Düğün salonları ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Düğün salonu kampanyaları ve düğün salonu paketleri ile ilgili bunları öğrenmeden mekanınızla anlaşmayın.

Düğün salonu fiyatları

Düğün salonları fiyatları hakkında henüz hiç araştırma yapmamış olanlara genel bir fikir vermek istiyorum. Öncelikle kişi başı fiyat için düşünecek olursak karşınıza genel olarak şöyle bir gruplandırma çıkacaktır: 10-20 TL, 20-30 TL, 30-40 TL, 40-50 TL fiyat aralıklarında olan düğün salonları içerisinden bütçenize ve şehrinize göre seçim yapabilirsiniz. Kendi bütçenize uygun olanı mutlaka bulacağınızdan şüpheniz olmasın. Düğün.com'daki düğün salonları yeterince geniş bir yelpazeye sahip.

Şimdi hafta sonu yapılacak bir akşam düğünü için ortalama 500 kişilik bir davetli listesine verilen toplam fiyat aralıklarına bakalım.

Fiyatlar 1.500 - 5.000 TL aralığında yoğunlaşsa da, alınan hizmetin sayısı arttıkça 5.000 - 10.000 TL aralığına çıkıyor. Yemekli bir organizasyon yapmak istediğinizde ya da sahne, müzik, ses ve ışık sistemi kurdurtmak istediğinizde fiyat 10.000-18.000 TL dolaylarında seyrediyor. Fiyat bilgisi almak istediğinizde bu yelpazedeki rakamlarla karşılaşacaksınız.

dugun__salon_fiyatlari_2 - Düğün salonu kampanyaları©Mira Palas Avcılar

Düğün Salonları İndirimleri

Düğün salonu paketleri

Düğün salonları ne kadar, sorusunun ardından düğün salonu paketleri hakkında merak edilenler geliyor genellikle. Paket içerikleri fiyatlara göre artıyor ya da azalıyor. Bazen birebir ve geniş bir içeriğin aynısını 5000 TL'ye de bulabiliyorsunuz, 12.000 TL'ye de. Yine burada fiyat-performans dengesi devreye giriyor.

Düğün salonlarının paketleri içerisinde, ikramlar, sınırsız içecek, düğün pastası, nikah masası, düğün videosu çekimi, orkestra, organizasyon ve süsleme, karşılama, hostes, barkovizyon, aile fotoğrafları, gelin damat klibi, gelin yolu, sahne, ışık, ses ve müzik sistemleri mevcut. Yemekli organizasyonlarda ise fiyatın yükseldiğini unutmamalısınız.

Tekrar hatırlatmakta fayda var en doğru sonucu düğün salonlarından fiyat teklifi ve detaylı bilgi isteyerek birebirde alırsınız.

Düğün salonu kampanyaları

Gelinlikten davetiyeye her alanda olduğu gibi düğün salonu kiralama da yine siz Düğün.com Çiftleri için birbirinden cazip fırsatlarla karşınızda. Düğün salonları indirimleri sayfamızda %10'dan başlayıp %50'ye varan indirimlerle karşılaşacağınızı unutmayın. Detaylıca incelerseniz kendiniz için en uygununu mutlaka bulacaksınız.

Kasım ve nisan ayları arasında yapılacak sezon dışı, sonbahar ve kış düğünlerine özel %50'ye varan indirimler, hafta içi yapacağınız düğünlerde karlı fiyatlar, erken rezervasyon indirimleri sizi bekliyor. Ayrıca organizasyon, gelin arabası süslemesi, kına gecesi gibi düğün bütçenize dahil olan birçok ihtiyacınızı hediye olarak da bulabilirsiniz.

dugun__salon_fiyatlari_1 - Düğün salonu fiyatları©Tink Davet

Tam 267 Düğün Salonu Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.