Altıntaş Kardeşler Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Altıntaş Kardeşler Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Altıntaş Kardeşler Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
50.000 - 75.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 50.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Altıntaş Kardeşler Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Balkon Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Altıntaş Kardeşler Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Altıntaş Kardeşler Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Altıntaş Kardeşler Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır. Altıntaş Kardeşler Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 50.000 - 75.000 TL aralığından başlamaktadır.


Altıntaş Kardeşler Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Altıntaş Kardeşler Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Altıntaş Kardeşler Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Altıntaş Kardeşler Düğün Salonu düğün dışında kına, bayi toplantısı, doğum günü, nişan, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, baby shower, sünnet düğünü, parti, davet ve resepsiyon ve açılışlar hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Tüm Sorular

Altıntaş Kardeşler Düğün Salonu Hakkında

Altıntaş Kardeşler Düğün Salonu olarak, kurulduğumuz ilk günden bugüne yenilikçi anlayışımızdan hiç vazgeçmedik. Ekibimizi sürekli geliştirerek, yeni trendlere ayak uydurarak ve sizin isteklerinizi her koşulda yerine getiren bir düğün salonu olarak yolumuza devam etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Peki Altıntaş Kardeşler Düğün Salonu olarak hangi hizmetleri veriyoruz?

-Öncelikle 700 kişiyi çok rahat alabilecek kapasiteye sahip salonumuzla konuklarınızı ağırlıyoruz. Üstelik bu sayı kafeterya salonumuzun birleşimiyle 100 kişiye kadar çıkabiliyor.
-Yemekli düğün tercihleriniz için düğün menünüzü profesyonel mutfak anlayışımızla hazırlıyoruz. Menü içeriğine siz karar veriyorsunuz, isteğiniz dahilinde menü tadımı gerçekleştirebiliyoruz. Misafirlerinize sunumlarınızı profesyonel servis elemanlarımız yapıyor.
-Salonumuz 24 saat güvenlik sistemlerinin koruması altında hizmet veriyor. Size güvenli bir gün yaşatmak için tedbiri asla elden bırakmıyoruz.
-Düğün gününüzde sizi ve konuklarınıza hoş bir zaman geçirecek profesyonel orkestramız görev alıyor. Kaliteli ışık, ses ve sahne hizmetimiz bulunuyor. Ayrıca after parti alanımızda sevdiklerinizle birlikte eğlenmenin tadını sonuna kadar çıkarabileceksiniz.
-Organizasyon sorumlumuz düğünden önce sizle görüşüyor ve bütün detayları birlikte planlama şansınız oluyor. Böylelikle size sadece en küçük ayrıntının bile atlanmadığı -muhteşem bir düğün günü geçirmek kalıyor.
-Kesintisiz düğünüzün çekimini yapacak ve bütün özel anlarınızı ölümsüzleştirecek fotoğrafçı getirme imkanımız bulunuyor. En beğendiğiniz fotoğraflarınızı düğün sonrasında kendilerinden hemen teslim alabilirsiniz.
-Düğün gününüzde misafirlerinizin araç park etmede sorun yaşamamaları için otoparkımız hazırda bekliyor olacak. Aynı zamanda vale hizmetimiz de bulunuyor.

Düğün dışında açılış, doğum günü, kurumsal etkinlik, nişan, kına ve parti düzenleyebiliyoruz. Size kişi sayınıza ve verdiğimiz hizmetlere göre bir fiyatlandırma sunuyoruz.
Siz de daha fazla hizmet bilgisi almak ve kişi kapasitenize göre değişen fiyatlarımızı öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Altıntaş Kardeşler
  İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres:

  2. Gündoğan Mah. Atay Cad. No: 45-1A

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Altıntaş Kardeşler Düğün Salonu Yol Haritası

Altıntaş Kardeşler Düğün Salonu Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Murat

Düğün Tarihi: 29.08.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı


öncelikle personelinden çok memnun kaldım açık bir mekan teras katında gerçekleşti düğünüm ikramlı bir organizasyondu ikramları gayet taze ayrıca bu mekanın görselliği masa düzeni süslemler gayet sade ve şık ulaşımı rahat toplu taşıma mevcut bu mekanın pist alanı geniş ve rahat gelin odası temiz... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.