Alyans Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Alyans Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Alyans Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL

Alyans Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Alyans Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Alyans Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Alyans Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Alyans Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Alyans Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Alyans Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Alyans Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Alyans Düğün Salonu düğün dışında mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, açılışlar, kına, doğum günü, nişan ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Tüm Sorular

Alyans Düğün Salonu Hakkında

2009 yılından beri bu işi yapıyoruz. Evlenecek olan çiftlerimize en mutlu günlerinde en özel hizmeti vermek için çalışıyoruz. İstek ve beklentilerinize göre kendimizi her geçen gün yenileyerek ve tecrübemize tecrübe katarak düğün sektöründe faaliyet göstermeye devam ediyoruz.

Düğün mekânınız olduğumuz taktirde size sunduğumuz hizmetlerden bahsetmemiz gerekirse…

1000 kişiye kadar çıkabilen konuk ağırlama kapasitemizle faaliyet gösteriyoruz. Masalarımız 8 kişilik olup kalabalık aileler için uygun yapıdadır. Ferah ve geniş bir alanda hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Size mekân süslemeleri için seçenekler sunuyoruz. Birlikte belirlediğimiz renklerde masa ve sandalyelerinizi giydirebiliyor, salonumuzda farklı bir ambiyans yakalayabiliyoruz. Renkler ve biçimler akılda kalmayı kolaylaştıran ayrıntılardır; sizin de düğününüzün akılda kalması için özenle çalışıyoruz.

Yemekli düğün tercihleriniz için size menü seçenekleri sunuyoruz. Menülerimizde ekleme, çıkarma ve değişiklik yapma özgürlüğü tanıyoruz. Yemekli düğün tercih etmezseniz salonumuzda düğün paketi kapsamında yaş-kuru pasta ve içecek ikramlarımız bulunuyor. Bu ikramlarının içeriğine de yine siz karar veriyorsunuz.

Biz Balıkesir Merkez Alyans Düğün Salonu olarak profesyonel ses sistemi ve ışıklandırma hizmeti sağlıyoruz. Doyasıya dans edebileceğiniz pist alanımızda sevdiklerinizle en mutlu gününüzü özgürce dans ederek geçirebilirsiniz. Düğününüzden önce hazırlanan repertuarlarla, profesyonel orkestra gruplarının canlı performanslarına yer veriyoruz. Müzik seçimlerimizi çiftlerimizin yörelerine, zevklerine veya özel isteklerine uygun olacak şekilde düzenliyoruz. Size sadece sevdiklerinizle birlikte bu özel gününüzün tadını doyasıya çıkarmak kalıyor.

Düğününüz boyunca sizin ve konuklarınızın her sorusuna cevap veren, isteklerinizi anında karşılayan bir ekiple çalışıyoruz. Çünkü misafirlerimizin bizden memnun olarak ayrılmasını istiyoruz. Düğün süresince sadece buna odaklanıyoruz.

Son dönemlerde oldukça popüler olan canlı yayın özelliğimiz bulunuyor. Balıkesir Alyans Düğün Salonu canlı izle adı altında düğününüze gelemeyen misafirleriniz kesintisiz yayınımıza ulaşabilirler.

Daha fazla bilgi almak ve Balıkesir Alyans Düğün Salonu fiyatlarını öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Ali Hikmet Paşa Mah. Hatip Sok. No: 1 Merkez

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Alyans Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.