Susurluk Belediye Kültür Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Susurluk Belediye Kültür Düğün Sarayı
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Susurluk Belediye Kültür Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Susurluk Belediye Kültür Düğün Sarayı Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Susurluk Belediye Kültür Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Susurluk Belediye Kültür Düğün Sarayı düğün fiyatları ne kadar?

Susurluk Belediye Kültür Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Susurluk Belediye Kültür Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Susurluk Belediye Kültür Düğün Sarayı kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Susurluk Belediye Kültür Düğün Sarayı 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Susurluk Belediye Kültür Düğün Sarayı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Susurluk Belediye Kültür Düğün Sarayı düğün dışında kurumsal etkinlikler, kına, parti, davet ve resepsiyon, nişan, sünnet düğünü, açılışlar, mezuniyet törenleri ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Susurluk Belediye Kültür Düğün Sarayı Hakkında

Hayatınızın en özel gününüz düğün organizasyonunuzu eğlenceli bir şekilde kutlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Susurluk Belediye Kültür Düğün Sarayı olarak uzun yıllar boyunca düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Özel günlerin değerini bilen ve profesyonel bir ekibe sahibiz. Organizasyonlarınızın için titizlikle hazırlanıyor, eğlenceli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Eğlencenizin aynı dinamiklikte ve sorunsuz bir şekilde geçirebilmeniz için organizasyon sorumlusu tahsis ediyor gün boyu siz ve davetlilerinizle özel olarak ilgileniyoruz.

Güzel bir organizasyonun iyi bir planlamadan geçtiğini bildiğimizden dolayı Organizasyonunuz için bizimle iletişime geçtiğiniz andan başlayarak size özel planlamalar yapıyoruz.

Masa ve sandalyelerde renk alternatifi sunarak genellikte beyaz üzerine açık renkler kullanıyoruz. Konsept bir gün geçirmek istiyorsanız anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarından size özel aksesuarlar temin ediyoruz. Kına ve bekârlığa veda partisi gibi son dönemlerde farklı tarzda kutlanan organizasyonlarınız için kına tahtı ve kına süslemelerini bindallı ve kaftanınıza uygun olarak hazırlıyoruz.

Ses ve sahne sistemimiz kaliteli ekipmanlarca kurulduğundan dolayı kesintisiz bir şekilde eğlenebileceksiniz. Orkestra ve canlı performans sanatçımız genellikle özel günlerde sahne aldıklarından dolayı hareketli ve sizin seçtiğiniz şarkıları çalarak dinamik ve eğlenceli bir gün geçirmenizi sağlayacaklarına emin olabilirsiniz.

Değişen düğün trendini yakından takip ederek her yıl kendimizi yeniliyoruz Farklı tarz konseptlerle karşınıza çıkarak kusursuz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Düğün organizasyonları başta olmak üzere; kına ve bekârlığa veda partileri, nişan kutlamaları, sünnet düğünler ve kurumsal etkinlik ve kutlamalara da ev sahipliği yapıyoruz.

Susurluk düğün salonları arasında tercih edilen bir adresiz siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız sayfada bulunan fiyat teklifi al butonuna basıp karşınıza çıkan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Karşıyaka Mahallesi, Demokrasi Cd., 10600 Susurluk/Balıkesir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Susurluk Belediye Kültür Düğün Sarayı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.