Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Kocaeli

Müsiad Sosyal Tesisleri

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Müsiad Sosyal Tesisleri Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Müsiad Sosyal Tesisleri Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Müsiad Sosyal Tesisleri Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Müsiad Sosyal Tesisleri Sıkça Sorulan Sorular

Müsiad Sosyal Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Müsiad Sosyal Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Müsiad Sosyal Tesisleri kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Müsiad Sosyal Tesisleri kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Müsiad Sosyal Tesisleri kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Müsiad Sosyal Tesisleri kına ve bekarlığa vedanız için masalar arası geniş mesafe aralığı, kullan-at malzeme ile servis imkanı, mekan girişinde ateş ölçümü, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, düzenli havalandırma ve her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi hizmeti sunmaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Müsiad Sosyal Tesisleri Hakkında

Müsiad Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştireceğiniz her organizasyon size özel ve eşsiz oluyor! Körfez manzarası eşliğinde huzur dolu bir gece tasarlıyoruz siz değerli çiftlerimiz ve konukları için.
Profesyonel bir ekip ile çalışıyoruz ve özellikle personel eğitimlerine özen gösteriyoruz. Kalabalık bir ekip ile çalışmanın sağladığı avantajlar sayesinde de doğru görev paylaşımı ile her hayalinizi organizasyonlarınıza sığdırıyoruz.

Planlama ve organizasyon yönetimini üstlenen organizasyon sorumlumuz hem personel görevlerini hem de gecenizi düzenliyor. Gece boyunca ve hazırlık aşamasında çiftlere organizasyon fikirleri ile ilgili rehberlik de yapıyor. Böylelikle düğün, kına gecesi, nişan, nikah gibi organizasyonlarınızın konsept çalışmalarını da birlikte yapabiliyoruz.

Sizin hayalinizdeki kına gecesi konsept fikirlerini ve gerekenleri belirledikten sonra tesisimizde hummalı bir çalışma başlıyor.

İlk olarak davetli sayınıza göre salon seçimi yapmamız gerekiyor. Mesela oturma düzeninde 450 kişiye kadar davetlileriniz ile davet ve resepsiyonlar için kapalı salonumuzu; 50 kişi kapasitesi ile aile organizasyonları için uygun olabilecek açık alanımızı tercih etme şansınız da bulunuyor.

Sıra masa ve sandalye süslemelerine geldiğinde beyaz renkte sandalyeler ve masalar tercih ettik. Masa örtülerimizi de beyaz ve ekru tercih ederek sade b ir görünüm oluşturmuş olduk. Sizin farklı renk tercihleriniz ve konseptlerinize kolayca uyum sağlayacak bir ambiyans oluşturuyoruz.

Yemekli ve yemeksiz organizasyon seçenekleri ile çiftlerimize farklı menüler sunuyor ve arzu ederlerse değişiklik imkânı da sağlıyoruz. Ana yemekleri belirleyebildikleri gibi ikramları ve içecek tercihlerini de yapabiliyorlar.

Gelin hanımların en çok önem verdiği kına törenini ve bütün geceyi bir kına resitaline çeviriyoruz adeta. Girişte şık karşılama töreninden itibaren özenli bir şekilde davetlilerinizi ağırlarken! Müzisyenlerimiz de gecenize eşlik ediyor ve resitalin eşsiz repertuarını oluşturuyorlar…

Kesintisiz eğlence ve müzik vaat ettiğimiz gecede kına alışverişinden de kurtarıyoruz çiftlerimizi. Gece boyunca ihtiyaçları olacak kına malzemeleri ve gelin ya da nedimelerinin aksesuarlarını da temin edebiliyoruz.

Bütün bu avantajlar ve fazlası için Müsiad Sosyal Tesisleri Kocaeli’nde emin ellerde olacaksınız. Üstelik tek yapmanız gereken formu doldurarak bizimle iletişime geçmek…

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Kemalpaşa Mah. İstasyon Cad. Metropol İş Merkezi (Merkez Bankası Yanı ) İzmit

 • Haritadaki Konumu

  Müsiad Sosyal Tesisleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.