Özbağlum Sofrası

E-posta Gönder

Özbağlum Sofrası

Kapasite Bilgileri

Özbağlum Sofrası - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Özbağlum Sofrası Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
350 - 500 TL

Özbağlum Sofrası Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Özbağlum Sofrası Sıkça Sorulan Sorular

Özbağlum Sofrası kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Özbağlum Sofrası kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Özbağlum Sofrası kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.


Özbağlum Sofrası kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Özbağlum Sofrası kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Özbağlum Sofrası Hakkında

2014 yılında Keçiören’de kapılarını açan Özbağlum Sofrası, özel günleriniz için geniş bir alana kurulu açık ve kapalı davet alanlarıyla hizmet veriyor. Kına gecesi ve bekarlığa veda davetleri için bizi tercih eden çiftleri ağaçlar ve çiçekler arasındaki huzurlu bahçemizde veya otantik ögelerle dekore edilmiş salonumuzda ağırlıyoruz. Özbağlum Sofrası’nın geleneksel lezzetleriyle gecenizi tatlandırmayı ihmal etmiyoruz.

Davet Alanları

Öz Bağlum Sofrası Ankara’da kına gecesi ve bekarlığa veda davetleriniz için 1500 metrekarelik bir bahçe ve 200 metrekarelik kapalı alanla hizmet veriyor. Dış mekan davetleriniz için bahçemizin 500 kişilik kapasitesinden yararlanabilirsiniz. Kına gecenizin kapalı alanda olmasını isterseniz ahşap döşemeli salonumuzda 150 kişi ağırlayabiliyoruz. İsteyen herkesin eğlenceye katılabilmesi için geniş bir pist alanımız bulunuyor.

Dekorasyon

Mekanımızda geleneksel bir görünüm oluşturmak için ahşap mobilyalara ve otantik dekoratif ögelere ağırlık veriyor, ağaçların arasına renkli fenerler asıyoruz. Ahşap masalara eşlik eden sandalye ve sedirleri kırmızı-kahverengi çizgili minderlerle kullanıyoruz. Ahşap döşemeli salonumuzdaki otantik ahşap avizeler ve tavandaki sarmaşık yapraklar mekanımıza köy evi konsepti kazandırıyor. Kırmızı kına tahtımızı altın rengi payetli minderlerle süslüyoruz.

Hizmetler

Özbağlum Sofrası Keçiören/Ankara’da yapacağınız kına geceleri için uygun bir mekan süslemesi yaparak hazırlıklara başlıyor. Merasime kına ekibimizle eşlik ediyoruz. Kına tepsisi ve mumu gibi tören için gereken aksesuarların yanında dilerseniz Hint kınası da tarafımızdan temin ediliyor. Gece boyu davetinizin ruhuna uygun, neşeli müzikler çalıyor, davullu eğlenceler ve renkli dans koreografileriyle misafirlerinizin keyfini yerine getiriyoruz.

Düğün öncesinde renkli bir kına gecesiyle gönlünüzce eğlenebilmek için köy evi konseptli otantik mekanımızı tercih edebilir, gelenekleri aslına uygun şekilde yaşatabilirsiniz. Geniş kapasiteli bahçemizde size, tüm sevdiklerinize ve kesintisiz eğlenceye yer var. Bize ulaşmak için aşağıdaki Öz Bağlum Sofrası telefon bilgilerini kullanabilir veya yandaki formu doldurarak ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Hisar mah baglar cad no. 5 keçiören/ANKARA ARA

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Özbağlum Sofrası Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.