Queen Wedding
5,0
(8 Yorum)
Keçiören
2014 yılında kurulan organizasyon firmamız Queen Wedding Ankara Keçiören, yılların biriktirdiği deneyim ve geniş ürün yelpazesiyle müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyor. Eğer hem şık ve...
50 - 350 Kişi
24.500 19.500 TL
İncele
Bella Wedding Kına
5,0
(4 Yorum)
Keçiören
Ankara’nın kalbi Keçiören’de, 2020 yılından beri saray konseptini yansıtan kına geceleri ve benzersiz bekarlığa veda partileri için kaliteli hizmet sağlıyoruz. Antares Avm Bella Wedding’de, yetkin...
50 - 900 Kişi
62.000 43.000 TL
İncele
Havuzlu Bahçe Kına & Düğün Salonu
5,0
(8 Yorum)
Keçiören
Havuzlu Bahçe Kına & Düğün Salonu’nun yemyeşil kır bahçesi manzaralı davet alanları ve sesiyle huzur verecek şelalesinin eşliğinde unutulmaz kına ve bekarlığa veda eğlencelerinize ev sahipliği...
100 - 300 Kişi
250 - 500 TL
İncele
Özel kına gecesi organizasyonlarınız için standart düğün salonu düzenlemelerini tercih etmiyorsanız, hayallerinizdeki kına gecesini düzenlemek için farklı konseptler ve özel çalışmalar sunuyoruz!...
100 - 350 Kişi
20.000 15.000 TL
İncele
Lena Kına Nikah Balo Salonu
1 Yorum
Keçiören
Ankara Keçiören’de, merkezi bir konumda bulunan Lena Balo Salonu, gerçekleştirdiği geleneksel tarzdaki kına geceleriyle sektörde adından sıkça söz ettiriyor. İşlevsel tavan tasarımı sayesinde,...
100 - 350 Kişi
40.000 25.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

100 - 350 Kişi
250 TL'den az
100 - 350 Kişi
250 TL'den az
200 - 875 Kişi
250 TL'den az
100 - 450 Kişi
750 - 1.000 TL
200 - 875 Kişi
250 - 500 TL
Keçiören
Kahveci Mirim
50 - 150 Kişi
250 TL'den az
50 - 150 Kişi
250 TL'den az
100 - 450 Kişi
250 TL'den az
50 - 150 Kişi
250 - 500 TL
100 - 250 Kişi
250 TL'den az
Keçiören
SB Concept
50 - 75 Kişi
500 - 750 TL
100 - 350 Kişi
250 TL'den az
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Keçiören Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

Osmanlı saray konseptini yansıtan kına salonlarında eşi benzeri olmayan bir organizasyon yapmaya ne dersiniz? Eğer cevabınız “Kesinlikle evet” ise Ankara’nın kalbi Keçiören’de bulunan kına gecesi mekanlarını gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Keçiören’de kına gecesi mekanları yoğun olarak Tepebaşı, Yeşiltepe, İncirli ve Etlik’te yer alıyor. Burada bulunan kına yerleri, standart paketlerinin zenginliğiyle ön plana çıkıyor.

Keçiören’de kına gecenizi organize edebileceğiniz mekanların büyük bir kısmı, kapalı davet salonlarından oluşuyor. İlçedeki kına organizasyon mekanlarının bazıları; otelde, konakta ve hamamda hizmet veriyor. Açık hava yerleri, havuz başında ve bahçede konumlandırılıyor. Keçiören organizasyon mekanları, farklı kına konseptlerine de yer veriyor. Gelin hamamı ve bekarlığa veda partisi organizasyonları, çiftlerde düğün stresi bırakmıyor!

Keçiören’de gerçekleştirmeyi düşündüğünüz küçük ve samimi organizasyonlar için butik konseptli kına mekanlarında karar kılabilirsiniz. Butik konseptli kına yerlerinde, yakın çevrenizle birlikte bolca eğlenebileceğiniz organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. Dillere destan, kalabalık bir kına gecesi organize etmek istiyorsanız, seçiminizi yüksek kapasiteli mekanlardan yana yapabilirsiniz. Keçiören’deki yüksek kapasiteli mekanlar 1.000 kişiye kadar en güzel şekilde hizmet sunabiliyor.

Geleneksel kına geceleri için gerekli olan bazı aksesuar ve malzemeler bulunuyor. Ankara Keçiören kına gecesi mekanları, gelinlerin ihtiyaç duyduğu birçok aksesuarı temin edebiliyor. Gelinler; kaftan, bindallı, kına tahtı ve hediyelik çeşitleri arasında seçim yapıyor. Kına organizasyon mekanlarının bir kısmı, bu aksesuarlar için ekstra bir ücret talep etmiyor. Keçiören’de kına fiyatları, makul skalada oluyor.

Keçiören Kına Mekanlarının Hizmet Yelpazesi

Keçiören Kına Mekanları Fiyatları

Keçiören’de kına gecesi yapılacak yerlerin fiyatlandırma sistemi, bazı unsurlara göre farklılık gösteriyor. Yemekli kına organizasyonu yapmak isteyen Ankaralı çiftlerin menü tercihleri, fiyatlara doğrudan yansıyor. Menüler ve ikramlıklar, konuk sayısına göre hazırlanıyor. Bu noktada çiftlerin davetli sayısı da ödeyecekleri tutarları belirleyen en önemli etkenlerden biri oluyor. Çiftlerin ekstra talepleri, fiyatları artırabiliyor.

Keçiören’in neredeyse bütün semtlerinde, uygun fiyatlı kına organizasyon mekanları bulunuyor. İlçede kına gecenizi organize edebileceğiniz yerlerin büyük bir kısmı için bütçe dostu fiyatlar ödemeniz yeterli oluyor. Etlik kına gecesi yerleri, birçok hizmeti uygun fiyatlar karşılığında sunduğu için çiftler tarafından sıkça tercih ediliyor. Keçiören Belediyesi kına yerlerinde de hesaplı organizasyonlar gerçekleştirilebiliyor.

Şık tasarımıyla, merkezi konumuyla, hizmetleriyle ve olanaklarıyla ön plana çıkan ortalama fiyatlı kına organizasyon mekanları; Aziziye ve Kavacık Subay Evleri Mahallesi’nde yer alıyor. Kira bedeli ve sunduğu hizmetler için ortalama fiyatlar talep eden kına gecesi mekanları, en fazla 300 konuğa ev sahipliği yapabiliyor. Ortalama fiyatlı mekanlarda, SPA ve gelin hamamı hizmetleri de oluyor.

Hisar Mahallesi’ndeki kına gecesi mekanlarında fiyatlar ortalamanın üzerinde seyrediyor. Buradaki mekanlar, geniş bir bahçede ve büyük bir kapalı salonda hizmet veriyor. İhtişamlı, geleneksel ve otantik tarzda detayların dikkat çektiği bu mekanların 400-500 kişilik konuk kapasitesi bulunuyor. Keçiören kına salonlarının büyük bir kısmında, hafta içi organizasyon fiyatları daha ekonomik oluyor.

Keçiören Kına Yerlerinin Konseptleri

Keçiören kına yerlerinin anlaşmalı olduğu firma ya da ekiplerle birlikte, içinize sinen organizasyonu rahatlıkla gerçekleştirebilmeniz mümkün! “Kına gecem için farklı bir konsept ve fikir arayışındayım” diyorsanız, Keçiören mekanlarında aradığınızdan daha fazlasını bulacaksınız. Hayallerinize giden yolu ise tercih etmiş olduğunuz kına gecesi mekanının birlikte çalıştığı organizasyon sorumlusu aydınlatacak.

Birbirinden eğlenceli konseptlere ev sahipliği yapan kına mekanları Keçiören’de bulunuyor. Keçiören kına mekanlarının büyük bir kısmı, Osmanlı konseptli organizasyonlar için hizmet veriyor. Osmanlı konseptli kına gecesi yerlerinde, kırmızı ve bordo tonları ön plana çıkıyor. Altın varaklı detaylar, kına salonlarının her yerinde kullanılıyor. Gelinler, dönemin ihtişamını giysi ve aksesuarlarıyla olabildiğince belli ediyor.

Keçiören kına salonlarında, Hint veya Roman temalı bir organizasyon düzenleyebilirsiniz. Kendilerine özgü eğlenceli danslarıyla, rengarenk kıyafet ve süslemeleriyle dikkat çeken bu konseptler sayesinde, kına gecesi organizasyonunuzu görsel bir şölen haline dönüştürebilirsiniz. Hint ya da Roman konseptli kına geceniz için profesyonel kınacılarla ve dansçılarla anlaşabilirsiniz. Keçiören’deki kına yerlerinin dışarıdan hizmet almanıza olumlu yaklaştığını belirtelim.

Düğün stresinden ve heyecanından uzaklaşmanın gelinlere çok iyi geleceği kesin! Yakın arkadaşlarınızla birlikte eğlenceye doyacağınız bir organizasyon için SPA ve hamam konsepti şahane bir seçim olacaktır. Dilerseniz kendiniz için özel tasarım bir gelin bornozu hazırlatabilirsiniz. Konuklarınızın yüzünü, küçük hediyeliklerle güldürebilirsiniz. Böyle bir organizasyonu, Aziziye Mahallesi’nde bulunan mekanlarda gerçekleştirebilirsiniz.

Keçiören Kına Ve Bekarlığa Veda Mekan - Sıkça Sorulan Sorular

Tüm İlçeler Kına Mekanları

Tüm Şehirler Kına Mekanları

Diğer Kına Mekanları