Narlıdere Düğün Salonları

Narlıdere düğün salonları Düğün.com'da! Düğünün için mekan seçimini yapmak için hemen salonları incelemeye başla ve hayalindeki düğünü planla!

2 firma

Ebruli Düğün Salonu

Narlıdere

Ebruli Düğün Salonu

Hedefimiz misafirlerimize en iyi hizmeti en iyi ikramlar ile kendi evinde olduğu gibi mutluluğu ve huzuru yaşatabilmektir. Bunun için temizlik, hijyen ve dürüstlük başta olmakla beraber bütün...

3.000-5.000 TL

Başlangıç Fiyatı

500-750 kişi

Kapasite

64
İncele
Prenses Garden

Narlıdere

Prenses Garden

Prenses Garden’da yaz – kış her hafta sonu yapılan düğün, nişan, nikah ve sünnet organizasyonlarının sizin için kırk yılda bir olduğunun bilincindeyiz ve kusursuz olması için her türlü istekleriniz...

7.500-10.000 TL

Başlangıç Fiyatı

400-500 kişi

Kapasite

%22 16
İncele

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Düğün Salonları
İzmir Narlıdere düğün salonları çiftlerin düğünlerini beklentileri doğrultusunda gerçekleştirmek için yaptıkları mekan arayışlarına çözüm getirebilirler. Bir çok çiftin hayalini kurduğu, tüm sevdikleriyle beraber eğlenceli ve kalabalık düğünler için iyi seçim olabilirler. Sadece düğün değil, nişan, kına ve diğer davetleriniz için de yararlanabileceğiniz işletmeler özellikle bu özel gecelerde sundukları organizasyon hizmetleriyle de sorunsuz bir davet geçirmenizi sağlamaktadırlar. Firma sayfalarını inceleyerek salon bilgileri, hizmet çeşitliliği, ulaşım ve otopark gibi konularda bilgi alıp salon fotoğraflarına göz atabilirsiniz. Fiyat olarak organizasyon günü, türü ve hizmet içeriğine göre değişiklik gösteren salonlardan ideal bulduklarınızdan teklif alabilirsiniz.