Hayal Gelinlik

E-posta Gönder

 • İnegöl, Bursa.

Hayal Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000 TL'den az

Hayal Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Hayal Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model

Hayal Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

Hayal Gelinlik Hakkında

Gelin adayları için düğünlerinde oldukça önemli bazı noktalar vardır. Bunların başında ise saç ve makyaj ile birlikte gelinlik gelir. Kusursuz bir görünümün en önemli detaylarından olan gelinliğin dikkatlice seçilmesi gerekir. İşte Hayal Gelinlik Bursa’da bu düşünceler ile faaliyet gösteren ve gereken değeri en az sizin kadar veren bir modaevi olarak faaliyet gösteriyor. Adımızdan da anlaşılacağı gibi burada hayallere yer veriyor, profesyonelliğimiz ve deneyimlerimiz ile bu hayallerin hepsini gerçeğe dönüştürüyoruz.

Faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri kalite standardımızın sürekli artması için kendimizi geliştiriyoruz. Yenilikçi bir anlayış ile hizmet veriyor, en yeni trendleri ve moda ikonlarını yakından takip ediyoruz. Amacımız; bir hayali olan gelin adaylarımızın isteklerini tam olarak karşılamak ve onları buradan mutlu bir şekilde uğurlamak! Bunu bugüne kadar sayısız kez yaptık, neden bir kez daha yapmayalım?

Gelinliklerimizin kumaşları, ayrıntılara verdiğimiz önem ve dikiş – nakışta gösterdiğimiz özen sayesinde sizlerin tüm ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı hedefliyoruz. Yaratıcı çözümler sunuyor, kendinizi farklı hissetmenizi sağlıyor ve pek çok gelinlik modelimiz ile bu süreci en iyi şekilde atlatmanıza yardımcı oluyoruz.

Bursa gelinlikçilerinden farklı olarak bu hizmeti oldukça uygun fiyatlarla almanızı sağlıyoruz. Yapacağınız masrafları tahmin ediyoruz. Hayal Gelinlik olarak cebinizi düşünüyor ve uygun gelinlik modellerimiz ile rüya gibi bir gece yaşamanızı sağlıyoruz. Belki de ömrünüzde sadece bir kez giyeceğiniz bu gelinliklere fazla paralar ödemenizi istemiyoruz. Bu yüzden kiralama seçeneğini de sunuyoruz. Kiralanan gelinliği size özel olarak diktiğimizi de belirtmek istiyoruz. Kendinizi özel ve ayrıcalıklı hissedeceğiniz bir hizmeti Hayal Gelinlik ile alacaksınız!

Seçtiğiniz gelinliğin vücudunuza uygun olarak planlanması ve hazırlanması için provalar gerçekleştiriyoruz. Bu provalar gelin adayımızın uygunluk durumuna göre belirleniyor. Gün ve saati kararlaştırdıktan sonra maksimum 3 prova içinde tüm işlemleri tamamlıyoruz.

Eğer daha fazla bilgi almak ve gelinliğiniz için bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Satış Müdürü

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.