100 - 625 Kişi
60.000 - 80.000 TL
100 - 450 Kişi
80.000 - 100.000 TL
100 - 625 Kişi
60.000 - 80.000 TL
100 - 350 Kişi
40.000 - 60.000 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Bandırma’daki Düğün Salonları

Balıkesir Bandırma’da evlenmeyi planlayan çiftlerin mekan tercihleri arasında ilk sırada genellikle düğün salonları geliyor. Makul fiyatlı alternatifleri ile çiftlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Bandırma’daki düğün salonları, yaz-kış fark etmeksizin düğününüzü yapmaya olanak tanıyor. Daha çok Bandırma Caddesi üzerinde bulabileceğiniz salonların kapalı davet alanlarında kötü hava koşullarından etkilenmeden organizasyon gerçekleştirmeniz mümkün.

Düğün salonları Bandırma’da farklı kapasite seçenekleri ile karşımıza çıkıyor. 300 kişiden başlayıp 750 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyorlar. Düğün organizasyonunuz ister büyük ister küçük çaplı olsun, ilçe genelinde size uygun davet alanını bulabilirsiniz. Geniş katılımlı bir düğün için İhsaniye Mahallesi’ndeki mekanlara bakabilirsiniz. Salonun yüksek tavanlı ve kolonsuz ya da az kolonlu olmasına dikkat etmek isteyebilirsiniz.

Birçok salon, dört mevsim boyunca sıcaklık dengesinin korunması için havalandırma sistemleri ile klimalara da yer veriyor. Böylece davetlilerinizle birlikte havadar bir ortamda eğlenebilir; rahat rahat hareket edebilirsiniz. Bandırma düğün mekanları arasında bir popülerliği bulunan salonların görünümleri de çiftleri cezbediyor. Özellikle de ışıklandırmalara dikkat edilen davet alanlarında göz alıcı tarzlarla karşılaşabiliyoruz.

Bandırma Düğün Salonlarının Sundukları Hizmetler

Bandırma’da düğün salonu seçecek çiftler hem davet alanı kiralaması hem de organizasyon hizmetine aynı anda sahip olabiliyorlar. Anlaşma sağladığınız salonu 4-5 saatliğine kiralayabiliyorsunuz. Dilerseniz, düğününüze dair tüm hizmetleri mekan bünyesinde yer alan organizasyon ekibi tarafından alabilirsiniz. Bunun için salonların hazırladıkları ve içerisinde tüm standart hizmetleri bulabileceğiniz düğün paketleri arasından tercih yapabilirsiniz.

Çiftlerin ihtiyaçlarını karşılamaya oldukça açık olan Bandırma düğün salonları, farklı istekleriniz için çözüm ortaklarıyla da bir araya gelebiliyor. Kapalı salon düğünlerinde sıklıkla sunulan ve daha uygun fiyatlı bir seçenek olan yemeksiz paketler, çiftlerin favorilerinden diyebiliriz. Tabii ki de davetlileriniz ikramsız bırakılmıyor. Yaş-kuru pasta, çerez ve meşrubat servisi yapılıyor.

Bazı salonların profesyonel mutfakları sayesinde geniş menülü davetler verilebiliyor. Böyle bir imkanları olmadığında ise sizi catering firmalarına yönlendirebiliyorlar. Ayrıca birçok düğün salonunun bünyesinde özel olarak çalışan fotoğraf ve video ekibi bulunuyor. Düğününüzün her anı kameralarla ölümsüzleştiriliyor; organizasyonunuzun sonunda ise çekilenler size teslim ediliyor. Süslemelerde çiftlerin isteklerini ön planda tutuyorlar. Farklı konsept istekleriniz için destek sağlayabiliyorlar.

Bandırma düğün salonları bünyesinde konser tadında bir müzik hizmeti alabiliyorsunuz. Ses ve sahne sistemlerinin kurulumunun yanı sıra; takip ışığı ve lazerler ile destekleyerek eğlencenin dozunu ikiye katlıyorlar. Ayrıca düğün paketleri içerisinde anlaşmalı iş ortaklarından olan DJ ve orkestra da yer alıyor. İlk dansınızdan gecenin sonuna kadar çalacak şarkılar için hazırladığınız çalma listenizi iletebiliyorsunuz.

Bandırma’da Düğün Salonlarının Fiyatları Nasıl?

Balıkesir düğün salonlarının popüler şehirlere kıyasla daha uygun fiyatlı olduğunu söyleyebiliriz. Genellikle paket üzerinden toplam fiyat sunan Bandırma düğün salonlarında da çok yüksek rakamlarla karşılaşmıyoruz. Özellikle de Atatürk Mahallesi’nde makul fiyatlara salon düğünü yapabilirsiniz. Ortalamada seyreden fiyatları ise yemeksiz başlangıç paketlerinde görmek daha çok mümkün. Çünkü yemekli düğün organizasyonları kişi başı üzerinden hesaplanıyor.

Davetli sayısı ve seçilen menü önemli hale geliyor. Beyaz etli menü tercih ettiğinizde, kırmızı etlilere kıyasla daha uygun fiyatlar ödemeniz muhtemel. Organizasyon paketleri yemekli, yemeksiz ve kokteylli olarak ikram türü bakımından değişiklik gösterse de sundukları olanaklar bakımından çoğunlukla aynı olma özelliğini gösteriyorlar. Hizmet sayısı ve çeşidinin değişmesi doğrultusunda salonların fiyat farkı talep etme ihtimali artıyor.

İstediğiniz ek hizmetler için ekstra ücret ödemeniz gerekiyor. Eğer Bandırma’daki düğün salonlarında daha ekonomik bir organizasyon yapmayı planlıyorsanız, mekanlara talebin çok olmadığı kış aylarını tercih edebilirsiniz. Böylece indirimli fiyatlardan yararlanmanız mümkün. Ayrıca yaz düğününü kapalı salonlarda düzenleyecek çiftler de en az 6 ay öncesinden rezervasyon yaparak kampanyalı fiyatlara anlaşma sağlayabilirler.

Balıkesir Bandırma Düğün Salonlarının Avantajları

Bandırma’daki düğün salonu seçeneklerine bulunduğunuz sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Kiralamak istediğiniz salona dair aradığınız belli özellikler varsa filtreleme araçlarını kullanmanızı öneririz. Böylelikle size en uygun salonların fotoğraflarını ve hizmet detaylarını inceleyebilir; profilleri üzerinden de iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bandırma düğün salonlarından ücretsiz fiyat tekliflerini almak için formları doldurmayı unutmayın!

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları