Narlıdere Düğün Salonları

Narlıdere düğün salonları Düğün.com'da! Düğünün için mekan seçimini yapmak için hemen salonları incelemeye başla ve hayalindeki düğünü planla!

Esnek sözleşme Prenses Garden

Narlıdere

Prenses Garden

Bir ömür sürecek bu rüyanın ilk adımlarını Prenses Garden Düğün Salonu’nda atmak ister misiniz? Yıllardır her saniyesinin hayalini kurduğunuz o ânları yaşamınız boyunca unutamayacağınız bir...

7.500-10.000 TL

Başlangıç Fiyatı

400-500

Kapasite

25 3
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Düğün Salonları
Diğer Düğün Salonları

İzmir Narlıdere Düğün Salonları

İzmir Narlıdere’de uygun fiyatlı ve kapalı alanda düğün yapmak isteyen çiftlerin karşısına çıkan alternatiflerden biri düğün salonları oluyor. Narlıdere düğün salonları, çok kişiyi ağırlayabileceğiniz kapasiteleri sayesinde de ilgi görüyor.

Düğün salonlarının çoğunlukla sadece kapalı alanları bulunuyor. Ancak çoğunda davetlilerin dinlenmek ve sigara içmek için kullanabilecekleri balkon gibi küçük alanları oluyor. Hatta bazen bu alanlarda karşılama kokteyli organizasyonları bile düzenleyebiliyorlar.

İzmir Narlıdere düğün salonlarının ortalama 500-750 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. Salonda davetli sayınıza göre bir oturma düzeni oluşturuyor ve genelde yuvarlak masaları tercih ediyorlar. Yuvarlak masalar da davetlilerin birbiriyle daha rahat iletişime geçmesi açısından avantajlı bir seçenek oluyor.

Narlıdere’deki düğün salonlarının bünyelerinde, işinde uzman servis personelleri hizmet veriyor. Kaç adet personelin hizmet vereceği, organizasyondaki davetli sayısına göre belirleniyor. Ayrıca bazı salonların girişinde davetlileri karşılayan hostesler de bulunabiliyor.

Düğün salonlarında ağırlıklı olarak yemeksiz organizasyonlar yapılıyor. Davetlilere kuruyemiş, cips, meşrubat ve pasta gibi ikramlar sunuluyor. Dileyen çiftler yemekli düğün talebinde de bulunabiliyor. Mekanın sunduğu düğün menüsü çeşitlerinden istediğinizi hazırlatabiliyorsunuz.

Narlıdere düğün salonlarının birçoğunda kendilerine ait otopark bulunuyor. Bu otoparktan siz ve davetlileriniz organizasyon günü ücretsiz olarak faydalanabiliyorsunuz. Dilerseniz mekanın anlaşmalı firmasından vale hizmeti de talep edebiliyorsunuz.

Narlıdere Düğün Salonları Çiftlere Ne Sunuyor?

Mekan Kiralama: Narlıdere düğün salonlarının tamamının çiftlere sunduğu temel hizmet bu. Anlaşma yaptığınız gün, belli saatler içerisinde salon tamamen size ait oluyor. Düğün organizasyonları için ortalama 4-4,5 saatlik kiralamalar yapılıyor. Ancak siz düğün saatinden önce mekana gidip, gelin odasında dinlenebiliyorsunuz.

Ses ve Işık Sistemleri: Narlıdere düğün salonlarının bünyesinde ses ve ışıkla ilgili ihtiyacınız olan tüm sistemler bulunuyor. Sizin dışarıdan bir firmayla çalışmanıza gerek kalmıyor. Dans pisti için farklı spot ışıklar, salon aydınlatmaları, kolon ve mikser gibi birçok ürünü düğün paketi dahilinde sunuyorlar.

DJ / Canlı Müzik: Düğünlerin olmazsa olmazı müzik! Salonlarda çiftlere özel DJ hizmeti veriliyor. Ayrıca mekanların birçoğunda canlı müzik için çalıştıkları ekipler bulunuyor. Anlaştığınız Narlıdere düğün salonunun müzisyen ekibine istek parçalarınızı iletebiliyor ve onları çalmalarını isteyebiliyorsunuz.

Süsleme: Narlıdere düğün salonlarında genelde masa ve sandalyelere kumaş giydirmeleri yapılıyor. Bunlar de tüllerle ve kurdelelerle süsleniyor. Onun dışında da talep ettiğiniz dekorasyon önerilerini uygulayabiliyorlar. Dilerseniz mekanla anlaşmadan önce düğün salonu için trend dekorasyon fikirlerine de göz atabilirsiniz.

Fotoğraf ve Video Çekimi: Mekanların beraber çalıştığı fotoğrafçılar veya tamamen kendi bünyelerinde hizmet veren fotoğraf ekipleri oluyor. Düğün günü, organizasyon başından sonuna kadar bu ekip tarafından kayda alınıyor. Düğün esnasında davetlilere anında baskı ile ulaştırılıyor ve düğünden bir süre sonra da tamamı size dijital olarak teslim ediliyor.

Narlıdere Düğün Salonu Seçiminde Dikkat Edilecekler

Bu maddelere dikkat ettikten sonra doğru düğün mekanı bulmanın püf noktalarına da göz atabilirsiniz.

Narlıdere Düğün Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

İzmir Narlıdere düğün salonları, çiftlere farklı fiyat belirleme yöntemleri uyguluyor. Yemeksiz, sadece masalara ikramların sunulacağı bir organizasyon yapmak isterseniz, mekan sizden toplam fiyat talep ediyor. Bu toplam fiyatın içerisinde kiralama, fotoğraf, video, ikramlar, DJ, sandalye giydirmeleri gibi temel hizmetler bulunuyor.

Yemekli organizasyon yapmak isteyenleri de kişi başı fiyatlar bekliyor. Narlıdere’deki düğün salonları size hazır menüler sunuyor. Bunların içerisinden seçeceğiniz yemek menüsünde bulunan lezzetlere ve davetli sayınıza göre kişi başı fiyat belirliyorlar. Bu kişi başı fiyatı davetli sayınızla çarparak toplam tutara ulaşıyorsunuz.

Düğün salonları fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör de organizasyon tarihi. Hafta içi yapılan düğünler hafta sonu yapılanlara göre çok daha uygun fiyatlı oluyor. Aynı şekilde yaz ve kış düğünleri arasında da fiyat farkları bulunuyor.

Narlıdere düğün salonları, zaman zaman çiftlere özel kampanyalar hazırlıyor. Firma sayfalarını düzenli takip ettiğiniz takdirde bu indirimlerden de faydalanabiliyorsunuz.

İzmir Narlıdere düğün salonlarından net bir rakam öğrenmek isterseniz, mekan sayfalarından fiyat teklifi alabilirsiniz. Ayrıca salonlarla ilgili detaylı fotoğrafları ve hizmetleri de firma sayfalarından keşfedebilirsiniz!