Bahar Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Bahar Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Bahar Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Bahar Düğün Salonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Bahar Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Bahar Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Bahar Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Bahar Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Bahar Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Bahar Düğün Salonu Hakkında

Ankara’da gelin hanımların vazgeçilmezleri kına geceleriniz için Bahar Düğün Salonu Yenimahalle’de kına salonu olarak da hizmet veriyor!


Aşkınıza şahitlik etmek için kına gecenizden itibaren tasarlıyoruz ve her adımda yanınızda oluyoruz. Alanında uzmanlaşmış personellerimiz ile birlikte gecenizin her detayını tasarlıyoruz. Hayallerinizin ötesinde bir gece için planlamalar ve düzenlemeler yapıyoruz.


Bu yoğun ve stresli dönemde omuzlarınızdan yüklerinizi alıyoruz! İstekleriniz doğrultusunda kına gecesi konseptlerinizi tasarlıyoruz. Herhangi bir eksiklik olamaması için kına resitallerinizde organizasyon yönetimi görevini üstleniyoruz. Böylelikle konuklarınızın kapıda karşılanmasından itibaren sırası ile kına merasimlerinizi gerçekleştiriyoruz…


Davetli sayınıza göre masa düzeni oluşturmak ile başlıyoruz hazırlıklara! Masalarınızda beyaz örtüler ve sandalyelerinizde de beyaz üzerine renkli giydirmeler tercih ediyoruz. Şık bir salonda düzenlenen davetleriniz için uygun olacak aksesuarlar ve küçük detaylar ile de süslemeler yapıyoruz. Işıl ışıl masalarınızı düzenledikten sonra kına köşesi de hazırlıyoruz gelin hanım için.


Kına köşenizde ise kına tahtı ve kına cibinliği tercih ediyoruz. Kına töreni esnasında her konuğunuzun görebilmesi adında da merkezi bir konumda olmasını tercih ediyoruz. Kına sehpası üzerinde kına sepeti veya kına tepsisi ile etrafınızda nedime minderlerinizi de yerleştiriyoruz. Sultanlara yakışır bir köşe oluşturduktan sonra çözüm ortaklarımızın desteği ile fotoğraf çekim alanları da düzenleyebiliyoruz.


Yemeksiz kına gecesi menülerini de sizler için hazırlıyoruz. Kına merasimi esnasında ara ara servislerimizi gerçekleştiriyoruz. Davetiniz boyunca konuklarınız ile ilgilenmeye devam ediyoruz. Kuru pasta, kanepe ve atıştırmalıkları alternatif olarak sunuyor ve içecek servisleri de yapıyoruz.


Bütün bunların yanında gecenizi müzisyenlerimiz ile birlikte başlatıyoruz. Geleneksel kına gecesinin vazgeçilmezi olan kına müzikleri ile kimi zaman hüzünleniyor kimi zaman da eğleniyoruz. Fotoğraf ve kamera ekibimiz de her anınızı ölümsüzleştiriyor…


Eğer siz de Ankara Yenimahalle kına gecesi mekanları arasında bir tercih yapmak üzereyseniz sayfa üzerindeki ücretsiz teklif butonu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Bahar Düğün Salonu fiyatları ve ayrıcalıkları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz...

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Demetgül Mahallesi, Vatan Cd. No:6/E, 06200 Yenimahalle/Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Bahar Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.