• Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Salon Yeşilova Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Salon Yeşilova Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Salon Yeşilova Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Salon Yeşilova Sıkça Sorulan Sorular

Salon Yeşilova kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Salon Yeşilova kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Salon Yeşilova kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Salon Yeşilova kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına süslemesi

Salon Yeşilova Hakkında

En özel günlerinizden biri olan kına gecenizi en özel anlara dönüştürerek size problemsiz bir organizasyon vaat ediyoruz. Bizden memnun ayrılmanız için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Yenilen trendlere ayak uyduruyor, her aşamada sizin fikrinizi alarak gecenizi planlıyoruz.


Kına gecenize özel size şu olanakları sağlıyoruz;


 • Öncelikle salonumuzda masalarımızı kişi sayınıza göre yerleştiriyoruz. Sadeliğin ve masumiyetin temsilcisi beyaz renk masa örtülerimizi, kına gecenize en çok yakıştırdığımız kırmızı renk süslemelerimizle tamamlıyoruz. Konuklarınızın oturma düzeninizi nasıl isterseniz o şekilde düzenleyebiliyoruz. Kalabalık aileler için masalarımızı birleştirebiliyoruz.

 • Kaliteli ışık-ses sistemiyle donatılmış mekânımızda; geniş ve her noktadan görülebilir bir sahne platformuna yer veriyoruz. Üstelik isteğiniz dahilinde canlı müzik hizmeti de sağlanabiliyoruz. Kına gecesinin olmazsa olmaz müzikleriyle bazen hüzünlenecek bazen ise eğlencenin doruklarına çıkacaksınız.

 • Kına gecenizden önce rahatça son hazırlıklarınızı yapıp size sunduğumuz küçük ikramları atıştırarak heyecanınızı yatıştıracağınız gelin odamızı özenle hazırlıyoruz. Mekanımızda kına gecenize özel bindallı, hint kınası, kına mumu, kına tepsisi, semazen, davul şov, kına ekibi gibi ek hizmetler sunabiliyoruz. Ayrıca kendinizi prensesler gibi hissedeceğiniz kına tahtınız salonun baş köşesinde sizi bekliyor.

 • Biz Salon Yeşilova İzmit/Kocaeli olarak, konuklarınızın konforu ve sizlerin sorunsuz bir organizasyon geçirebilmeniz için deneyimli ve profesyonel hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. Ekip arkadaşlarımız gerek lezzetiyle gerek ise sunumuyla mükemmel olan ikramlarımızı zamanında ve eksiksiz olarak servis ediyor.

 • Kına gecesi dışında nişan ve düğün gibi özel günlerinizde de sizinle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz. Kocaeli’de kına gecesi organizasyonlarını yılların getirdiği tecrübeye dayanarak en iyi biz yaparız diyoruz; vereceğimiz hizmete ve mekânımıza güveniyoruz.Daha fazla bilgi edinmek ve Salon Yeşilova İzmit fiyatlarını öğrenmek için hemen formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

 • Adres::

  Yeşilova Mahallesi, Turan Güneş Cd. No:440, 41060 İzmit/Kocaeli

 • Haritadaki Konumu

  Salon Yeşilova Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.