Grand Dallas Düğün Salonu

E-posta Gönder

En Popüler Yorum

Seda & Tamer

Düğün Tarihi: 01.07.2018


01.07.2018 tarihinde gold salonda yaptık düğünümüzü çok memnun kaldık. Grand Dallası körfezde tek geçeriz 👍🏼 hizmet kalite görsellik herşeyiyle on numara. Sorunsuz sıkıntısız nişan & düğün yapmak isteyenlerin ilk tercihi grand dallas.

Kapasite Bilgileri

Grand Dallas Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Grand Dallas Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Grand Dallas Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Dere kenarında Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Dere manzaralı Panaromik manzara Şehir manzaralı Kır manzaralı Doğa manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Grand Dallas Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Grand Dallas Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Grand Dallas Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Grand Dallas Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Grand Dallas Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Grand Dallas Düğün Salonu 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Grand Dallas Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Grand Dallas Düğün Salonu düğün dışında nişan, doğum günü, parti, kına, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, baby shower, kurumsal etkinlikler, açılışlar, bayi toplantısı ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Grand Dallas Düğün Salonu Hakkında

Balıkesir Edremit’in düğün ve davetlerine damga vuran, sektörün en iyilerinden biri olan ve çok uzun yıllardır hizmet veren Granddallass Düğün Salonu’muza hoş geldiniz. Eğer o büyük adımı atıp da hayatlarınızı sonsuza kadar birleştirmek istiyorsanız şimdiden hayırlı olsun. Düğün tarihinizi belirler belirlemez bizimle tanışmış olmanızı umuyor ki kafanız karışmış ve yorulmuş olmayın. Fazla zaman kaybetmeden aradığınız ve ihtiyaç duyduğunuz her şeyi tek bir elden size ulaştırabileceğimiz bilmenizi istiyoruz. Yılların tecrübesi ve bilgi birikimi ile dünya evine girerken size en iyi şekilde eşlik edeceğimizden şüpheniz olmasın.

Farklı mekan ve salon alternatiflerine sahip olduğumuz için her bütçeden ve zevkten çifte hitap edebiliyoruz. Tam bir davet tesisi olarak özenle inşa ettirdiğimiz binamızda birden fazla salonumuz ve pek çok imkanımız var. Bir yerden başlayalım ve merak edebileceğiniz bilgileri size aktaralım. Öncelikle kalabalık bir aileniz ve geniş bir arkadaş çevreniz varsa hiç endişe etmeyin. Granddallass Altın Salon’umuz tam size göre! Burası davet düzeninde tam tamına 1000 kişilik konuk ağırlama kapasitesine sahip. Adından da anlayacağınız üzere altı sarısı bir renk teması var ve günümüz estetik değerlerine uygun olacak şekilde oldukça şık.

Diğer salonumuz ise Gümüş adı ve rengi ile hizmet veriyor. Gün ışığı alan ve oldukça geniş bir atmosfere sahip salonumuzda düğün, nişan ve kına gibi tüm organizasyonları 350 kişiye kadar düzenleyebiliyoruz.Bunun yanı sıra körfezde tek en büyük Elmas salonumuzla yemekli yemeksiz 1500 kişiye kadar sizlerin hizmetindeyiz Salonlarımızın her üçününde de geniş pistlere ve kaliteli ses sistemlerine sahip. Bu sayede tüm konuklarımızı kendi müzik zevklerine göre doyasıya eğlendirebiliyoruz. Üstelik çiftlerimizin bütçesine göre yemekli, kokteyl veya yemeksiz düğünler yapabiliyoruz.

Dönem dönem çiftlerimiz için kampanyalar ve farklı hizmetler birlikte indirimler yapıyoruz. Eğer bunlardan faydalanmak ve Granddallass Gümüş Salon , Altın Salon veya Elmas salonlarımızdan birini tercih etmek isterseniz sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Ülkü yolu (1.km) 10300 Edremit, Balıkesir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Grand Dallas Düğün Salonu Yol Haritası

Grand Dallas Düğün Salonu Düğün Yorumları (3)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Seda & Tamer

Düğün Tarihi: 01.07.2018


01.07.2018 tarihinde gold salonda yaptık düğünümüzü çok memnun kaldık. Grand Dallası körfezde tek geçeriz 👍🏼 hizmet kalite görsellik herşeyiyle on numara. Sorunsuz sıkıntısız nişan & düğün yapmak isteyenlerin ilk tercihi grand dallas.

Aliye & Kerem

Düğün Tarihi: 13.10.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı


Düğünüm için anlaştığım mekan çok ilgili bir ekip Güler yüzlüler ve fiyatları birçok yere göre fazlasıyla iyi görsel olarak çok şık salonları var👏🏻

Ipek & Tugay

Düğün Tarihi: 23.04.2018


misafirler ve kendi adımıza göstermiş oldukları yakın ilgiden dolayı çok tşk ederiz.Hızlı ve kusursuz bir şekilde hizmetleriyle güler yüzlü ekipleriyle salon granddalassa sonsuz teşekkür ederiz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.