Fırfırlı Gelinlikler

Birbirinden şık fırfırlı gelinlik modelleri burada! Sen de incele, tarzına en uygun modeli bul!

Romantik Modern Tarlatansız Bisiklet yaka
CGB 6
Çağteks Gelinlik

Model: CGB 6

7.000 TL - 10.000 TL

Romantik Bohem V yaka
MEC 10
Mediha Cambaz

Model: MEC 10

5.000 TL - 7.000 TL

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm modeller

Eteği ve Kolları Fırfırlı Gelinlik

Hareketli ve romantik bir görünüme sahip olmak isteyen gelin adaylarının tercihi fırfırlı gelinlik modelleri oluyor. Weddies de bu tasarımların en şık örneklerine imza atıyor. Eteği fırfır detaylarla hareketlendirilen bu gelinlik, kulüp ve davet alanlarında yapılacak düğünler ile nikah törenleri için ideal.

Fırfır Etekli Bohem Gelinlik Modeli

Omuzlarını geniş göstermek isteyen gelin adayları bohem tarzdaki bu gelinliği tercih edebilir. Yakasındaki güpürler ve eteğindeki fırfırlarla hareketlendirilen bu tasarımın Emine Meral Modaevi'nin gelinlik koleksiyonu arasında yer aldığını da ekleyelim.

Halter Yakalı Fırfır Etekli Beyaz Nikah Elbisesi

Nikah töreninde hem romantik hem de iddialı tarzını ortaya koymak istiyorsan Çırağan Couture'ün bu katlı etekli tasarımını tercih edebilirsin. Hareketli bir tasarıma ve halter yaka tipine sahip olduğu için bu gelinlikle saçlarını mutlaka toplatmalısın.

Karpuz Kollu Hakim Yaka Eteği Fırfırlı Gelinlik Modeli

Hem sade hem gösterişli bir gelinlik arıyorsan kapuz kollu, hakim yakalı, eteği fırfırlı bu tasarımını tercih edebilirsin. Bu gelinliğin Uğurlu by Dilek Özdemir imzası taşıdığını da söyleyelim.

Fırfır Kollu Gelinlik

Tamamı fırfırlı gelinlik modellerinin yanı sıra, fırfırların detay olarak kullanıldığı tasarımlara da sıkça rastlaman mümkün. Vizaje Gelinlik'in kolları fırfırlı, A kesimli bu gelinliği bu tasarımların en şık örneklerinden diyebiliriz. Tarihi mekan ya da otel düğünü yapacaksan bu gelinliği tercih edebilirsin.

Fırfırlı Gelinlik Model

Bridelymade de en şık fırfırlı gelinlik modellerini bulabileceğin firmalardan. Kol ve sırtındaki fırfır detaylarla hareketlenen bu zarif tasarımı, romantik tarzda gelinlik arayan gelin adayları tercih edebilir.

Fırfırlı Gelinlik Modeli

Fırfır detaylar, özellikle sade gelinliklere hareket katmak için tercih ediliyor. Nehir Tayman Couture imzası taşıyan kolları ve etek uçları fırfırlı bu gelinliği kumsal düğünü yapacak gelin adaylarına öneriyoruz.

Dar Kesim Fırfır Detaylı Gelinlik Modeli

Geniş omuzlarını öne çıkarıp, geniş basenlerini kamufle etmek istiyorsan Hülya Bridal'ın bu romantik tasarımını tercih edebilirsin. Yaka ve etek kısmında kullanılan fırfırlarla hareketlendirilen bu gelinlikle belinin inceliğini de vurgulayabilirsin.

Eteği Fırfırlı Gelinlik Modeli

Son yılların en trend tasarımları arasında katlı etekli gelinlikler bulunuyor. Derya Çelebi de bu tasarımların romantik örneklerine imza atıyor. Fırfırlı, katlı etek tasarımı ile modern ve gösterişli bir görünüme sahip olan bu tasarımı otel ve tarihi mekan düğünleri için öneriyoruz.

Fırfırlı Kısa Gelinlik

Fırfır detaylar, özellikle nikah elbiselerine hareket katmak için sıkça kullanılıyor. Hale Haute Couture & Bridal'ın bu sade ve kısa gelinliği de etek uçlarındaki fırfırlarla hareketlendirilmiş ve spor bir görünüm verilmiş. Sen de nikahın için sade bir gelinlik arayışındaysan bu model için firmayla iletişime geçebilirsin.

Etek Uçları Fırfırlı Gelinlik Modeli

İhtişamlı bir görünüm için kuyruklu gelinlikleri tercih edebilirsin. As Brides'da bu tasarımların romantik tarzdaki modellerini bulabilirsin. Firmanın uçları fırfırlı etek kısmı hem ihtişamlı hem romantik bir gelinlik arayan gelin adayları için ideal.

Fırfırlı Askılı Gelinlik

Son dönemlerin en popüler tasarımları arasında düşük kollu, kolları fırfırmı modeller yer alıyor. Lilyum Modaevi de bu tarzda tasarımlara imza atıyor. A etek kesimine sahip bu modeli kır düğünü için tercih edebilirsin.

Fırfırlı Gelinlik

Fırfırlarla hareketlendirilen gelinlik modelleri Şebnem Sönmez'de de bulabileceğin tasarımlardan. Straplez yakalı, kemer detaylı bu tasarım, kuyruklu tasarımıyla, göz alıcı gelinlik modellerini araştıran gelinler için ideal.

Tül Kollu Manşetleri Fırfırlı Gelinlik Modeli

Nurcan Ege Wedding Dress de tül kollu gelinlikleri bulabileceğin firmalar arasında. Firmanın tül kumaştan balon kollu, manşetleri fırfırlı bu tasarımı, sonbahar düğünleri için ideal.

İllüzyon Yaka Kolları Fırfırlı Gelinlik

Göz alıcı tasarımlara imza atan Pınar Bent'in kolları fırfırlı, balık etekli bu tasarımını otel ve tarihi mekan gibi ihtişamlı alanlarda düğün yapacak gelin adayları tercih edebilir. Özellikle kum saati vücut tipine sahipsen bu tasarımı rahatlıkla giyebilirsin.

Fırfırlı Puantiyeli Gelinlik Modeli

Puantiyeler ve fırfırların hakim olduğu bu zarif tasarımı bohem tarzda bir düğün yapacak gelin adaylarına öneriyoruz. Mediha Cambaz imzalı bu tasarımla toplu gelin saçı modellerini tercih etmelisin.