Doğa Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Doğa Düğün Salonu
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Doğa Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 - 20.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL

Doğa Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Teras Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Doğa Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Doğa Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Doğa Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Doğa Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır.


Doğa Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Doğa Düğün Salonu 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Doğa Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Doğa Düğün Salonu düğün dışında mezuniyet törenleri, parti, kına, açılışlar, sünnet düğünü, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, doğum günü ve nişan hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Doğa Düğün Salonu Hakkında

Düğün gününüzde şık ve gerekli teknolojik alt yapıya sahi düğün salonunda dünya evine girmek isteyen çiftlere uzun yıllardır ev sahipliği yapıyoruz. Doğa Düğün Salonu Akçay Balıkesir Akçay’da faaliyet gösteriyor ve organizasyonunuzun tam istediğiniz geçmesini sağlıyoruz. Faaliyette olduğumuz yıldan bu yana yüzlerce çiftin ve ailenin mutluluklarına ortak olduk. Her geçen gün salonumuzu yenileyerek farklı tarzlarda süslemeler yapıyoruz.


Düğün organizasyonları başta olmak üzere kına ve bekârlığa veda partileri, nişan kutlamaları kurumsal etkinlik ve eğlencelerinizi bizim ev sahipliğimizde kutlayarak yıllar geçse de unutamayacağınız anlara sahip olabilirsiniz.


Düğün gününüzden önce size yaptığımız çalışmalardan bahsederek salonumuzu gezdiriyoruz. İsteklerinizi not alarak düğün gününüzü eksiksiz bir şekilde geçirmenizi sağlıyoruz.


Masa ve sandalye giydirmelerimizde renk ve organizasyonunuzun türüne göre tarz alternatifleri sunuyoruz. Konsept bir düğün ya da kına gecesi geçirmek isterseniz dışarıdan organizasyon firmasıyla anlaşabilir salonu istediğiniz tarzda süsleyebilirsiniz.


Salonumuz kolonsuz olduğundan davetlilerin ve sizin görüş açısı kapanmadan ferah bir ortamda eğlenebileceksiniz. Ses sistemimiz kaliteli olduğundan dolayı cızırtısız müzikler dinleyebilir kesintisiz bir şekilde eğlencenize devam edebilirsiniz.


Eğlencenizin başından sonuna kadar organizasyon sorumlumuz sizinle ilgileniyor herhangi bir aksilik çıkması durumunda kısa sürede çözüm üretiyoruz.


Doğa Düğün Salonu olarak faaliyette olduğumuz yıldan bugüne kısa zaman içinde çiftler tarafından tercih edilen Akçay düğün salonlarından biri olma özelliği kazandık. Paket içeriğinde bulunan ikramlarımızı hijyenik mutfağımızda hazırlıyoruz. Davetliler için taze kuruyemiş ve kuru pastalar ikram ediyor içeceklerle servis ediyoruz. Servis ve hizmet elemanlarımız güler yüzlü bir şekilde çalışıyor ve isteklerinizi hemen yerine getiriyoruz. Siz de şık bir düğün salonunda hayal ettiğiniz gibi bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçerek organizasyon detayları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Kızılkeçili Mahallesi, 10390 Edremit/Balıkesir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Doğa Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.