Yalova Düğün Salonları

Yalova düğün salonları listesi Düğün.com'da! İlçe ilçe tüm düğün salonu seçeneklerini incele, kullanıcılarımıza özel fırsatlara göz at, salonunu seç!

Sporium Havuzbaşı
Üyelere
Özel Fiyat
32
1
Sporium Havuzbaşı

Merkez

 • 2. yıl
 • Sporium Havuzbaşı’yla düğününüze bir davetli gibi gelecek, sadece kutlamanın keyfini çıkaracaksınız. Sizin için tüm planlamaları ekibimiz hallediyor ve düğün günü de tüm ayrıntıları biz...

  Üyelere Özel

  Hafta Sonu, Yemekli, Kişi Başı

  180 TL Fiyat Al

  Diğer Firmalar

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  Yalova Düğün Salonları

  Çiftlerin tercih ettiği Yalova düğün mekanlarının ilk sıralarında düğün salonları yer alıyor. Yalova düğün salonları; her davetli sayısına uygun alanın kolaylıkla bulunabilmesi, her ilçede yer alması ve uygun fiyatlar sunması açısından çiftlere cazip geliyor.

  Yalova’nın hemen hemen bütün ilçelerinde düğün salonu bulunuyor. Ancak en çok organizasyon Yalova merkez düğün salonlarında gerçekleşiyor.

  Yalova düğün salonlarında, ortalama 500 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Tabii mekana göre bu sayı artıp azalıyor.

  Düğün salonlarının birçoğunda teras, bahçe gibi açık alanlar da bulunuyor. Bu alanlarda davetlileriniz soluklanabiliyorlar. Ayrıca dilerseniz bu alanlarda karşılama kokteyli de yapabiliyorsunuz.

  Yalova düğün yerlerinde yemekli ve yemeksiz organizasyonlar yapılıyor. Mekanların çoğunun kendisine ait mutfağı ve aşçıları var. Burada sizin istediğiniz lezzetleri yapabiliyorlar.

  Düğün salonlarının bazılarında otopark da bulunuyor. Böylece kendi aracıyla gelecek olan davetlileriniz park sorunu yaşamıyorlar.

  Yalova, denize kıyısı olan bir il olduğundan; denize yakın lokasyonda yer alan düğün salonları bulabilmeniz de mümkün. Böylece organizasyona başlamadan önce deniz havası da solumuş oluyorsunuz.

  Ayrıca düğün salonlarında nişan ve kına gibi organizasyonlarınızı da yapabileceğinizi buraya not düşelim.

  Yalova’da Düğün Salonu Nasıl Seçilir?

  Yalova’da bir düğün salonuyla anlaşmadan önce müstakbel eşinizle birlikte bütçenizi belirlemenizi öneriyoruz. Sonrasında ise bu bütçeyi aşmayacak fiyatlar talep eden düğün salonlarını listeleyebilirsiniz.

  Düğün salonu seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise kapasite! Düğününüze kaç kişi çağıracaksınız? Mekanla anlaşmadan önce ortalama bir davetli sayısı çıkarın ve kapasitesi bu sayıya uyan düğün salonlarıyla görüşün.

  Eğer küçük bir salonla anlaşırsanız ve kişi sayınız yüksekse; davetlileriniz rahat hareket edemezler. Bu durumda da düğününüzde kaos ortamı oluşabilir. Buna neden olmamak için mekanın geniş olması önemli.

  Diyelim ki davetli sayınız az ancak siz çok geniş bir mekanla anlaştınız. Bu durumda düğününüze az kişi gelmiş gibi bir görüntü oluşur. Ayrıca fazladan ücret ödemiş olursunuz. O nedenle davetli sayınızla kapasitenin uyumlu olmasına özen göstermelisiniz.

  Yalova düğün salonlarına bakarken, yüksek tavanlı olup olmadığını incelemelisiniz. Mekanda ferah bir ortam sağlamak için salonun yüksek tavanlı ve az kolonlu/kolonsuz olması önemli bir detay. Kolonların az olması da davetlilerin her noktayı net bir şekilde görebilmesi açısından dikkat edilmesi gereken bir konu.

  Anlaşacağınız düğün salonunun, size ve davetlilere yakın olmasına da dikkat etmelisiniz. Hem davetlilerin geç kalmaması hem de sizin vaktinizin çoğunu yolda geçirmemeniz için bu konuya önem vermeniz gerekiyor.

  Yalova Düğün Salonlarının Hizmetleri

  Yalova düğün salonlarının verdiği standart hizmetlere bakalım şimdi. Düğün salonlarının yaptığı temel hizmetlerin başında masa ve sandalye süslemeleri geliyor. Çoğu mekanın elinde birden fazla süsleme çeşidi ve rengi oluyor. Bunlardan en beğendiğinizi seçebiliyorsunuz.

  Düğün salonları, fotoğraf ve video hizmeti için anlaşmalı oldukları ekiple çalışmayı tercih ediyorlar. Düğünün başından sonuna kadar bu ekip tarafından devamlı olarak fotoğrafınız çekiliyor. Aynı zamanda tüm düğün, video kaydına alınıyor. Yalova düğün salonlarının çoğu bu hizmeti paket dahilinde sunuyor.

  Işık, ses ve sahne hizmetlerini de Yalova’daki düğün yerlerinden alabiliyorsunuz. Pistin ışıklandırmaları, ses sisteminin kurulması gibi hizmetleri sunuyorlar.

  Düğün salonlarının anlaşmalı olduğu DJ’ler ve müzisyenler oluyor. Satın aldığınız paket dahilinde bu müzisyenler düğününüzde sahne alıyor.

  Yalova düğün salonlarında seremoni esnasında maket pasta kesiliyor. Mekan kabul ederse dışarıdan getirip gerçek pasta da kesebiliyorsunuz. Seremoniden sonra da davetlilere pasta ve içecek dağıtımı yapıyorlar.

  Dilerseniz düğününüz esnasında volkan ve dans gösterileri gibi ekstra şovlar da düzenlenebiliyor. Bunun için düğün salonu yetkilisiyle görüşmeniz gerekiyor.

  Eğer yemekli bir organizasyon yapmak istiyorsanız, Yalova düğün salonlarında bu imkan da bulunuyor. Mekanların hazır menülerinden birini seçiyorsunuz, düğün günü davetlilerinize o menüyü sunuyorlar. Hatta dilerseniz menüde değişiklik yapabilmeniz bile mümkün.

  Yalova Düğün Salonları Fiyatları

  Yalova’da düğün salonlarının fiyatlandırmaları toplam rakam üzerinden yapılıyor. Yani siz davetli sayınızı söylüyorsunuz, ona göre bir düğün paketi ve fiyat sunuyorlar.

  Yemekli bir düğün yapmak isteyen çiftler ise mekanlardan kişi başı rakam alıyorlar. Seçtiğiniz menünün içeriğine göre aldığınız fiyat da değişiyor. Mesela ana yemek olarak kırmızı etin sunulduğu menüler beyaz etli olanlara göre daha yüksek fiyatlı olabiliyor.

  Düğünü yapacağınız tarih de fiyatları etkiliyor. Çiftler, yaz dönemine yoğun ilgi gösteriyorlar. Bu nedenle Yalova düğün salonları, kış döneminde ve sonbaharda çiftlere özel indirimli fiyatlar sunabiliyor.

  Hafta içi yapılan düğünler, hafta sonu yapılanlara göre daha uygun fiyatlı oluyor.

  Düğün salonlarının standart süslemeleri bulunuyor. Bu süslemelerin dışında ekstra olarak istediğiniz şamdan, gelin takı, gelin yolu gibi süslemeler ayrıyeten fiyatlandırılıyor.

  Düğününüzde çalmasını istediğiniz özel bir orkestra varsa ve mekandan bununla ilgili talepte bulunursanız, ekstra olarak fiyatlandırılacağını bilmelisiniz.

  Yalova düğün salonlarının fiyatlarını etkileyen konulardan biri de mekanın kapasitesi! 500 kişilik salonların fiyatları 750 kişiliklere göre daha uygun olabiliyor.

  Yalova’daki düğün salonları, zaman zaman Düğün.com çiftlerine özel kampanyalar düzenleyebiliyorlar. Eğer takip ederseniz, bu kampanyalardan da faydalanmanız mümkün.

  Düğün salonlarının fiyatları hakkında net bir rakama ulaşmak isterseniz, mekanların sayfalarından ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Ne kadar çok mekandan teklif alırsanız, o kadar kolay bir şekilde bütçenize ve tarzınıza uygun düğün salonunu bulabilirsiniz.

  Tüm İlçeler Düğün Salonları

  Tüm Şehirler Düğün Salonları

  Yalova Düğün Salonları - Sıkça Sorulan Sorular