Edremit Grand Dallas Düğün Salonu

200 - 1500 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Edremit Doğa Düğün Salonu

100 - 350 Kişi
20.000 - 40.000 TL

Edremit Salon Kaya

100 - 625 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Edremit'teki Düğün Salonları

Doğal güzellikleriyle, ılıman iklimiyle, sıcak ve samimi insanlarıyla ön plana çıkan Edremit’te düğün organizasyonunuzu düzenleyebileceğiniz birbirinden güzel salon seçenekleri bulunuyor. Balıkesir Edremit düğün salonları yoğun olarak Kızılkeçili ve İbrahimce mahallelerinde yer alıyor. Akçay Yolu üzerinde konumlandırılan düğün salonları, zengin hizmet içeriği sayesinde çiftlerden tam puan alıyor. Hizmet ve olanakların çeşitliliği, düğün salonlarına göre farklılık gösterebiliyor.

Edremit düğün salonları hem kalabalık hem de küçük ve samimi organizasyonlara ev sahipliği yapabiliyor. İlçedeki yüksek kapasiteli mekanlar, en fazla 2.000 konuğa yemekli hizmet sunabiliyor. Bazı düğün salonlarının 500-750 kişilik konuk kapasitesi bulunuyor. Daha butik konseptli bir düğün organizasyonu planlayan çiftler ise maksimum 300-400 kişiyi ağırlayabilen davet salonlarını tercih ediyor.

Uygun ve ortalama fiyatlı düğün salonları Edremit’te bulunuyor. İlçedeki düğün salonlarının tamamı, çiftlerden makul fiyatlar talep ediyor. Düğün salonları, talep ettikleri ücret kapsamında çiftler için bir hizmet paketi sunuyor. Düğün paketlerine dahil edilen hizmetler için ekstra bir ücret ödemeye gerek kalmıyor. Çiftlerin talepleri doğrultusunda düğün maliyeti artabiliyor. Maliyeti azaltmanın da birçok yolu bulunuyor.

Balıkesir Edremit düğün mekanlarının büyük bir kısmı, hizmetlerini yalnızca kapalı salonda sunuyor. Kapalı davet salonlarının tamamı, kolonsuz ve yüksek tavanlı olmasıyla ön plana çıkıyor. İlçedeki salonların bazılarında teras ve balkon bulunuyor. Açık havada da hizmet verebilen organizasyon mekanları dere kenarında konumlandırılıyor. Bu mekanlar, olumsuz hava koşullarına karşı çeşitli önlemler alıyor.

Edremit’te Düğün Salonları Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Edremit’teki yemekli düğün salonlarının menü alternatifleri oldukça zengin! Balıkesirli çiftler ister sabit isterlerse de özel menülerden yararlanabiliyor. Çiftler hem ikramlıklar hem de menüler için ön tadım yapabiliyor. Edremit mekanları; yemekli düğünlerde hazırlanan menüler ve kokteylli organizasyonlarda sunulan ikramlıklar için usta şeflerle birlikte çalışıyor. Çiftler isteklerine göre dışarıdan farklı bir catering firmasıyla da anlaşabiliyor.

Edremit’te fotoğraf ve video hizmetlerini düğün paketlerine dahil eden pek çok mekan yer alıyor. Çiftler, düğün mekanının anlaşmalı olduğu çekim ekibi ve organizasyon sorumlusu için ekstra bir ücret ödemiyor. Ayrıca düğünleriyle alakalı birçok konuda organizasyon sorumlusundan destek alabiliyor. Düğün salonları çiftlerin isteklerine göre; sade, ihtişamlı, modern, klasik, minimalist ve romantik tarzlarda dekore edilebiliyor.

Düğün organizasyonlarının vazgeçilmez hizmetleri arasında müzik ve eğlence de yer alıyor. Edremit düğün salonlarının neredeyse tamamında, canlı müzik hizmeti bulunuyor. İlçedeki düğün mekanlarının bir kısmı; müzisyen, orkestra, DJ ve dansçılarla birlikte çalışmayı tercih ediyor. Mekan ışıklandırması, ses ekipmanlarının kontrolü, sahne ve pist aydınlatması gibi hizmetleri de düğün salonları üstleniyor.

Edremit düğün davet mekanları, çiftler için hazırlık odası temin ediyor. Hazırlık odasında, çiftlere ikramlık ve içecekler sunuluyor. Çiftler ve konuklar, düğün mekanlarının ücretsiz otoparkını gönül rahatlığıyla kullanabiliyor. After party alanı bulunan Edremit düğün mekanları, çiftler tarafından sıkça tercih ediliyor. İlçedeki düğün salonlarının bir kısmında, vale hizmeti ve engelli girişi de oluyor.

Edremit Düğün Salonları Fiyatları Makul mu?

Düğün organizasyonunuzu Balıkesir Edremit’te gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız, ilçedeki salonların fiyatları sizin için büyük önem arz ediyor olabilir. “Edremit düğün salonlarının fiyatları makul mü?” diye soracak olursanız, ücretlerin genel anlamda cep yakmadığını söyleyebiliriz. Düğün fiyatlarına, salon kiralama bedeli ve standart hizmetler dahil ediliyor. Menü seçimi ve davetli sayısı gibi unsurlar, fiyatlar üzerinde belirleyici oluyor.

İlçede en uygun fiyatlı düğün salonları, Kızılkeçili Mahallesi’nde yer alıyor. Buradaki salonlar hem açık hem de kapalı davet alanında hizmet veriyor. Cep dostu düğün salonlarının 300-400 kişilik konuk kapasitesi bulunuyor. Ortalama konuk ağırlama kapasitesiyle ön plana çıkan uygun fiyatlı salonlarda, müzik ve yemek servisi gece yarısına kadar devam ediyor.

Edremit düğün salonu opsiyonlarının büyük bir kısmı, hizmetlerini ortalama fiyatlar karşılığında sunuyor. Ortalama fiyatlı salonların tamamı, yüksek kapasiteli olmasıyla ön plana çıkıyor. Makul fiyatlı düğün salonlarında, hafta içi ve hafta sonu gerçekleştirilen organizasyonlar arasında ücret farkı oluyor. Çiftlerin ekstra istekleri ve özel menü talepleri, düğün paketlerinin başlangıç fiyatlarına ekleniyor.

Düğün salonunda tercih edilen süslemelerden, menü ve atıştırmalıklar için kullanılan malzemelere kadar pek çok unsur organizasyon maliyetini etkiliyor. Hesaplı bir düğün organize etmek isteyen çiftler, çoğunlukla butik konseptli ve yemeksiz opsiyonları tercih ediyor. Menü ve ikramlıklar, konuk sayısı doğrultusunda hazırlanıyor. Bu noktada, çiftlerin davetli sayıları da ödeyecekleri tutara yansıyor.

Edremit Düğün Mekanları Arasından Nasıl Seçim Yapılır?

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları