Ankara Düğün Salonu

E-posta Gönder

Ankara Düğün Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

Ankara Düğün Salonu Kapasite

 • Kapasite

  750-1.000

Ankara Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Ankara Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Ankara Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Ankara Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Ankara Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Ankara Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Davul show, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına tepsisi

Ankara Düğün Salonu Hakkında

30 yılı aşkın süredir içerisinde bulunduğumuz düğün sektöründe, değişmeyen kalitemiz ve günden güne yenilenen hizmetlerimiz ile faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Düğünler haricinde nişan törenleri ve kına gecelerinde de aynı özveri ve titizlik ile çalışıyoruz. Ankara Düğün Salonu Keçiören/Ankara ‘da tüm bu hizmetleri sizin için veriyor. Evlilik müessesesini çok ciddiye alıyoruz o uğurda atılan tüm adımları kutsal görüyoruz. Bu sebeple işimizi hem ciddiye alıyor hem de severek yapıyoruz. Profesyonel bir ekiple kusursuz bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız bizi seçmenizi tavsiye ederiz, bizi tercih ederseniz pişman olmazsınız.

Salonumuz oldukça geniş ve 1000 kişilik bir konuk ağırlama kapasitesine sahibiz. En mutlu günlerinizde tüm sevdiğiniz insanları, akraba ve arkadaşlarınızı endişe etmeden çağırabilirsiniz. Salonumuzda hepsine yerimiz var. Ayrıca anlaşmamızdan daha çok konuğunuz gelirse %10 opsiyonlu olarak ek ücret almıyoruz. Oturma düzenimizde 6 kişilik dikdörtgen ve 6 kişilik yuvarlak masalar kullanıyoruz. Sandalye ve masa giydirmelerinde de beyaz renk kumaş kullanıyoruz. Masa süslemesi olarak da güzel çiçekler tercih ediyoruz.

Son dönemde oldukça popüler hale gelen kına gecelerini de salonumuzda severek yapıyoruz. Sırf bunun için temin ettiğimiz yeni model güzel bir kına tahtımız var. Bu tahtta otururken ve nedimeleriniz de etrafınızdayken çok güzel görüneceğinize ve çok da iyi hissedeceğinize eminiz. Hepsi birbiri ile uyumlu ve kırmızı renginin aynı tonunda kına tepsisi, kına davulu ve çeşitli süslemelerimiz de mevcut.

Yemekli bir organizasyon düzenlemek isterseniz ustalarımız ve deneyimli mutfak ekibimizin hazırladığı yemekleri beğeneceğinizden eminiz. Kırmızı et ve tavuk eti seçenekleri ile sunduğumuz menülerimizi damak zevkinize ve bütçenize uygun olarak seçebilirsiniz. Yemeksiz organizasyon isterseniz de 7 katlı yaş pasta, kuru pasta ve meşrubat ile konuklarınıza servis yapıyoruz.

Bize ulaşmak ve kına gecesi organizasyonu fiyatları mızı öğrenmek istiyorsanız yandaki formu doldurmanız yeterli.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Yeni Etlik Caddesi, 205/B, Etlik, Keçiören/ANKARA

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ankara Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.