Edremit Düğün Salonları

Edremit düğün salonları Düğün.com'da! Düşlediğin gibi bir davet gerçekleştirebilmek için ideal salonları keşfet ve ücretsiz fiyat teklifi al!

Esnek sözleşme Grand Dallas Düğün Salonu

Edremit

Grand Dallas Düğün Salonu

Balıkesir Edremit’in düğün ve davetlerine damga vuran, sektörün en iyilerinden biri olan ve çok uzun yıllardır hizmet veren Granddallass Düğün Salonu’muza hoş geldiniz. Eğer o büyük adımı atıp da...

5.000-7.500 TL

Başlangıç Fiyatı

1.000-2.000

Kapasite

3

Yorum

Hediye 54 10 1
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Düğün Salonları
Balıkesir'in Edremit ilçesinde düğün yapmayı planlıyorsanız mekan tercihinizi yapmadan önce Edremit düğün salonlarını incelemenizde fayda var. Çeşitli kapasitelerde yapacağınız davetler için her bütçeye uygun denebilecek fiyatlarla hizmet veren bu işletmeler, bir düğün salonundan beklentilerinizi karşılayabilir. Listelenmiş salonları incelemeye başlayarak kararınıza doğru bir adım daha atabilirsiniz. Manzara bakımından da cazip olan firmaların profil sayfalarını inceleyerek daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca yine bu sayfalarda bulunan detaylı salon fotoğrafları ve tanıtım videoları ile işletmeleri daha yakından tanıyabilirsiniz. Bu arada mekanlar hakkındaki çift yorumlarınız okumayı unutmayın. Son olarak beğendiğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri isteyerek nihai kararınızı verebilirsiniz.