Başkent Öğretmenevi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Başkent Öğretmenevi - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Başkent Öğretmenevi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Başkent Öğretmenevi Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Başkent Öğretmenevi Sıkça Sorulan Sorular

Başkent Öğretmenevi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Başkent Öğretmenevi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Başkent Öğretmenevi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Başkent Öğretmenevi kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Başkent Öğretmenevi Hakkında

Çeyrek asırdan fazla süredir Başkent Öğretmenevi Ankara’da öğretmenlerimize ve bütün halkımıza hizmet veriyoruz. Yılların verdiği tecrübe ve sağladığımız hizmetler ile konuklarınıza hem konaklama imkânı sunuyoruz hem de organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyoruz.

Üstelik hizmetlerimizi sunduğumuz ekip arkadaşlarımız işinin ehli ve kendi alanlarında eğitimlerini tamamlamış kişiler! Bu yüzden hem iş disiplini yüksek olan bir kurum ile birlikte hem de profesyonel kişiler tarafından sağlanan hizmetleri başka bir yerde bulamayacaksınız…

Kına gecesi organizasyonlarınız için sağladığımız hizmetlerden kısaca bahsetmek gerekirse:

Gelin hanımın hayallerindeki kına gecesi organizasyonunu gerçekleştiriyor ve bu gecede beyler olmadan kesintisiz eğlencenin tadını çıkartıyoruz!

Tesisimiz bünyesinde bulunan 3 farklı salonu konseptiniz ve davetli sayınıza göre seçme şansı sağlıyoruz. Salonlarımız Angora, Gordion ve Hitit salonlar olarak davetleriniz için uygun alanlar oluşturuyor.

Salon tercihinizden sonra düzenlemeler ve süslemeler yapılıyor. Organizasyon sorumlumuz ve ekibimizin de yardımları ile konseptinize uygun masa ve sandalye süslemelerinden tutunda kına köşenizin düzenlenmesine kadar her detay bizim tarafımızdan tamamlanıyor.

Orkestramızın da gecenize katılması ile siz konuklarınız ile kaliteli vakit geçirirken kına resitalinizde sizin istediğiniz şekilde devam ediyor. Kına ritüelleri sıralı bir şekilde düzenleniyor ve ekip arkadaşlarımız tarafından gecenize rehberlik ediliyor.

Organizasyonlarınız için yemek ve ikramlarınızı da restoranlarımızda aşçılarımız tarafından hazırlanıyor. Şık sunumlar ile de konuklarınızın beğenisine sunuluyor.
Daha önceden kişi sayısı belirtmek ve kına paketlerimiz ile birlikte anlaşmalarımızı yapmak koşulu ile şehir dışından gelen konuklarınızı da ağırlayabiliyoruz Başkent
Öğretmenevinde. Hatta neredeyse bütün konuklarınıza yetecek yatak kapasitemiz ile otelde bile bulamayacağınız konfor ve rahatlığı sağlıyoruz. Rahat ve lüks tasarlanmış odalarımızda ihtiyacınız olan her şeyi de bulabileceksiniz üstelik…

Gerçekleştireceğiniz bütün organizasyonlarda tek bir çözüm ortağı ile gecenizi kusursuz kılma şansı yakalamak isterseniz Ankara kına gecesi organizasyonlarının doğru adresindesiniz. Formu doldurarak Başkent Öğretmenevi ile iletişim de sağlayabilirsiniz…

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Emniyet Mahallesi, Gazi Hastanesi Karşısı, Beşevler / Yenimahalle

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Başkent Öğretmenevi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.