Üçler Düğün Salonu

E-posta Gönder

Üçler Düğün Salonu

Üçler Düğün Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

Üçler Düğün Salonu Kapasite

 • Kapasite

  400-500

Üçler Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Üçler Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Üçler Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Üçler Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Üçler Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Üçler Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına süslemesi

Üçler Düğün Salonu Hakkında

1974 yılından beri faaliyet gösterdiğimiz salonumuzda kaliteli hizmetin adresiyiz. Adımızın Üçler Düğün Salonu olmasının sebebi ise üç kurucunun bir araya gelerek bir ortaklık oluşturmasından ileri geliyor. Yıllar içinde yüzler değişse de yüzlerdeki gülümseme hep baki kalan personelimiz ve kalabalık ekibimiz ile misafirlerimize en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Şimdiye kadar birçok çiftin en mutlu günlerine şahit olduk ve yarım asra yaklaşan tecrübelerimiz ve edindiğimiz deneyimler ile çiftlerin ne tarz beklentileri olduğunu çok iyi öğrendik. Neye ihtiyaçları olduğunu onlar dahi bilmeden biz fark ediyoruz ve çözümünü üretiyoruz.

Keçiören ilçesinde bulunan Üçler Düğün Salonu adresi de bir hayli kolay. Fatsa Sokak’taki Kuyubaşı Durağı’ndayız ve şehir merkezinde olan konumumuz sayesinde bizi kolayca bulabilirsiniz. Konuklarınız ise hem toplu taşıma hem de özel araçları ile salonumuza rahatça gelebilirler. Konularınız otoparkımızdan ücretsiz olarak yararlanabilir.

Üçler Düğün Salonu olarak düğün ve nişan törenleri haricinde düğün organizasyonlarına da ev sahipliği yapıyoruz. 500 kişilik salonumuzda ister tam kapasite ister de daha az sayıda konuğu davet ederek kına gecesi organizasyonunuzu düzenleyebilirsiniz. Dilerseniz anlaşmalı olduğumuz çözüm ortaklarımız ile kına törenine dair tüm detayları sizin için hazırlayabiliriz. Dilerseniz de siz kendi anlaştığınız firmayı getirmekte özgürsünüz. Bizim için önemli olan sizin memnuniyetiniz, gerisi teferruat.

Verdiğimiz diğer hizmetler arasında kuaför ve fotoğraf işleri de var. Gelin saçı makyajı için işinde uzman kuaförlerimize kendinizi emanet edebilirsiniz. Profesyonel fotoğrafçılarımız sayesinde ise hem salondaki fotoğraflarınızı çektirebileceğiniz gibi hem de dış çekim fotoğraflarınızı yaptırabilirsiniz.

Son derece yenilikçi bir anlayış ile dekore ettirdiğimiz salonumuzun şıklığı sizi memnun etmeye yetecektir.

Bizimle iletişime geçmek ve Üçler Düğün Salonu fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için hemen yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Fatsa Sok. No:2 (Kuyubaşı Durağı) Keçiören

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Üçler Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.