Angels Butik (Gelinlik&Abiye)

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Angels Butik (Gelinlik&Abiye) Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Angels Butik (Gelinlik&Abiye) Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Angels Butik (Gelinlik&Abiye) Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model

Angels Butik (Gelinlik&Abiye) Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

Angels Butik (Gelinlik&Abiye) Hakkında

En özel gününüzde, yeni hayatınızın ilk saatlerine muhteşem bir gelinlikle girmek istediğinizi çok iyi biliyoruz. Yıllardır hayalini kurduğunuz o kutsal elbisenin içindesiniz ve kendinizi muhteşem hissediyorsunuz. Düğün boyunca, bundan daha mutlu bir duygunun olacağını zannetmiyoruz. Bunun için size en yakışan ve içinde muhteşem hislere kapıldığınızı gelinliği sunuyoruz.

Angel House Gelinlik ailesi olarak, Ankara’nın en güzel ilçesi olan Çankaya’da siz değerli gelinlerimize yıllardır hizmet veriyoruz. Bir gelinlikten beklentilerinizi ve arzularınızı en ince detayına kadar karşılamayı hedefliyoruz. Sektörde uzun yıllardan beri var oluşumuzdan dolayı pek çok tecrübe edindik. En güzel duygularınıza ortak olduk ve heyecanınızı paylaştık. Yaptığımız işe olan sevgimizden ötürü de siz değerli gelinlerimizin takdirini kazandık.

Mağazamızda birçok hazır model bulunmakla birlikte, özel dikim hizmeti de veriyoruz. Bu güzel günde, düşlerinizin gerçeğe dönüşmesi için, sizin fikirlerinizi fazlasıyla önemsiyoruz. Herkese hitap edebilme adına, büyük bedenden tesettür gelinlik modellerine kadar geniş bir ürün yelpazemiz bulunuyor. Hazır modellerimiz arasından dilediğinizi deneyebilir, fikir sahibi olabilirsiniz. Bunun yanında; zihninizde bir gelinlik modeli varsa ve bunu giymek istiyorsanız, öncelikle bunu tasarlıyoruz. Sonrasında vücut ölçülerinize ve düğün konseptinize uygun biçimde bu gelinliği geliştiriyoruz.

Gelinliğinize; Fransız danteli, inciler ve taşlar gibi detayları da dilerseniz ekleyebiliyoruz. Ayrıca,, gelinliğinizin kumaşına ve türüne göre, tarlatan da giydirip, daha gösterişli durmasını sağlayabiliyoruz.

Gelinliğinize aksesuar olarak duvak kullanmak isterseniz, uygun bir duvak da hediye ediyoruz.

Ankara gelinlik firmaları arasında, Angel Butik Gelinlik olarak, güzel hislerinin bir parçası olmak istiyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve gelinliğinizi bize emanet etmek isterseniz, sayfanın hemen yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurabilirsiniz. Modellerimizi yakında görmek isterseniz de, mağazamıza bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Filistin Sokak 17/11 Gaziosmanpaşa

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Angels Butik (Gelinlik&Abiye) Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.