Balıkesir Merkez Düğün Salonları

Balıkesir Merkez düğün salonları Düğün.com'da! Seçenekleri değerlendirmeye başlayıp, hayalindeki düğünü gerçekleştirmek için en uygun mekanı seç!

Kiraz Düğün Salonu

Merkez

Kiraz Düğün Salonu

Balıkesir’de unutulmaz bir düğün hayata geçirmek için şık bir düğün salonu arıyorsanız sizi Kiraz Düğün Salonu’na davet ediyoruz! 1998 yılından beri Balıkesir’de evlenecek olan çiftlere hizmet...

2.000 TL'den az

Başlangıç Fiyatı

500-750

Kapasite

7

Yorum

22 24 7
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Düğün Salonları
Balıkesir Merkez düğün salonları, düğünü için mekan bulmak isteyenlere uygun seçenekler sunuyor. Yüz kişilik küçük çaplı bir aile davetinden tutun da bin kişiye kadar misafir ağırlayabileceğiz farklı işletmeler mevcut. Eğer yemekli bir düğün planlıyorsanız ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek mekanını da bu seçenekler arasından bulabilirsiniz. Düşlediğiniz gibi bir düğün olması adına hemen seçenekleri değerlendirmeye başlayın. Firma profil sayfalarında, düğün salonları ile ilgili, konum, kapasite, fiyat aralığı gibi merak edebileceğiniz detayları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Seçim yapmakta zorlanan biriyseniz kararınızı vermenizde sizlere yardımcı olacak, mekan görselleri ve çift yorumları da yine bu sayfalarda. Düğün salonlarını inceleyip, ideal bulduklarınızdan fiyat teklifi alın.