercih eden çiftlerimizin kına köşesi için çözüm ortakları ile görüşmeler sağlayabiliyoruz. Organizasyon firmalarının ustalığı ile farklı konseptler tasarlama şansımız da oluyor. Son zamanların kına trendleri; Osmanlı, geleneksel, saray konseptleri oluyor ve genellikle kırmızı renkler tercih ediliyor. Prenses, Hint ve Roman kına konseptleri de rengarenk olan tercihler arasında yer alıyor…


Davet menüleri de hazırlamak isteyen çiftlerimiz için Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneği Lokalinde hazırlıkları başlatıyoruz. Aslında restoranımızda yemekli ve yemeksiz menüleriniz için özel tatlar hazırlanıyor. Kına gecesi organizasyonlarında ise çiftlerimiz yemeksiz menüleri tercih ediyor. Elbette siz her menüyü ve kına paketini değerlendirebilirsiniz!


Geleneksel kına gecesi eğlenceleri için de müzisyenlerimiz sahnede yerlerini alıyor. Gece boyunca kesintisiz eğlence be müzik ziyafeti başlatılıyor…


Eğer siz de İzmit’te kına yapılacak yerler arasında bir karar vermekte zorlanıyorsanız Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneği ile de iletişim sağlayın deriz. Üstelik yapmanız gereken sayfa üzerindeki ücretsiz teklif butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçmek.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Cumhuriyet Cad. Metropol İş Merkezi Kat: 4 İzmit / KOCAELİ

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneği Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.