Cemo Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Cemo Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Cemo Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Cemo Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Cemo Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Cemo Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Cemo Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Cemo Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Cemo Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Cemo Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Cemo Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Cemo Düğün Salonu düğün dışında sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, kına ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Cemo Düğün Salonu Hakkında

Hayatınızın en özel günlerinden olan düğününüzü kusursuz bir şekilde organize etmek için Cemo Düğün Salonu Burhaniye’de hizmetinizde. Düğün sektöründeki tecrübemizle her detayı düşünülmüş organizasyonlar düzenliyoruz. Gecenizi en az sizin kadar benzersiz ve özel kılmak amacıyla faaliyet gösteriyoruz.


Düğününüzü organize ederken nasıl bir yol izliyoruz bundan bahsedelim.


Organizasyon sorumlumuzla düğün öncesinde yapacağınız görüşmede tüm detayları birlikte planlıyoruz. Düğün organizasyonunuzun süreci hakkında önceden bilgi sahibi oluyorsunuz. Hiç gerilmeden, endişelenmeden anın tadına çıkarmaktan başka herhangi bir şey yapmıyorsunuz. Geriye hiçbir ayrıntının atlanmadığı muhteşem bir düğün kalıyor. Yıllar geçtikten sonra mutlu bir tebessümle hatırlayacağınız anlar yaşamanızı sağlıyoruz.


Yemekli bir düğün düşünüyorsanız anlaştığınız catering firmasıyla uyum içinde çalışıyoruz. Eğer yemekli bir düğün istemezseniz tatlı ve tuzlu kurabiyelerimiz ile meşrubat ikramlarımızı da tercih edebilirsiniz. İsteğiniz doğrultusunda her çeşit hazırlayabiliyoruz. Günün sonunda da damağınızda güzel bir tat kalıyor.


Kaliteli ses ve ışık sistemimizle donatılmış mekânımızda, geniş ve her noktadan görülen bir sahne platformumuz yer alıyor. Orkestra ve sanatçı hizmetini düğününüz için sağlıyoruz. Her yöreden repertuara sahip ekibimiz çiftimizin ve davetlilerinizin düğün boyunca gönüllerince eğlenmelerini sağlıyor.


Konum olarak da merkezi bir noktada yer alıyoruz. Özel araçlarınızla rahatlıkla ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Otoparkımız sayesinde ise herhangi bir park problemi yaşamıyorsunuz.


Düğün dışında açılış, kına, nişan, mezuniyet töreni, sünnet düğünü ve daha nicesini düzenleyebiliyoruz. Fiyatlandırmamızı organizasyon şeklinize göre konuk sayınıza göre belirliyoruz.


Siz de bu özel gününüzün mimarı Burhaniye Cemo Düğün Salonu olsun istiyorsanız yan tarafta bulunan ücretsiz teklif al butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Siz hayatınızın imzasını atarken biz de unutulmaz bir düğüne imza atıyor olacağız. Sabırsızlıkla bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Hürriyet Mah. Ali Kemal Deveciler Bulvarı Kuva-yi Milliye Anıtı Karşısı, Burhaniye

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Cemo Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.