Düğün Salonları Balıkesir

Balkonuk Center Elmas Salonu

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Balkonuk Center Elmas Salonu

Balkonuk Center Elmas Salonu Hakkında

Düğününüzü gerçekleştirmek için Balkonuk Center Elmas Salon’da inanılmaz fırsatlar sunuyoruz. Kaliteden ödün vermeden ilerlediğimiz bu yolda, özel gününüzü gerçekleştirmek için salonumuza bekliyoruz.

Balkonuk Center olarak organizasyonunuzu düzenlemek için 4 ayrı salona sahibiz. Bunlardan birisi de 1000 kişi kapasitesine sahip olan Elmas Salon. 10 kişilik yuvarlak masayı çok rahat bir şekilde salonumuza yerleştirebiliyoruz. Konferans düzeninde 1750 kişiyi, konser düzeninde ise 2400 kişiyi salonumuzda ağırlayabiliriz. Çok geniş, ferah ve kolonsuz olan bu salon konforunuz düşünülerek tasarlandı. Rahatça dans edebileceğiniz geniş bir pist alanımız da mevcut. Bunun yanı sıra zemini sayesinde kayma ihtimalinizi ortadan kaldırdık. Düğününüze davet ettiğiniz kişi sayısına göre masa ve sandalye yerleştirerek düğün konseptinize uygun bir şekilde salonumuzu dekore ediyoruz. Nikâh masanızı ise tüm konuklarınızı görebileceğiniz bir konuma yerleştiriyor, konseptinizle bütünlük oluşturacak şekilde süslüyoruz. Profesyonel ses ve ışık sistemimiz olduğu için davetinizi kaliteli bir şekilde geçireceksiniz. İşletmemizde çocuklu ailelerin davetinizde rahatlıkla eğlenebilmeleri için çocuk oyun odası ve bebek bakım odası bulunuyor. Kişisel aracınız ile mekânımıza gelmeyi düşünüyorsanız açık otoparkımızın olduğunu ve gönül rahatlığı ile ulaşım sağlayabileceğinizi de belirtelim. Alanında uzman, tecrübeli ve güler yüzlü kadromuz sayesinde davetiniz hayallerinizdeki gibi gerçekleşiyor. Nişan, kına, sünnet düğünü ve iş yemekleri gibi pek çok etkinliği salonlarımızda düzenleyebilirsiniz. Organizasyonun tüm detaylarını istekleriniz doğrultusunda tasarlayacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.

Peki, Balkonuk Center farkı ile düğününüzü gerçekleştirmek için bizimle nasıl irtibata geçebilirsiniz?

Sayfanın yan tarafında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurup “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak işletmemizle kolayca iletişime geçebilir, soru ve isteklerinizi bu form üzerinden iletebilirsiniz. Ayrıca, Balkonuk Center adres bilgilerine de sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.

Balkonuk Center Elmas Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Evet

Balkonuk Center Elmas Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Balkonuk Center Elmas Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Balkonuk Center Elmas Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 60.000 - 80.000 TL aralığından başlamaktadır. Balkonuk Center Elmas Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 100.000 - 150.000 TL aralığından başlamaktadır.

Balkonuk Center Elmas Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Balkonuk Center Elmas Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Otopark Araç Kapasitesi

500-750

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.