Balıkesir Şoförler Odası Düğün Salonu

E-posta Gönder

  • Bandırma, Balıkesir.

Kapasite Bilgileri

Balıkesir Şoförler Odası Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Balıkesir Şoförler Odası Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Balıkesir Şoförler Odası Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Balıkesir Şoförler Odası Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Balıkesir Şoförler Odası Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Balıkesir Şoförler Odası Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Balıkesir Şoförler Odası Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Balıkesir Şoförler Odası Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Balıkesir Şoförler Odası Düğün Salonu 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Balıkesir Şoförler Odası Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Balıkesir Şoförler Odası Düğün Salonu düğün dışında bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, kına, doğum günü, açılışlar, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, baby shower, mezuniyet törenleri, parti ve nişan hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Balıkesir Şoförler Odası Düğün Salonu Hakkında

Kaliteli hizmet anlayışımız ve uygun fiyat politikamızla uzun yıllardır Balıkesir Şoförler Odası Düğün Salonunda özel davetlerinize ev sahipliği yapıyoruz.


Bugüne dek gerçekleştirdiğimiz binlerce organizasyonda üzerinde en çok durduğumuz konu; düğün sahiplerinin istedikleri sunabilmek oldu. Düğün sahiplerinin heyecanını paylaşıyoruz. Hayatları boyunca bir kere yaşayacakları bir gün olduğunun bilincinde olarak organizasyona titizlikle yaklaşıyoruz. Her aşamada isteklerini göz önünde bulundurarak çözümler üretiyor; onlara keyifli saatler yaşatıyoruz.


Misafirlerimizin bizi tercih etmekteki en önemli sebeplerinden biri şüphesiz ki; bize duydukları güvendir. Ekibimizde alanında başarılı isimlerle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Günübirlik personellerden ziyade yaptıkları işte tecrübe kazanmış personelleri tercih ediyoruz. İşini severek uzun yıllardır yapan kişilerin çok daha eksiksiz bir hizmet sunabileceğine inanıyoruz. Hem güler yüzlü hem de kibar olabilmek bizim için çok kıymetli. Bu ikisini aynı anda üstelik de uygun fiyatlara sunduğumuzu gören düğün sahipleri gönül rahatlığıyla Balıkesir Şoförler Odası adresimizi tercih ediyorlar.


Düğün organizasyonların neler yaptığımızdan bahsetmemiz gerekirse: işe salonumuzu çiftimize gezdirerek başlıyoruz. Beyaz tonlarının hâkim olduğu modern salonumuzda hangi konsepti istediklerini öğreniyoruz. İstedikleri takdirde salonumuzun bembeyaz halini de tercih edebiliyoruz. Fakat farklı renkler istedikleri noktada çözüm ortaklarımızla bir araya gelebiliyoruz. Mekân düzenlemesini kararlaştırdıktan sonra yemekli mi yoksa kokteyl mi düğün istenildiğini öğreniyoruz. Farklı menü alternatiflerimiz arasından buna göre seçimler yapılıyor. Düğün günü konuk sayısına göre tüm hazırlıklar tamamlanıyor.


Çiftimizin salona girişiyle de bu kıymetli gün başlamış oluyor… Orkestramız en güzel şarkıları çalıp söylerken; fotoğrafçımız tüm bu keyifli anların fotoğrafını çekiyor. Kameramanımız ise HD video kaydını alıyor… Salonumuzda danslar, müzikler, fotoğraflar ve ikramlar dolu bir organizasyon çiftimizi bekliyor!


Düğününüz için neler yapabileceğimizle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilir, aklınıza takılan sorulara hızlı bir şekilde cevap bulabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Atatürk Mahallesi, Bandırma Cd., 10020 Balıkesir Merkez/Balıkesir

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.