Tezcan Düğün Salonu

E-posta Gönder

  • Merkez, Balıkesir.

Kapasite Bilgileri

Tezcan Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Tezcan Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 - 20.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Tezcan Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Balkon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Tezcan Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Tezcan Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Tezcan Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Tezcan Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır.


Tezcan Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Tezcan Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Tezcan Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Tezcan Düğün Salonu düğün dışında bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, kına, davet ve resepsiyon ve nişan hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Tezcan Düğün Salonu Hakkında

Konuklarımıza kendilerini özel hissettirecek hizmetlerimizle uzun yıllarıdır düğün sektöründen faaliyet gösteriyoruz. Çiftlerimize anlamlı ve unutulmaz anlar yaşatmak en büyük hedefimiz. Konuklarımızı memnun etmek için her anınıza kusursuzluğu işlemek için çalışıyoruz. Tecrübelerimizi hayallerinize ulaştırmak için kullanıyoruz ve kendimizi her geçen geliştiriyoruz. Tezcan Düğün Salonu Balıkesir’e siz değerli çiftlerimizi bekliyoruz.


500 kişilik çok amaçlı kapalı salonumuzda düğün organizasyonlarınızı yapabiliyoruz. İki katlı olan salonumuzun balkonlu bir yapısı var. Kişi sayınıza göre masa ve sandalyelerimizi yerleştiriyoruz; istediğiniz konsepte mekân giydirme ve süsleme yapabiliyoruz.


Yemekli düğün tercihlerinizde kendimiz düğün menünüzü hazırlayabiliyoruz. Dilerseniz dışarıdan anlaşacağınız catering firmasıyla ortaklık kurup misafirlerinizi bu şekilde ağırlıyoruz. Yemek olmayan düğünler için konuklarınıza düğün pastası, çerez ve içecek ikramlarımız oluyor. Size en uygununu seçebilirsiniz, karar tamamen size ait.


Misafirlerinizin salonumuza girişini sizin fotoğraflarınızın olduğu yoldan sağlıyoruz. Çiçeklerle süslediğimiz bu yolu misafirleriniz çok beğenecek. Ayrıca yine girişte çiftlerimizin düğün tarihlerinin ve isimlerinin olduğu bir hoş geldiniz panosu da bulunuyor.


Nikah masanızın olduğu alanı sizin özenle hazırlıyoruz. Mutlu bir geleceğe EVET dediğiniz masanızı bütün konuklarınızın sizi görebileceği şekilde konumlandırıyoruz.


Sizin için son teknoloji ile üretilmiş ses ve ışık sistemi kuruyoruz. Geniş sahnemizde canlı müzik eşliğinde en sevdiğiniz şarkıları söyleyebilir, günün sonunda çılgınlar gibi dans edebilirsiniz.


Salonumuzla anlaşmalı fotoğrafçımız, düğün gününüzde yanınızdan bir dakika bile ayrılmadan fotoğraf çekimlerinizi yapıyor. Fotoğraf çekimlerinizin yanında video çekimi de sağlıyoruz. Üstelik düğün sonunda misafirleriniz beraber çekildiğiniz bu fotoğrafları hemen teslim alabiliyor.


Daha fazla hizmet bilgisi almak, Tezcan Düğün Salonu Balıkesir adres ve düğün fiyatlarını öğrenmek için yan tarafta bulunan ücretsiz teklif al butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu en özel gününüzde size ev sahipliği yapmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Atatürk Mahallesi, Turgut Reis Cd. No:2, 10020 Balıkesir Merkez/Balıkesir

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.