Topkapı Garden Düğün Salonu
5,0
(60 Yorum)
8. yıl
Bornova
10 saatte cevap verir

Kapsamlı paketFarklı konseptlerGün ışığı alanKolonsuzMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzik / DJJimmy-jib

200 - 875 Kişi
20.000 - 40.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Bornova Zararsız Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
80.000 - 100.000 TL

Bornova Ali Baba Düğün Salonu

200 - 875 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Bornova Akarsu Düğün Salonları

100 - 625 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Bornova Özyalçın Düğün Salonu

200 - 875 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

İzmir Pınarbaşı’ndaki Düğün Salonları

İzmir’in merkezi ilçelerinden biri olan Bornova’daki Pınarbaşı; yemyeşil doğası, Arnavut kaldırımlı yolları ve tarihi dokuya sahip sokaklarıyla gönüllerde taht kuran bir semt. Burada çok sayıda düğün salonu ve kır mekanı bulunuyor. Uygun fiyatlılardan lüks organizasyonlara imkan tanıyanlara kadar, çeşitli düğün salonları Pınarbaşı’nda yer alıyor. Doğadan yararlanmak isteyen salon sahipleri açık davet alanları da oluşturmuşlar.

Açık-kapalı alanlarıyla dikkatleri çeken düğün salonları arasından düğününüzü yapacağınız mevsime göre bir alan tercihi yapabilirsiniz. Dilerseniz, önce açık alanda kokteyl verip, sonrasında düğün için kapalı salona geçebilirsiniz. Sadece kapalı alanı olan Pınarbaşı düğün salonlarının birçoğundan manzaraya tanık olabiliyorsunuz. Siz de yeşile düşkün bir çiftseniz, etrafı büyük camlarla çevrili düğün salonlarını listenizin ilk sıralarına ekleyebilirsiniz.

Pınarbaşı’ndaki salonlara Bornovalı çiftler yoğun ilgi gösteriyor. Ayrıca Balçova, Karşıyaka ve Buca gibi yakın ilçelerde yaşayan çiftler de bu bölgedeki mekanlarla görüşüyor. Birbirinden şık süslemeler hazırlamalarının bunda etkisi büyük. Mekanlara baktığımız zaman, farklı renklerde çok sayıda konsept oluşturduklarını görüyoruz. Tabii ihtişamıyla öne çıkan mekanlarda uygun fiyatlar karşılığında düğün yapmak da çoğu çifti cezbediyor.

Pınarbaşı’ndaki kapalı düğün salonları geniş katılımlı organizasyonlara imkan sağlayan bir kapasite özelliği gösteriyor. 500 kişiden başlayıp 1.000 kişiye kadar davetli ağırlayabilen salonlar mevcut. Ayrrıca orta ölçekli düğününüzü gerçekleştirebileceğiniz açık ve kapalı davet alanlarıyla da karşılaşabilirsiniz. Havuz başı ve çim alanlarda ev sahipliği yapılabilen kişi sayısı, farklı oturma düzenleri veya kullanılan bistro masalar doğrultusunda değişiklik gösterebiliyor.

Pınarbaşı Düğün Salonları İzmirli Çiftlere Neler Sunuyor?

Pınarbaşı düğün salonu alternatiflerinin müzik ekipleri gayet başarılı. Çiftlerin tarzlarına uygun şarkılarla ve yörelerini yansıtan müziklerle en iyi şekilde eğlenmelerini sağlıyorlar. Mekanlar, paket dahilinde çiftlere DJ ve canlı müzik hizmeti sunuyor. Canlı müzik ekipleri, genellikle iki veya üç kişiden oluşuyor. Düğünden önce kendileriyle görüşüyor ve çalınmasını istediğiniz parçalar varsa onları belirtebiliyorsunuz.

Pınarbaşı düğün salonlarında gündüz ve akşam saatlerinde organizasyon yapabiliyorsunuz. Çiftleri sadece akşam düğünleri ile sınırlandırmamaları büyük bir artı. Özellikle pazar günleri için gündüz düğünleri sıklıkla tercih ediliyor. Salonların bünyesinde fotoğraf ve video ekipleri bulunuyor. Bu ekipler tarafından düğününüz başından sonuna kadar kayıt altına alınıyor. Düğün sonrasında çekilen karelerle birlikte ham video kaydını da size teslim ediyorlar.

İzmir Pınarbaşı’ndaki düğün salonlarında çiftlerin organizasyonlarına özel servis personelleri tahsis ediliyor. Davetlilerin sayısı arttıkça, o gün çalışan servis personelinin sayısı da arttırılıyor. Herkese zamanında ikramda bulunmak için mekan sahipleri bu konuyu önemsiyor. Gelin odası ile son hazırlıklarınızı tamamlamanıza imkan sağlıyorlar. Üstelik odayı çiftin ihtiyacı olabilecek su, meşrubat ve ikramlıklarla donatabiliyorlar.

Pınarbaşı Düğün Salonlarının İncelikleri

İzmir Pınarbaşı Düğün Salonları Fiyatları

Pınarbaşı düğün salonu fiyatları dönemlere ve hizmetlere göre değişiklik gösteriyor. Çiftlerin yoğun ilgi gösterdiği yaz dönemlerinde, fiyatlar standartlarda seyrettiği gibi; yüksek bütçe gerektiren alternatifler de söz konusu olabiliyor. Ancak kış ve hafta içi düğünlerinde avantajlı fiyatlar talep edildiğini görüyoruz. Hizmet konusunda da mekandan ekstra olarak talep ettiğiniz her imkan için ayrıca ödeme yapmanız gerekiyor.

Örneğin; bir düğün salonunun standart süslemesini beğenmediniz ve kristal şamdanlarla donatılmış bir alan oluşturmalarını istediniz diyelim. Bu durumda tekrar hesaplama yapılıyor, farklı bir fiyat alıyorsunuz. Yemekli düğün organizasyonlarında ise çiftlere kişi başı fiyat veriliyor. Seçeceğiniz menüdeki lezzetlere göre fiyatlar artıp azalıyor. Beyaz etli menüler kırmızı etlilere göre daha uygun fiyatlara sunuluyor.

Genellikle toplam fiyat üzerinden anlaşma sağlandığı için Pınarbaşı’nda uygun düğün salonlarını bulmak mümkün hale geliyor. Ekonomik organizasyonlar için birebir olan yemeksiz başlangıç paketlerini İzmir düğün salonlarında ağırlıklı olarak bulabilirsiniz. Süsleme, müzik ve çekim ekibi gibi hizmetler için dışarıdan firmalarla anlaşmayı düşünüyorsanız, bu hizmetlerin Pınarbaşı’ndaki mekanlarda bağımsız olarak fiyatlandırılacağını bilmelisiniz. Ek bütçe ayırabilirsiniz.

Pınarbaşı’ndaki düğün salonları isimleri listesini incelerken, sayfalarını tek tek ziyaret etmeyi ve galerilerine göz atmayı unutmayın. Daha önceden düzenledikleri organizasyonlarda çektikleri fotoğraflar, mekanla ilgili fikir edinmenizde çok yardımcı oluyor. Pınarbaşı’ndaki en iyi düğün salonlarından tek tıkla ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, kısa bir form doldurmak. Mekan yetkilileri kısa sürede sizinle iletişime geçiyor!