Balıkesir Merkez Düğün Salonları

Balıkesir Merkez düğün salonları Düğün.com'da! Seçenekleri değerlendirmeye başlayıp, hayalindeki düğünü gerçekleştirmek için en uygun mekanı seç!

10 firma

Merkez

Kiraz Düğün Salonu

Sevgili Balıkesirli halkına en iyi hizmeti verebilmek için 1998 yılında açılışı yapılan salonumuz, bugünde hizmetinize devam etmekten gurur duyar. Salonumuz bugüne kadar sayısız sünnet, nişan, düğün.

1.000-2.000 TL

Başlangıç Fiyatı

500-750

Kapasite

%37 21 23 8

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Düğün Salonları
Balıkesir Merkez düğün salonları, düğünü için mekan bulmak isteyenlere uygun seçenekler sunuyor. Yüz kişilik küçük çaplı bir aile davetinden tutun da bin kişiye kadar misafir ağırlayabileceğiz farklı işletmeler mevcut. Eğer yemekli bir düğün planlıyorsanız ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek mekanını da bu seçenekler arasından bulabilirsiniz. Düşlediğiniz gibi bir düğün olması adına hemen seçenekleri değerlendirmeye başlayın. Firma profil sayfalarında, düğün salonları ile ilgili, konum, kapasite, fiyat aralığı gibi merak edebileceğiniz detayları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Seçim yapmakta zorlanan biriyseniz kararınızı vermenizde sizlere yardımcı olacak, mekan görselleri ve çift yorumları da yine bu sayfalarda. Düğün salonlarını inceleyip, ideal bulduklarınızdan fiyat teklifi alın.