Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Kocaeli

Alikahya Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Alikahya Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Alikahya Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Alikahya Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Alikahya Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Alikahya Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Alikahya Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Alikahya Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Alikahya Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına mumu

Alikahya Düğün Salonu Hakkında

Düğün organizasyonlarının belki de en eğlenceli ve en yorucu olanı kına gecesi davetleriniz için Alikahya Düğün Salonu İzmit'te konuklarınızı ağırlıyor!

Belediyeye bağlı bir düğün salonu olan tesisimizde davetlerinizde tasarlıyoruz. Hizmet personellerimiz ve organizasyon sorumlumuzun yoğun bir tempoda çalışması ile eksiksiz bir davet hazırlıyoruz. Her detayı sizin için düşünüyor ve kına konseptleriniz için çözüm ortaklarımız ile görüşmeler düzenliyoruz. Ortak yürüttüğümüz bu süreçte kına paketlerimizden yararlanabileceğiniz gibi kendi organizasyon firmalarınız ile de anlaşabilirsiniz. Yaptığımız anlaşmalar dahilinde son yılların modası; Osmanlı, geleneksel, saray, prenses gibi kına konseptleri tercih edebilirsiniz. Salonumuz her konseptiniz için yeterli alana ve ferahlığa da sahip. Üstelik yaz aylarında kapalı bir düğün salonu tercih etmekten endişe edenler için yüksek kalitedeki iklimlendirme sistemleri ile ferah bir atmosfer de yaratıyoruz.

Konseptinize uygun olarak tasarlanan kına köşeniz ve gelin yolunuza uyumlu olarak da davetli masalarınızı tasarlıyoruz. Şık bir şekilde dekore edilen salonumuza gelen konuklarınızı, özel bir karşılama merasimi ile yerlerine buyur ediyoruz. Bütün konuklarınızın ve müzik grubumuzun yerlerini alması ile sizi de sahneye davet ediyoruz.

Romantik anların ve doyasıya eğlencenin yaşandığı gecenizde kına paketlerimiz dahilinde ikram menüleri de hazırlıyoruz. Mutfağımızda hazırlanan atıştırmalıklar, ikram ve çerezler güler yüzlü hizmet personellerimiz tarafından konuklarınıza ikram ediliyor. Ayrıca düğün ve kına gecesi organizasyonlarını bir arada tercih eden çiftlerimiz için catering firmaları ile anlaşarak yemekli organizasyonlar da tasarlayabiliriz. Unutulmaz gecelerinizi eksiksiz kılmak için detaylı görüşmeler düzenleyerek sizin için özel olan bu geceyi daha da özel kuruyoruz…

Bütün davet ve organizasyonlarınız için tercih edebileceğiniz Alikahya Düğün Salonu fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz sayfa üzerinden ücretsiz teklif butonuna tıklayabilirsiniz. Açılan formu detaylı olarak doldurursanız istekleriniz dahilinde fiyat teklifleri alabilirsiniz!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Alikahya Atatürk Mah. Bağımsızlık Cad. No: 11 İzmit/ Kocaeli

 • Haritadaki Konumu

  Alikahya Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.