Misina Kına Salonu

E-posta Gönder

Misina Kına Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  200-300

 • Aksesuar Kiralama

Misina Kına Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Misina Kına Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Misina Kına Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Misina Kına Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Misina Kına Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Misina Kına Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Misina Kına Salonu kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Misina Kına Salonu kına ve bekarlığa vedanız için sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, düzenli havalandırma, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, mekan girişinde ateş ölçümü, kullan-at malzeme ile servis imkanı, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi ve masalar arası geniş mesafe aralığı hizmeti sunmaktadır.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Misina Kına Salonu Hakkında

Kına gecesi özel konseptler ve düzenlemelerle benzersiz kılınan bir merasimdir aslında! Üstelik en eski geleneklerimizden bir tanesi olup yöresel ritüelleri de kapsar. İşte tam da bu noktada her hayalinizi gerçekleştirebilecek bir çözüm ortağına ihtiyacınız var! Peki, bu gerçekten mümkün mü?

Ankara kına gecesi organizasyonu planlamak isteyen çiftler için Misina Kına Salonu ile her şey mümkün! Çünkü düşlediğiniz her konsept için özel bir kına köşesi tasarlama şansı sunuyoruz. Konsept rengine göre kırmızı, pembe, mor ve beyaz gibi pek çok seçenek ile çıkıyoruz karşınıza. Şık işlemeleri, altın sarısı detayları olan tahtaları renkli cibinliklerle süslüyor, tamamı tarzınıza uygun seçilmiş kına takımı ile benzersiz bir görüntü yaratıyoruz. Nedime minderleri, kına halısı, tepsi ve mumlarla bir örnek bir olan bu alanda kin merasimini gerçekleştiriyoruz. Dans ekibi ve nedimeler de yanınızda oluyor... Ayrıca konuklarınızı da en iyi şekilde ağırlıyoruz. Şık sunumlar ve ikramlar sunduğumuz konuklarınız hoş bir karşılaşmanın ardından kendileri için ayrılan yerlere buyur ediyoruz. Masaları beyaz renk örtü ve konsepte uygun renklerde tüllerle kelimenin tam anlamı ile ziyafet alanını andırıyor.

Bizi Ankara kına gecesi mekanlarından ayıran ise Misina Kına Salonu ekibi olarak sunduğumuz yüksek kalite standartlarında hizmet, eşsiz tatlar ve gece boyunca kesintisiz eğlence! Bir de kına malzemeleri ve aksesuar temin ediyor olmamız dilediğiniz her şeyi tek bir çatı altında bulacağınız anlamına geliyor... Kına gecesi elbisesi, kaftan, nedimeleriniz için bindallılardan tutunda tef, zil, Hint kınasına kadar her şey var! Üstelik salonumuz 200 ila 300 kişilik davetler için uygun. Şimdiden gecenin tadını çıkarmaya ve özgürce eğlenmeye odaklanmalısınız!

Bu çok özel kına gecesi ve sunduğumuz diğer hizmetler için bilgi almak isterseniz, Misina Kına Salonu Ankara Yenimahalle’de! Yapmanız gereken ise görüşme talebi için bir ân önce sayfanın üst kısmında yer verdiğimiz iletişim bilgilerini kullanmak.

İletişim

 • Adres:

  İvedik Caddesi, Karşıyaka İş Merkezi 486/236, Demetevler, Yenimahalle/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.