Riva Kına Evi
5,0
(21 Yorum)
8. yıl
Yenimahalle
4 saatte cevap verir

Modern ve sadeYüksek tavanKolonsuzGeniş dans pistiCanlı müzikKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

100 - 750 Kişi
20.000
10.000 TL
İncele
Eflatun Kına Konağı
5,0
(27 Yorum)
4. yıl
Yenimahalle
1 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunİhtişamlı süslemelerYüksek tavanGeniş dans pistiGelin hamamıKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

50 - 200 Kişi
33.000
28.500 TL
İncele
Cevahir Wedding & Event
Yenimahalle
5 saatte cevap verir

Modern ve sadeYüksek tavanEtkili havalandırmaGeniş dans pistiGeniş otoparkKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

50 - 800 Kişi
59.000
45.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Yenimahalle Misina Kına Salonu

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

Yenimahalle Batı Düğün ve Kına Salonu

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

Yenimahalle Nevizade Restaurant

100 - 250 Kişi
250 - 500 TL

Yenimahalle Çakırkeyff Restaurant

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

Yenimahalle Efendi Konağı

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

Yenimahalle Salkım Söğüt Kır Bahçesi

200 - 875 Kişi
250 TL'den az

Yenimahalle Anka Wedding Ankara Demirspor Tesisleri

100 - 2000 Kişi
Yemek Servisi Bulunmuyor

Yenimahalle Lidya Kına Evi Kokteyl Balo Salonu

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Yenimahalle Başkent Öğretmenevi

100 - 350 Kişi
250 TL'den az

Yenimahalle Zen Balo Davet Düğün Salonları

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Yenimahalle İlayda Rose Garden

100 - 350 Kişi
250 - 500 TL

Yenimahalle Wonders Event & Wedding

200 - 875 Kişi
750 - 1.000 TL

Yenimahalle Şentepe Düğün Sarayı

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Yenimahalle Beylerbeyi Ankara

150 - 2000 Kişi
500 - 750 TL

Yenimahalle Baran Center Düğün & Balo

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Yenimahalle Wyndham Ankara

100 - 250 Kişi
1.000 - 1.500 TL

Yenimahalle İlbank Sosyal Tesisleri

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

Yenimahalle Ekrem Usta

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

Yenimahalle Bahar Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Yenimahalle Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

Ankara Yenimahalle kına mekanları, yeşillikler içinde ve tarihi dokuya sahip yapılarıyla size unutulmaz bir ambiyans sunuyor. 100 kişiden 1000 kişiye kadar davetliyi yemekli ve yemeksiz düzende ağırlayabiliyorsunuz. Turgut Özal ve Çayyolu semtleri butik davet gerçekleştirmek isteyenler için uygun. Demetevler, Ostim ve Batıkent mahallelerinde ise kalabalık bir kına gecesi tercih edenlerin inceleyebileceği mekanlar bulunuyor.

Yenimahalle’de özellikle Demetevler ve Batıkent’te birbirinden farklı mekan seçenekleri bulunuyor. Ankara’da en çok tercih edilen Batıkent kına gecesi mekanlarını incelediğimizde oldukça uygun fiyatlı alternatiflerle karşılaşıyoruz. Demetevler kına mekanları ise daha geleneksel dekorasyonu ve kırmızı ağırlıklı süslemeleriyle dikkat çekiyor. Bütçe ve tarz açısından mekanları karşılaştırarak size en uygun olanını tercih edebiliyorsunuz.

Yenimahalle bekarlığa veda mekanları yüksek tavanlı ve kolonsuz olması sayesinde konuklarınıza ferah bir davet alanı sağlıyor. Salonun ortasında yer alan dans pisti ise bütün konuklarınıza yetecek genişliğe sahip. Bunun yanında pek çok mekanda da olduğu gibi teknolojik iklimlendirme, klima ve havalandırma sistemleri salonun davet boyunca havadar kalmasına yarıyor.

Yenimahalle Kına Gecesi Mekanlarında Hizmetler Neler?

Yenimahalle Kına Mekanları Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

Hemen hemen her semtte bütçenize uygun kına mekanları Yenimahalle ilçesinde bulunuyor. Bütçe dostu bir kına gecesi gerçekleştirmek isteyenler ilk olarak Turgutözal, Çayyolu, Demetevler ve Ostim mahallelerine göz atabilirler. Uygun fiyatlı ve kına gecesi organizasyonları konusunda tecrübeli birçok mekan bulunuyor. Batıkent ve Beşkent semtlerindeki mekanlar diğerlerine kıyasla bir tık daha yüksek fiyatlarla karşınıza çıkabilir.

Yenimahalle kına yerlerinde fiyat, davetinizin yemekli ya da yemeksiz olmasına göre değişiyor. Yemekli davetler için mekanlar kişi başı üzerinden bir fiyat sunuyor. Davetli sayınız ile bu fiyatı çarparak ödeyeceğiniz tutara ulaşabiliyorsunuz. Yemeksiz bir kına gecesi gerçekleştirecekseniz de mekanların hazırlamış olduğu kokteyl paket fiyatına göre davetiniz için ayırmanız gereken bütçeyi hesaplayabilirsiniz.

Yenimahalle kına mekanlarında konuklarınıza sunacağınız menünün içeriği fiyatı belirleyen noktalar arasında. Yemekli kına geceleri zengin içeriği ve yemek çeşitliliği bakımından fiyatı daha yüksek davetler arasında yer alıyor. Tercih ettiğiniz menüdeki ana yemeğe göre de fiyat değişebiliyor. Yemeksiz davetler yemekli olanlara göre daha uygun fiyatlı olsa da menülerde alkollü içecek tercih etmeniz fiyatı yükseltebiliyor.

Davetin gerçekleşeceği gün ve mevsim de fiyatı oldukça etkiliyor. Diğer Ankara kına gecesi ve bekarlığa veda mekanlarında da olduğu gibi fiyatlar talep yoğunluğuna göre değişiyor. Yaz ve bahar aylarında davetlere fazlasıyla talep olduğundan fiyatlar diğer mevsimlere göre biraz daha yüksek olabiliyor. Hafta içi günlerindeki fiyatlar ise hafta sonuna kıyasla daha uygun olabiliyor.

Yenimahalle Kına Salonları Süslemeleri

Yenimahalle’de kına gecesi yapılacak yerlerde her zevke uyacak bir konsept bulmanız mümkün. Geleneksel ve Osmanlı konseptli bir salon tercih ediyorsanız mekanlarda ağırlıklı olarak kırmızı ve tonları kullanılıyor. Bunun yanında kına tahtının çevresine minderler yerleştirilerek ortamın ambiyansına uyumlu bir kına alanı yaratılıyor. Ayrıca masanın üzerinde yer alan aksesuarlarda da altın rengi tercih ediliyor.

Sade ve modern görünüm sevenler için ise yine pek çok mekan alternatifi bulunuyor. Bu salonlarda daha çok beyaz masa ve sandalyeler kullanılıyor. Sandalyeleri ise istediğiniz renkte tüllerle süsleyip seçtiğiniz tonları ön plana çıkarabiliyorsunuz. Hint konseptli bir kına gecesi gerçekleştirmek istiyorsanız salonun genelinde pembe, turuncu ve yeşil gibi en canlı renkleri tercih edebilirsiniz.

Yenimahalle’deki mekanlarda genel olarak yuvarlak veya uzun dikdörtgen masalar tercih ediliyor. Bu sayede davet türünüz ne olursa olsun konuklarınıza konforlu bir alan sağlanıyor. Tiffany ve Napolyon sandalyeler ise davetlerin en çok tercih edilen modelleri arasında. Masa süslemesi olarak da konsepte uygun olacak şekilde mum, canlı çiçek, şamdan ve supla gibi aksesuarlar kullanılıyor.

Tüm İlçeler Kına Mekanları

Tüm Şehirler Kına Mekanları

Diğer Kına Mekanları