Efendi Konağı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Efendi Konağı - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Efendi Konağı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Efendi Konağı Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Efendi Konağı Sıkça Sorulan Sorular

Efendi Konağı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Efendi Konağı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Efendi Konağı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Efendi Konağı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Efendi Konağı kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Efendi Konağı Hakkında

Eğlenceli organizasyonlar ve keyifli sofralar için Efendi Konağı Ankara’da sizleri bekliyor!

Her davet ve resepsiyonunuz gibi nikâh sonrası yemek ve kına gecesi organizasyonlarınızı da düzenliyoruz. Özel anlarınızı daha da özel kılmak için profesyonel ekibimiz ile birlikte her detayı sizin için düşünüyor omuzunuzdan yüklerinizi alıyoruz. Detaylı bir çalışma için ise organizasyon sorumlumuzun da desteği ile planlama, danışmanlık ve organizasyon yönetimi görevlerini de üstleniyoruz!

Bu yüzden ilk olarak çiftimizin kararlarını ve isteklerini değerlendiriyoruz. Yaz aylarında bahçemizde ferah ve serin bir ortam oluşturarak eğlenceli gecelerinizi düzenlerken kış aylarında ise restoranımızda davetli sayınıza göre bir alan ve masa düzeni oluşturabiliriz.

Düzenlemelerin ardından masalarınızın dekorasyonu ve süslemelerine sıra geliyor. Bu aşamada ise sizin konsept ve renk tercileriniz de doğrultusunda süslemeler yapılıyor. Beyaz masa örtüleri üzerine sade ve küçük dokunuşlar yapılarak hazırlıklar tamamlanıyor.

Elbette detaylı bir konsept çalışması isteyen konuklarımız için çözüm ortaklarımızın desteğini alabiliyoruz. Kına köşesi ya da farklı fotoğraf çekim alanları için biz veya çözüm ortaklarınız ile birlikte çalışmalar da yapıyoruz.

Sıra gecenizi taçlandıracak ve ziyafete dönüştürecek menülerinize geldiğinde ise eşsiz tatlar Efendi Konağı mutfağında özel olarak hazırlanıyor. Özel tarifler kullanan aşçılarımızın elinden çıkan lezzetler konuklarınızın beğenisine sunuluyor. İkram ve içecek tercihleri ile aperatifler de hazırlanıyor arzu eden çiftlerimiz için!

Her detayı ile hazırlanan geceniz tabii ki konuklarınızın şık bir karşılama töreni ile yerlerine buyur edilmesi ile başlatılıyor. Müzisyenlerimizin de katılımı ile keyifli geceniz başlatılıyor ve hafif müzik eşliğinde nezih bir gece hatta belki de kız kıza bir bekarlığa veda organizasyonu sizleri bekliyor…

Siz de Ankara kına gecesi ve bekarlığa veda organizasyonu için Efendi Konağında buluşalım diyorsanız. Bizimle iletişime geçmek için sayfa üzerindeki "Ücretsiz teklif al" butonu ile fiyat teklifleri alabilir ve görüşmeler düzenleyebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Ostim Mahallesi, 100. Yıl Bulvarı, Kosova İş Merkezi No: 137/A Yenimahalle/ Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Efendi Konağı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.