200 - 875 Kişi
100.000 - 150.000 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Buca Kaynaklar Düğün Salonları

İzmir’de doğasıyla büyüleyen Buca’nın semtlerinde de durum farklı değil! Özellikle Kaynaklar bölgesinde öyle bir yeşil alan var ki başka illerden çok sayıda ziyaretçi, sırf bu güzelliğe tanık olmak için bölgeye akın ediyor. Siz de Kaynaklar’da veya yakınlarında düğün yapacak şanslı çiftlerdenseniz, kulak kabartmanız gereken detayları paylaşmak istiyoruz.

Kaynaklar’da çoğunlukla kır alanı bulunsa da düğün salonlarının sayısı azımsanmayacak seviyede. Hatta doğasının sunmuş olduğu avantajlardan biri, düğün salonlarının birçoğunda hem açık hem de kapalı alan bulunması. Yani düğün yapacağınız mevsime uygun olan alanlardan dilediğinizi tercih edebiliyorsunuz. Hatta açık alanlarda yaptığınız düğünlerde yağmur yağışı gibi durumlar söz konusu olursa, organizasyonu anında kapalı alana taşıma fırsatını da yakalayabiliyorsunuz.

Peki çiftler neden Kaynaklar düğün salonlarını tercih ediyor? Öncelikle uygun fiyatlar talep etmeleri onları bir adım ön plana çıkarıyor. Onun dışında buradaki mekanlarda kapasite açısından problem yaşamıyorsunuz. Butik düğün de yapsanız kalabalık organizasyona da imza atsanız, size uygun genişliği olan bir mekan bulabiliyorsunuz. Düğün salonlarının kapasiteleri 500-750 kişi civarında. Ama bu rakam bazı mekanlarda 1.500 kişiye bile çıkabiliyor.

Buca’da diğer semtlerde olan çiftlerin de ilgisini çeken bu düğün salonlarının birçoğu kolonsuz veya az sayıda kolona sahip. Bu da çiftler açısından büyük avantaj. Davetlilerinizin sizin masanızı ve dans pistini rahatça görebilmesi için alanda çok kolon bulunmaması şart. Ayrıca yüksek tavana sahip olmaları da eğlenirken bunalmamanızı sağlıyor. Görüştüğünüz Kaynaklar düğün salonlarından havalandırma sistemleri ve klimalarıyla ilgili bilgi almayı da unutmayın.

Kaynaklar Düğün Salonlarının Hizmetleri

Buca Kaynaklar düğün salonlarında çiftlere temel olarak kiralama hizmeti veriliyor. Anlaştığınız tarih ve saat aralığında mekan size ait oluyor. Hatta düğünden önce birkaç saat boyunca mekanın gelin odasını kullanabiliyor, dilerseniz sabah saatlerinde gelip tüm hazırlıklarınızı burada yapabiliyorsunuz. Ancak böyle bir isteğiniz varsa anlaşacağınız mekanın hazırlık odasının geniş olmasına ve içerisinde makyaj masası bulunmasına dikkat etmelisiniz.

Yemekli bir düğün mü yapacaksınız? Davetlilerinize sadece atıştırmalıklar sunmayı mı planlıyorsunuz? Buna şimdiden karar vermeniz gerekiyor. Kaynaklar’daki düğün salonlarının birçoğunda yemek servisi bulunuyor. Hazır menülerini sunabildikleri gibi tamamen çifte özel menüler de hazırlayabiliyorlar.

Düğün günü fotoğraflarınız ve videolarınız Kaynaklar düğün salonlarının ekipleri tarafından çekiliyor. Salona girişinizden organizasyonun bitişine kadar her anınız kayıt altına alınıyor. Düğünden sonra da çektikleri bu fotoğraf ve videoları size teslim ediyorlar. Hatta bazı mekanlar 10-20 tane aile fotoğrafının basılı halini de çiftlere hediye ediyor. Davetlilerinizle çektirdiğiniz fotoğraflar da düğün esnasında anında basılarak kendilerine ulaştırılabiliyor.

Anlaştığınız Kaynaklar düğün salonunun ekibiyle organizasyon gününden önce birden fazla toplantı yapıyorsunuz. Bu toplantılarda düğün akışı belirleniyor, talepleriniz konuşuluyor ve aklınıza takılan her konuyu kendilerine sorabiliyorsunuz. Düğün günü de organizasyonla ilgilenen ekip yanınızda oluyor. Bazı mekanlarda çifte özel bir asistan tahsis ediliyor. Bu asistan tarafından tüm talepleriniz karşılanıyor.

İzmir Kaynaklar Düğün Salonlarına Sorulacak Sorular

Daha detaylı bir liste isterseniz, düğün mekanınıza sormanız gereken sorular yazısına da göz atabilirsiniz. Hatta mekanlarla görüşmeye giderken bu soruların çıktısını alarak gitmenizi öneriyoruz.

Buca Kaynaklar Düğün Salonu Fiyatları

Kaynaklar düğün salonlarında fiyatlar diğer semtlerdeki ortalamalarla hemen hemen aynı. Mekanların sunduğu düğün paketleri için toplam bir rakam talep ediliyor. Ancak söz konusu yemekli düğünler olunca, kişi başı fiyatlandırma işin içine giriyor. Tabii davetlilerinize alkollü içecek servisi yapılmasını isterseniz, bu durumda da ekstra fiyat çıkarıyorlar.

Seçtiğiniz paketteki hizmetler dışında mekandan ekstra talepleriniz olursa onların ücretlendirmesi de ayrıca yapılıyor. Mesela düğün öncesi dış mekan çekimi istediniz diyelim. İstediğiniz hizmetin detaylarını konuşuyor ve onun için ayrı bir ödeme yapıyorsunuz.

Kaynaklar’daki düğün salonlarını inceledikten sonra beğendiğiniz mekanlardan fiyat teklifi almayı ihmal etmeyin. Bütçenize uygun fiyat veren mekanlarla görüşmeye başlayabilirsiniz. Elinizi çabuk tutmanızda fayda var.