İzmir Pınarbaşı Düğün Salonları

Pınarbaşı'ndaki en şık ve uygun fiyatlı düğün salonlarının hepsi tek sayfada! Mekanların fotoğraflarını incele, beğendiklerinden fiyat teklifi al.

Topkapı Garden Düğün Salonu
32
2
Topkapı Garden Düğün Salonu

57 yorum

Bornova

 • 7. yıl
 • Bornova düğün salonları arasında bulunan Topkapı Garden olarak çok sayıdaki hem kapalı hem açık davet alanlarımızla dört mevsim mutluluğunuza ortak oluyoruz. 2004 yılından beri düğün sektöründe...

  Başlangıç Fiyatı
  10.000 - 20.000 TL
  Kapasite
  750-1.000
  Ali Baba Düğün Salonu
  11

  En güzel düğüne sahip olma şansını herkes ister. İste bu şansı size İzmir’de size biz veriyoruz. Suların büyüsünü, yeşilin tüm güzelliğiyle buluşturuyoruz ve hayalinizin de ötesinde bir düğün...

  Başlangıç Fiyatı
  20.000 - 30.000 TL
  Kapasite
  750-1.000

  Diğer Firmalar

  Sayfa 1 / 1
  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  İzmir Pınarbaşı Düğün Salonları

  İzmir’in merkezi ilçelerinden biri olan Bornova’nın Pınarbaşı ilçesinde düğün yapmayı düşünenler burada mı? Pınarbaşı; yemyeşil doğası, Arnavut kaldırımlı yolları ve tarihi dokuya sahip sokaklarıyla gönüllerde taht kuran bir semt. Burada çok sayıda düğün salonu ve kır mekanı bulunuyor. Biz şimdi uygun fiyatlarıyla ve açık-kapalı alanlarıyla dikkat çeken düğün salonlarını inceleyeceğiz.

  Pınarbaşı’nın doğasından da yararlanmak isteyen düğün salonu sahipleri, kapalı alanlarla yetinmeyip açık bölümler de oluşturmuşlar. Düğününüzü yapacağınız mevsime göre istediğiniz alanı seçebiliyorsunuz. Dilerseniz önce açık alanda kokteyl verip, sonrasında düğün için kapalı salona geçebiliyorsunuz.

  Sadece kapalı alanı olan Pınarbaşı düğün salonlarının bile birçoğundan doğa manzarasına tanık olabiliyorsunuz. Siz de yeşile düşkün bir çiftseniz, etrafı büyük camlarla çevrili düğün salonlarını listenizin ilk sıralarına ekleyebilirsiniz.

  Pınarbaşı’ndaki düğün salonlarına Bornovalı çiftler yoğun ilgi gösteriyor. Ayrıca Balçova, Karşıyaka ve Buca gibi yakın ilçelerde yaşayan çiftler de Pınarbaşı’ndaki mekanlarla görüşüyor. Birbirinden şık süslemeler hazırlamalarının da bunda etkisi büyük. Mekanlara baktığımız zaman; farklı renklerde, çok sayıda konsept oluşturduklarını görüyoruz. Tabii ihtişamıyla öne çıkan bir mekanda, uygun fiyatlar karşılığında düğün yapmak da çoğu çifti cezbediyor.

  Pınarbaşı düğün salonları isimleri listesini incelerken, sayfalarını tek tek ziyaret etmeyi ve fotoğraflarına göz atmayı unutmayın. Daha önceden düzenledikleri organizasyonlarda çektikleri fotoğraflar mekanla ilgili fikir edinmenizde çok yardımcı olacaktır.

  Pınarbaşı Düğün Salonları İzmirli Çiftlere Neler Sunuyor?

  Pınarbaşı’nda bir düğün salonuyla anlaşırsanız, öncelikle size hayatınız boyunca unutamayacağınız bir gün yaşatacaklarına emin olabilirsiniz. Bölgedeki düğün salonlarının müzik ekipleri gayet başarılı. Çiftlerin tarzlarına uygun şarkılarla ve yörelerini yansıtan müziklerle en iyi şekilde eğlenmelerini sağlıyorlar. Mekanlar, paket dahilinde çiftlere DJ ve canlı müzik hizmeti sunuyorlar. Canlı müzik ekipleri, genelde bir veya iki üç kişiden oluşuyor. Düğünden önce kendileriyle görüşüyor ve çalınmasını istediğiniz parçalar varsa onları belirtebiliyorsunuz.

  Pınarbaşı düğün salonlarında gündüz ve akşam saatlerinde organizasyon yapabiliyorsunuz. Yani çiftleri sadece akşam düğünleriyle sınırlandırmıyorlar. Özellikle pazar günleri için gündüz düğünü sıklıkla tercih ediliyor.

  Düğün salonlarının bünyesinde fotoğraf ve video ekipleri bulunuyor. Bu ekipler tarafından düğününüz başından sonuna kadar kayıt altına alınıyor. Düğünden sonra da çektikleri tüm fotoğraf ve videoları size teslim ediyorlar. Ayrıca düğün mekanlarının belirli sayıda basılı aile pozu hediyesi de oluyor. Düğün esnasında davetlilerinizle çektirdiğiniz fotoğraflar da anında basılıyor ve konuklarınıza ulaştırılıyor.

  İzmir Pınarbaşı’ndaki düğün salonlarında çiftlerin organizasyonlarına özel servis personelleri tahsis ediliyor. Davetlilerin sayısı arttıkça, o gün çalışan servis personelinin sayısı da artırılıyor. Herkese zamanında ikramlarda bulunmak için mekan sahipleri bu konuyu önemsiyor.

  Pınarbaşı Düğün Salonlarının İncelikleri

  Pınarbaşı düğün salonlarının öncelikle havadar olmasına dikkat etmelisiniz. Yüksek tavanlı, kolonsuz/az kolonlu ve havalandırma sistemi iyi salonlar her zaman çiftlerin kurtarıcısı olmuştur. Davetlilerinizin eğlenirken bunalmaması ve düğününüzden bir an önce uzaklaşmak istememesi için bu önemli bir detay. Kolonların az olması da kişilerin görüş açısını kapatmaması için dikkat edilmesi gereken bir konu.

  Özel aracıyla gelecek olan davetlilerinizin sayısı fazlaysa, anlaşacağınız Pınarbaşı düğün salonunun otoparkı olmasına önem göstermelisiniz. Özellikle Pınarbaşı’nın kalabalık olduğu bir tarihte düğün yapacaksanız, davetlileriniz park yeri aramakla çok vakit kaybedebilir. Kimsenin düğününüze geç kalmasını istemezsiniz diye düşünüyoruz. Dilerseniz mekanlardan vale talebinde de bulunabilirsiniz.

  Pınarbaşı düğün salonlarıyla görüşürken süsleme alternatifi sunup sunmadıklarını öğrenmelisiniz. Tarzınıza en yakın gördüğünüz renkte süslemeleri düğün yapacağınız mekanda görmek, hoşunuza gidecektir. Ayrıca unutmayın ki mekanın hizmetleri ne kadar iyi olursa olsun, görsel açıdan beğenmediğiniz bir salonda düğün yapmaktan keyif alamayabilirsiniz.

  Yemekli bir düğün yapmak istiyorsanız, mekanlara bu detayı sormalısınız. Pınarbaşı’ndaki her düğün salonunda yemek servisi yapılmayabiliyor. Yemek hizmeti olmayan bir mekanı beğendiyseniz, dışarıdan catering firması getirip getiremeyeceğinizi öğrenebilirsiniz. Onların size önerecekleri firmalar da olabilir.

  Düğünlerin en keyifli anları, dans edilen zamanlar oluyor. DJ veya canlı müzik ekibi tarafından çalınan şarkıların güzelliğinden çok, o şarkıların iyi bir şekilde duyulması daha önemli diye düşünüyoruz. O nedenle anlaşacağınız mekanın ses sistemlerinin kalitesini mutlaka test etmelisiniz.

  Yaşanabilecek her aksiliğe karşı tedbirli olmanızı öneriyoruz. Düğün salonunda jeneratör bulunması, elektrik kesintisi durumuna karşı içinizin rahat etmesini ve organizasyonun yarıda kalmamasını sağlayacaktır. Ayrıca varsa jeneratörün kaç saat boyunca çalışacağını da öğrenmenizde fayda var.

  İzmir Pınarbaşı Düğün Salonları Fiyatları

  İzmir Pınarbaşı düğün salonlarının fiyatları dönemlere ve hizmetlere göre değişiklik gösteriyor. Çiftlerin yoğun ilgi gösterdiği yaz dönemlerinde, fiyatlar standartlarda seyrediyor. Ancak kış ve hafta içi düğünlerinde avantajlı fiyatlar talep edildiğini görüyoruz. Hizmet konusunda da mekandan ekstra olarak talep ettiğiniz her şey için ayrıca ödeme yapmanız gerekiyor. Mesela Pınarbaşı’ndaki bir düğün salonunun standart süslemesini beğenmediniz ve kristal şamdanlarla donatılmış bir alan oluşturmalarını istediniz diyelim. Bu durumda tekrar hesaplama yapılıyor ve farklı bir fiyat alıyorsunuz.

  Yemekli düğün organizasyonlarında ise çiftlere kişi başı fiyat veriliyor. Seçeceğiniz menüdeki lezzetlere göre fiyatlar artıp azalabiliyor. Beyaz etli menüler kırmızı etlilere göre daha uygun fiyatlara sunuluyor.

  Pınarbaşı düğün salonlarının sayfalarından da minimum fiyatlarına bakabilirsiniz. Net bir rakam için de yine firma sayfalarından fiyat teklifi almayı ihmal etmeyin. Kısa bir form doldurarak birçok mekandan teklif alabilirsiniz.

  Tüm Şehirler Düğün Salonları