Türkmen Sofrası

E-posta Gönder

 • Keçiören, Ankara.

Türkmen Sofrası Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 TL'den Az

Türkmen Sofrası Kapasite

 • Kapasite

  200-300

Türkmen Sofrası Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Türkmen Sofrası Sıkça Sorulan Sorular

 • Türkmen Sofrası kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Türkmen Sofrası kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Türkmen Sofrası kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Türkmen Sofrası kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Türkmen Sofrası kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Türkmen Sofrası Hakkında

Kına geceniz için otantik bir mekân arıyorsanız; Türkmen Sofrası Ankara adresimizde sizi ve misafirlerinizi ağırlamak isteriz.


Mekânımızda bugüne dek sayısız kına organizasyonu düzenledik. Örf ve adetlerimize uygun olarak gerçekleştirdiğimiz organizasyonlarımızda nice gelin adayımızı mutlu ettik. Yarın gerçekleştirdiğimiz organizasyon neden sizin organizasyonunuz olmasın? Özenle dekore ettiğimiz mekânımızda kusursuz hizmet anlayışımızla kına gecenizi gerçekleştirmeye hazırız.


Gelin adayımızı ve misafirlerini ağırladığımız mekânımızdan bahsedecek olursak:


İlk olarak Türkmen Sofrası Keçiören’in hem açık hem de kapalı alanı olduğunu belirtmek isteriz. Kapalı alanımızdaki otantik havayı açık alanımızda da yaratabiliyoruz. Yemyeşil bahçemizde yaz organizasyonları; kapalı alanımızda ise kış organizasyonları gerçekleştiriyoruz. Kına gecesi aylar öncesinden planlandığı için hava durumu önceden tahmin edilemiyor. Bu sebeple açık alanımızı tercih ettiğimiz durumda bazen kötü sürprizlerle karşılaşabiliyoruz. Yağmur yağabiliyor yahut hava serin olabiliyor. Bu tip durumlarda kapalı alanımıza geçiş sağlayabiliyoruz. Böylelikle gelin adayımızı ve misafirlerini mağdur etmiyoruz. Hayatınız boyunca bir kere yaşayacağınız bu anlamlı günü riske atmıyor; öncesinde ‘’Hava nasıl olacak?’’ stresinizin de önüne geçmiş oluyoruz.


Kına organizasyonlarında sunduğumuz hizmetler ise gelin adayımızın tercih edeceği kına paketine göre değişiklik gösteriyor. Çözüm ortaklarımızla birlikte bambaşka konseptlere mekânımızda hayat verebiliriz. Osmanlı, Roman, Hint belki de prenses konsept… Siz hangi tonlarda bir kına gecesi hayal ediyorsanız; onu gerçekleştirebiliriz. Belirlediğiniz konsepte uyumlu olarak neler mi yapıyoruz? Kına tahtı, bindallı, kına sepeti, halay mendili gibi pek çok aksesuar ve dekorun teminini sağlıyoruz. Gelin adayımıza ise bu anlamlı günün tadını çıkarmayı bırakıyoruz.


Kına geceniz için yapabileceklerimizle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle aklınıza takılan soruları ekip arkadaşlarımıza sorabilir, Türkmen Sofrası ve Kına Evi hizmetleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  Güçlükaya Mahallesi, Estergon Kalesi, 06310 Keçiören/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.