Altıeylül Düğün Salonları

Altıeylül düğün salonları listesi Düğün.com'da! Beklentilerini en iyi karşılayacak mekanı bulmak için seçenekleri değerlendir ve fiyat teklifleri al!

Gala Event & Wedding's
13
1

Gala Event & Wedding’s, Balıkesir’deki düğün salonları arasında 2009’dan beri konuklarına ağırlıyor. 2 kuşaktır işletilen mekan, yılların getirdiği birikim ve profesyonellikle özel davet vermek...

Başlangıç Fiyatı
40.000 - 50.000 TL
Kapasite
2.000-3.000

Diğer Firmalar

Sayfa 1 / 1
Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Balıkesir'in cennet köşesi Altıeylül'de düğün yapmak isteyen bir çiftseniz mekan arayışınızda Altıeylül düğün salonlarını da değerlendirmelisiniz. İlçenin farklı konumlarında düğün gibi özel günleriniz için hizmet alabileceğiniz bu firmaları incelemeye başlayın. Kapasite olarak değişiklik gösterseler bile geneli büyük bir düğün yapmak istiyorsanız ihtiyacınıza cevap verebilir. Firma sayfalarını inceleyerek, kapasite, ulaşım veya otopark gibi merak ettiğiniz bir çok detaya ulaşabilirsiniz. Bunlara ek olarak salon görsellerini incelemeniz seçim yapmanızı kolaylaştıracaktır. Ayrıca seçim yapmak için ufak bir yardım almanız gerekirse diye daha önceden mekanlarda düğün yapmış çiftlerin yorumları mevcut. İncelemenizi tamamladıktan sonra arzu ettiğiniz firmalardan fiyat teklifi almayı unutmayın.

Altıeylül Düğün Salonları - Sıkça Sorulan Sorular

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları