Erka Yaşam / Diriliş Salon

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Erka Yaşam / Diriliş Salon
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Erka Yaşam / Diriliş Salon Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 - 20.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Erka Yaşam / Diriliş Salon Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon
Manzara
Bahçe manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Erka Yaşam / Diriliş Salon Sıkça Sorulan Sorular

Erka Yaşam / Diriliş Salon kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Erka Yaşam / Diriliş Salon 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 75 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00


Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00


Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Tüm Sorular

Erka Yaşam / Diriliş Salon Hakkında

Balıkesir’de hayallerinizi süsleyen düğün törenlerine ev sahipliği yapmak için kurulan yaşam merkezimizde harikulade davetler tasarlıyoruz. Masalsı konseptlerle konuklarımızı en iyi şekilde ağırlıyor, çiftlerimize mutlu olacakları ve asla unutmak istemeyecekleri törenler vaat ediyoruz. Enka Aktivite ve Yaşam Merkezi kalitesiyle ayrıcalıklı bir gece geçirmenizi sağlıyor, uzun yıllardır işletme ve organizasyon sektöründe yer alan ekibimizle hayallerinizi eksiksiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Hazır mısınız?

Her detayı ile hayallerinizdeki gece için biz hazırlıklara başladık bile! İlk olarak; isteklerinizi dinleyen organizasyon sorumlumuzun yönetiminde, konseptiniz için Erka Yaşam / Diriliş Salon’da süsleme ve düzenlemeler yapıyoruz. 100 ila 150 kişiyi ağırlayabildiğimiz butik davet salonumuzda konuklarınız için beyaz masa ve sandalyelerle konforlu bir ziyafet alanı dekore ediyoruz. Kolonsuz salonumuzda, konfor ve rahatlığa çok önem veriyor, konuklarınızın gece boyunca eğlenebilecekleri bir atmosfer yaratmaya özen gösteriyoruz. Her mevsim söz, nişan, nikah ve düğün törenleri için tercih edilen salonumuzda; son teknoloji teknik alt yapıya yer veriyoruz. Bu gecenin kusursuz olması için ses, sahne, ışık, iklimlendirme ve havalandırma sistemlerinden çok daha fazlasını sunuyor; renk renk tüller ve farklı imajlardaki aksesuarlarla ışıl ışıl bir atmosfer yaratıyoruz.

Hayatınızın en güzel gecesini taçlandırmak için şıklığında yanında, enfes davet menüleri sunumu da yapıyoruz. Damak tadınıza uygun menüler arasından seçtiğiniz lezzetleri güler yüzlü hizmet personelimizle konuklarınıza sunuyoruz. Harikulade gecenize müzik ve dilerseniz dans şovlarla eşlik ediyoruz. Doyasıya eğlence için müzik ziyafeti sunuyor, eğlencenizin kesintisiz bir şekilde devam etmesini sağlıyoruz. Tüm hazırlıkları tamamladığımızda, sizi de gelin yolundan zarafetiniz ve asaletinizle yürümeye davet ediyoruz. Hâlâ neyi bekliyorsunuz, nikah töreni platformunda aşkınıza “Evet”, demenin tam sırası!

Erka Yaşam hassasiyetiyle tasarlanmış davetiniz için Balıkesir düğün salonlarımız arasından Diriliş Salon’u tercih ediyorsanız, iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

  • Adres:

    Gümüşçeşme Mh. Kepsut Cd. No:354/A Karesi / Balıkesir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Erka Yaşam / Diriliş Salon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.