Merkez Karizma Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
80.000 - 100.000 TL

Merkez Tayfunspor Düğün Salonu

100 - 350 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Merkez Yolgiden Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
20.000 TL'den az

Merkez Alyans Düğün Salonu

200 - 875 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Merkez Kiraz Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Merkez Tezcan Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
20.000 - 40.000 TL

Merkez Şelale Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Balıkesir Merkez’deki Düğün Salonları

Balıkesir’in Merkez ilçesi gerek tarihi gerek doğal güzellikleri ve kıyıları ile oldukça popüler. İlçede ayrıca düğün, nişan, kına gecesi, bekarlığa veda partisi gibi akla gelebilecek her türlü organizasyon için de çok şık mekanlar bulunuyor. Balıkesir Merkez’de düğün yapmak isteyen çiftler için kır bahçelerinden düğün salonlarına onlarca farklı türde mekan bulunuyor.

Eğer düğününüzü bir salonda yapmayı düşünüyorsanız, Balıkesir Merkez’de oldukça güzel seçenekler bulunuyor. Çeşitli mekanlara sahip bu ilçede en çok salon Atatürk Mahallesi’nde bulunuyor. Bu mahalle dışında; Ali Hikmet Paşa, Kasaplar, Bahçelievler, Oruçgazi mahallelerinde de çok sayıda Balıkesir Merkez düğün yerleri mevcut. İlçedeki salonların hepsi kolay ulaşılabilir ve merkezi konumlarda yer alıyor.

Balıkesir Merkez düğün salonlarının kapasiteleri pek çok çifte hitap ediyor. İlçede salonların yarısından fazlası 500-750 kişi arasında davetli ağırlayabiliyor. Ayrıca burada 300-400 veya 400-500 kişi kapasiteli küçük salonlar da bulunuyor. Daha büyük düğün salonu arayışındaki çiftler için ise 750-1.000 kişi kapasiteli salonlar mevcut. İlçede açık alana da sahip düğün salonları da yer alıyor.

Balıkesir Merkez açık hava düğün salonları Atatürk Mahallesi’nde yer alıyor. İlçedeki bazı düğün salonları ise açılır-kapanır tavanları ile çiftlere ister açık hava ister kapalı alan seçeneği sunuyorlar. Balıkesir Merkez kapalı düğün salonlarının büyük kısmı yüksek tavanlı ve kolonsuz alanlara sahip. Ayrıca ilçede çok sayıda balkonlu veya teraslı salon da bulunabiliyor.

Balıkesir Merkez’deki Düğün Salonları Tarafından Sunulan Hizmetler

Balıkesir Merkez’de düğün salonları, farklı hizmet paketlerine sahipler. Her salon farklı hizmetler sunabiliyor. Mekanların neredeyse hepsinde düğün için gerekli hizmetlerin çoğu karşılanıyor. Çok sayıda Balıkesir Merkez düğün salonu sadece yemeksiz düğün paketlerine sahip. İlçedeki bazı salonlarda yemekli düğün paketleri de sunuluyor. Ana yemeksiz menülerde konuklarınıza kuruyemiş, kuru pasta ve yaş pasta servis ediliyor.

Yemek hizmeti veren salonların yemekli düğün paketlerinde ise Balıkesir mantısı gibi şehrin ünlü yöresel lezzetlerinden Anadolu mutfağına kadar birçok yemek seçeneği bulunabiliyor. Menülerin yanında meşrubat çeşitleri de servis ediliyor. Yemek servisi hizmeti sunan mekanların çoğunda menü tadımı ve değişiklik imkanı da sağlanıyor. Bazı salonlarda minik misafirlerinize özel çocuk menüleri de hazırlanıyor.

Balıkesir Merkez düğün salonlarında servis, mekanlarda bulunan kibar ve güler yüzlü ekipler tarafından hızlıca gerçekleştiriliyor. İsteğinize göre düğün pastası da maket veya gerçek olarak hazırlanıyor. Salonlarda pasta kesimi sırasında volkan ve konfeti şovları yapılabiliyor. Konuklarınızın dans edebilmeleri için salonlarda pistler de kuruluyor. Ses, ışık ve sahne cihazları da salonlarda bulunuyor.

Balıkesir’deki mekanlarda müzik hizmeti de verilebiliyor. Mekanlarda canlı performans sergileyen DJ, sanatçılar veya orkestra bulunabiliyor. Balıkesir Merkez’deki düğün salonlarında ayrıca fotoğraf ve video çekim hizmeti de verilebiliyor. Bazı düğün salonları dışarıdan fotoğrafçı ile çalışmanıza müsaade ediyor. Mekanların hepsinde gelin ve damat için hazırlık odaları yer alıyor. Düğün salonlarında genelde otopark da bulunuyor.

Alanın süslemesi ve dekorasyonu ise Balıkesir Merkez düğün mekanlarının profesyonel organizasyon sorumlusu tarafından gerçekleştiriliyor. Düğünden önce hayalinizdeki organizasyonu dinleyerek ayrıntılı bir şekilde planlayan organizasyon sorumlusu, gecenin akışından konsept seçimine kadar her detayla ilgileniyor. Ayrıca ilçedeki neredeyse tüm düğün salonları dışarıdan organizasyon firmaları ile çalışmanıza da izin verebiliyorlar.

Balıkesir Merkez Düğün Salonları Fiyatları

Düğün salonları Balıkesir Merkez’de her çiftin bütçesine hitap ediyor. Bu ilçede, Balıkesir düğün salonlarının ortalamasına yakın rakamlarla düğünler gerçekleştirilebiliyor. Çoğu salon uygun ve ortalama fiyatlara sahipken, ilçede yüksek fiyatlı salonlar da bulunabiliyor. Fiyatlar, yemekli düğünler için kişi başı ücret üzerinden hesaplanıyor ve davetli sayınızla orantılı tutar ödüyorsunuz.

İlçedeki salonlarda kokteylli düğünlerde ise davetli sayınızdan bağımsız bir şekilde seçeceğiniz düğün paketinin fiyatını ödüyorsunuz. Daha küçük kapasiteli mekanlar daha uygun paket fiyatlarına sahip. İlçede açık alanlı salonlar ise daha yüksek fiyatlı. Salonların dekorasyonuna göre de fiyat değişebiliyor. Daha trend süslemelere ve aksesuarlara sahip salonlar için bir tık daha yüksek fiyatlar talep ediliyor.

Bahçelievler Mahallesi’ndeki düğün salonlarının fiyatları daha yüksekken, Atatürk Mahallesi’ndeki salonlar her bütçeye hitap ediyor. İlçede en uygun fiyatlı düğün salonları ise Oruçgazi Mahallesi’nde bulunuyor. Geri kalan mahallelerde ise ortalama fiyatlar görülüyor. İlçedeki salonlarda hafta içi yapacağınız düğünler, hafta sonu yapacağınız düğünlerden daha uygun fiyatlı oluyor.

Balıkesir Merkez düğün salonlarında fiyatı etkileyen başka bir faktör ise organizasyonun yemekli veya kokteylli olması! Yemekli düğün menüleri, kokteyl menülerden daha yüksek fiyatlı oluyor. Menüde istediğiniz lezzetlerin maliyeti ve çeşidine göre de fiyatta değişiklik olabiliyor. Beyaz etli yemek menüleri daha ekonomik olurken, kırmızı etli menüler daha maliyetli olabiliyor.

Balıkesir Merkez’de Düğün Salonu Nasıl Seçilmeli?

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları