Yolgiden Düğün Salonu

E-posta Gönder

  • Merkez, Balıkesir.

Kapasite Bilgileri

Yolgiden Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Yolgiden Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 TL'den Az

Yolgiden Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Yolgiden Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Yolgiden Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Yolgiden Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10.000 TL'den Az, hafta içi yemeksiz ise 10.000 TL'den Az aralığından başlamaktadır. Yolgiden Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 10.000 TL'den az, hafta sonu yemeksiz ise 10.000 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Yolgiden Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Yolgiden Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Yolgiden Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Yolgiden Düğün Salonu düğün dışında sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, açılışlar ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Yolgiden Düğün Salonu Hakkında

Uygun fiyatlı, geniş ve konforlu bir düğün salonu arayışındaysanız, sizi Yolgiden Düğün Salonu ile tanıştıralım. Kaliteli hizmeti ve güler yüzlü personeliyle en güzel anlarınızı unutulmaz hale getirecek Yolgiden Düğün Salonu Balıkesir merkezde faaliyet gösteriyor. Merkezi konumu sayesinde konuklarına kolay ulaşım imkânı sunan işletmemiz özel araçlarınız dışında toplu taşıma araçlarıyla da gelebileceğiniz bir lokasyonda bulunuyor. Bu, bizi tercih edebileceğiniz avantajlarımızdan sadece biri. Diğerlerini de anlatalım, siz karar verin.


Geniş bir alana sahip düğün salonumuzun en büyük özelliklerinden biri; yüksek tavana sahip olması. Bu salonumuzun ferah ve geniş olmasını sağlıyor. İçeriye giriş yaptığınızda salonumuzun iki katlı olduğunu fark edeceksiniz. Ortadaki geniş pisti görecek bir balkonumuzun olduğunu ve bu balkonda masa ve sandalyelerimizin bulunduğunu söyleyelim. Buradan salonun her bölgesini rahatlıkla görebiliyor ve eğlenceyi hiçbir şekilde kaçırmıyorsunuz. Ses ve ışık hizmetlerimizin son model teknolojik sistemden oluştuğunu söyleyelim. Salonumuzun en köşesine kadar rahatlıkla giden sesi güçlü ses sistemleriyle sağlıyoruz. Aynı zamanda dans pistine yansıttığımız ve farklı müzik türlerine göre farklı renkte ışık sağladığımızı da belirtmek istiyoruz.


Düğün salonumuzdaki masa ve sandalye süslemelerimizi sizin isteğiniz şekilde oluşturuyoruz. Tamamen hayalinizdeki düğünü yansıtmak için çalışacağımızı bilmenizi istiyoruz. İsteklerinizi sizinle önceden iletişime geçerek öğreniyoruz, o gece olması gereken her şeyi planlıyoruz.


Düğün salonumuzda aynı zamanda açılışlar, kurumsal etkinlikler, bayi toplantıları, sünnet, nişan, nikah ve kına gibi özel etkinlikleri de gerçekleştirebiliyoruz. Bu organizasyonların tümünü çok uygun fiyatlarla gerçekleştirdiğimizi biliyor muydunuz? Bu avantajlarımızdan faydalanmak ve Yolgiden Düğün Salonu fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz, sitede yanda bulunan ücretsiz teklif al butonuna tıklayabilir ve bizimle anında iletişime geçebilirsiniz. Bilgileri eksiksiz doldurduğunuz taktirde hemen iletişime geçiyoruz ve gecenizi planlamaya başlıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    1. Oruçgazi Mahallesi, Altay Cd., 10020 Balıkesir Merkez/Balıkesir

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.