Baran Center Düğün & Balo

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Baran Center Düğün & Balo
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Baran Center Düğün & Balo Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Baran Center Düğün & Balo Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Baran Center Düğün & Balo Sıkça Sorulan Sorular

Baran Center Düğün & Balo kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Baran Center Düğün & Balo kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Baran Center Düğün & Balo kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Baran Center Düğün & Balo kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Baran Center Düğün & Balo kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Baran Center Düğün & Balo Hakkında

Baran Center adı altında 20’ye varan yıldır mekân olarak faaliyet gösteriyoruz. Kapalı ve açık salonlarımızla, şarap evimiz ve restoranımızla çok sayıda işi bir arada yapıyoruz. Aynı zamanda düğün, nişan, kına, doğum günü kutlaması ve toplu organizasyonlara yemekli olarak ev sahipliği yapıyoruz. Uzun yıllardır birlikte edindiğimiz tecrübeler ile kendini oldukça geliştiren ve öğrenmeye açık deneyimli personelimiz size hizmette kusur etmeyecektir. Her şey tam zamanında ve güler yüzlülükle halledilecektir. Çünkü şirket politikası ve iş ahlâkımız gereği yapmamız gereken en önemli şey bu. Tüm bunlar ışığında, son dönemde oldukça talep gören bir iş olan kına gecelerini de layığı ile yapıyoruz. Yenimahalle kına mekanları arasında biz de yer alıyoruz.

Toplu organizasyonlar için üç ayrı yerimiz var. Bunlardan bir tanesi ve en büyüğü 500 kişilik kapasiteye sahip olan Üst Kar Teras adını verdiğimiz açık akanımız. Haziran, Temmuz ve Ağustos gibi yaz aylarında; saat akşam 6 ile gece yarısı 12’ye kadar hizmet veriyoruz. İkincisi ise Zemin Teras dediğimiz ve 300 kişilik davetli sayısını rahatlık ile ağırlayabilen alanımız. Son olarak da küçük organizasyon ve yemekli etkinlikler için kullanılan 50 kişilik kapalı alanımızdan da faydalanabilirsiniz. Olumsuz ve sert hava şartları için farklı mekân alternatiflerimiz ile masa düzenlerimiz var. Fasıl müziği tarzında çalan ve arada restoranımızın misafirleri için getirttiğimiz bir fasıl grubumuz da var. Dilerseniz sizin için de getirtebiliriz.

Kına gecesi organizasyonlarınız için Baran Center Düğün Salonu Batıkent’te yer alıyor ve sizi bekliyor. Başta ilçemiz olmak üzere Ankara’daki her çifti düğün, nişan ve kına gecelerini organize etmek ve mekânımızda düzenlemek için bekliyoruz. Bizimle iletişime geçmek için yan tarafta bulunan fiyat teklifi alma formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Uğur Mumcu Mahallesi, Alınteri Bulvarı, 1603. Sokak ( Batıkent İtfaiye Karşısı ) 06370 Ostim OSB/Yenimahalle/Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Baran Center Düğün & Balo Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.