Düğün Salonları Balıkesir

Balkonuk Center Manolya Salonu

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Balkonuk Center Manolya Salonu

Balkonuk Center Manolya Salonu Hakkında

Balıkesir’in seçkin mekânlarından biri olan Balkonuk Center’da özel gününüzü organize etmek ister misiniz? Cevabınız “Evet” ise uygun fiyat ve kaliteli hizmet garantisi ile düğününüzü gerçekleştirmek için sabırsızlıkla bekliyoruz.

Peki, Balkonuk Center Manolya Salon ve sağladığı imkânlar hakkında bilgi sahibi olmak ister misiniz?

180 kişilik kapasiteye sahip olan Salon Manolya özel günlerinizi gerçekleştirmek için ideal bir mekân. Şık ve modern bir şekilde dekore edilmiş olan salonumuzu konforunuzu düşünerek tasarladık. Söz, nişan, kına gecesi ve konferans gibi pek çok daveti salonumuzda düzenleyebilir, kaliteli hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Etkinliğine gelecek olan davetli sayısına göre salonumuzda bulunan masa ve sandalyeleri düzenliyoruz. Daha sonra tarzınızı yansıtacak düğün konsepti ile mekânımızı dekore ediyoruz. Salonumuzda yer alan masalara şamdan ve doğal çiçek yerleştiriyoruz. Tüm bunlar için sizin önerilerinizi ve isteklerinizi dinliyoruz. İşletmemizde kaliteli ses ve ışık sistemi kullandığımız için davetinizi eğlenceli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Uzun yıllardır hizmet veren Balkonuk Center’da deneyimli, profesyonel ve güler yüzlü kadromuzla faaliyet gösteriyoruz. Davetlerinizi en ince ayrıntısına kadar tasarlamamızın yanı sıra davetlileriniz için de imkânlar sunuyoruz. Çocuk oyun odası ve bebek bakım odası ile onların ihtiyaçlarını karşılayarak en iyi şekilde eğlenmelerini sağlıyoruz. Tüm bunların yanı sıra kişisel aracınız ile Balkonuk Center’a gelmeyi düşünüyorsanız otoparkımızın mevcut olduğunu ve içiniz rahat ederek gelebileceğinizi belirtmek istiyoruz. İşletmemizde hijyen koşullarını da yüksek seviyede tutuyoruz.

Salon Manolya’da düğününüzü gerçekleştirmek ve sunduğumuz olanaklardan yararlanmak için bize nasıl ulaşabilirsiniz?

Sayfanın yan tarafında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurup “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak Balkonuk Center Balıkesir ile kolayca iletişime geçebilir, soru ve isteklerinizi bu form üzerinden rahatlıkla bize iletebilirsiniz.

Balkonuk Center Manolya Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Evet

Balkonuk Center Manolya Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Balkonuk Center Manolya Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Balkonuk Center Manolya Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır. Balkonuk Center Manolya Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır.

Balkonuk Center Manolya Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Balkonuk Center Manolya Salonu 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Otopark Araç Kapasitesi

500-750

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.