Angels Butik (Gelinlik&Abiye)

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Çankaya, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Zerafet Gelinlik
72 3 1

Çankaya

Zerafet Gelinlik

Faike Polat
212 53

Çankaya

Faike Polat

En - Kübra Moda Evi
37 3

Yenimahalle

En - Kübra Moda Evi

Hakkında

En özel gününüzde, yeni hayatınızın ilk saatlerine muhteşem bir gelinlikle girmek istediğinizi çok iyi biliyoruz. Yıllardır hayalini kurduğunuz o kutsal elbisenin içindesiniz ve kendinizi muhteşem hissediyorsunuz. Düğün boyunca, bundan daha mutlu bir duygunun olacağını zannetmiyoruz. Bunun için size en yakışan ve içinde muhteşem hislere kapıldığınızı gelinliği sunuyoruz.

Angel House Gelinlik ailesi olarak, Ankara’nın en güzel ilçesi olan Çankaya’da siz değerli gelinlerimize yıllardır hizmet veriyoruz. Bir gelinlikten beklentilerinizi ve arzularınızı en ince detayına kadar karşılamayı hedefliyoruz. Sektörde uzun yıllardan beri var oluşumuzdan dolayı pek çok tecrübe edindik. En güzel duygularınıza ortak olduk ve heyecanınızı paylaştık. Yaptığımız işe olan sevgimizden ötürü de siz değerli gelinlerimizin takdirini kazandık.

Mağazamızda birçok hazır model bulunmakla birlikte, özel dikim hizmeti de veriyoruz. Bu güzel günde, düşlerinizin gerçeğe dönüşmesi için, sizin fikirlerinizi fazlasıyla önemsiyoruz. Herkese hitap edebilme adına, büyük bedenden tesettür gelinlik modellerine kadar geniş bir ürün yelpazemiz bulunuyor. Hazır modellerimiz arasından dilediğinizi deneyebilir, fikir sahibi olabilirsiniz. Bunun yanında; zihninizde bir gelinlik modeli varsa ve bunu giymek istiyorsanız, öncelikle bunu tasarlıyoruz. Sonrasında vücut ölçülerinize ve düğün konseptinize uygun biçimde bu gelinliği geliştiriyoruz.

Gelinliğinize; Fransız danteli, inciler ve taşlar gibi detayları da dilerseniz ekleyebiliyoruz. Ayrıca,, gelinliğinizin kumaşına ve türüne göre, tarlatan da giydirip, daha gösterişli durmasını sağlayabiliyoruz.

Gelinliğinize aksesuar olarak duvak kullanmak isterseniz, uygun bir duvak da hediye ediyoruz.

Ankara gelinlik firmaları arasında, Angel Butik Gelinlik olarak, güzel hislerinin bir parçası olmak istiyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve gelinliğinizi bize emanet etmek isterseniz, sayfanın hemen yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurabilirsiniz. Modellerimizi yakında görmek isterseniz de, mağazamıza bekliyoruz.

İletişim

Suna Kaya

  • Adres: Filistin Sokak 17/11 Gaziosmanpaşa

Angels Butik (Gelinlik&Abiye) Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!