Düğün organizasyon fikirleri arasından kış düğünleri için en uygun olanını arayıp duruyordunuz ve bizimle karşılaştınız. Artık emin ellerdesiniz! Düğün süsleme ile ilgili önerilerimize kulak verin, mutlaka içinize sinecek fikirler yakalayacaksınız. Çünkü kış düğünleri tam da böyle süslenir.

Havayı Renklerle Isıtın

Kış düğün süslemeleri için fikirler aşamasına geçmeden önce biraz sonbahar ve kış sezonu düğünlerinin ağırlıklı olarak tercih etmesi gereken renklerden bahsedelim. Malum ülkemizde sonbahar ve kış mevsimleri son yıllarda kesin çizgilerle ayrıştırılabilecek özellikler taşımıyor. Bu yüzden kahve tonları, yeşil tonları, şeftali rengi, vişne rengi, kayısı rengi, açık füme, gülkurusu gibi sıcak renkleri kullanarak düğününüzü sıcacık yapabilirsiniz. Çevrenize bir bakın; doğanın, etrafta biriken yaprakların kimi zaman gökyüzünün tonlarıyla uyumlu değiller mi?

1tema_renkleri - 1tema_renkleri

Atıştırmalıklarla Süsleyin

Gelelim düğün masa süslemeleri faslına. Sonbahar ve kış aylarının taze çiçek bulmak açısından biraz sıkıntılı bir dönem olduğu düşünülebilir. İşte biraz da bu yüzden öyle şaşaalı vazoların boy gösterdiği masa üzeri süslemelerinden ziyade daha sade, cam vazolara yöneliyoruz. Vazolarımızın içlerini mısır, kabuklu badem, fındık ya da kırmızı mevsim meyveleri ile doldurup mekana daha sıcak bir hava katmak hem de aydınlatmaya katkı sağlamak için mumlarla tamamlıyoruz. Ama yok aklınızda daha şaşaalı görünen bir organizasyon yapmak varsa düğününüzü pahalı göstermenin yollarına bir göz atın deriz.

2susleme_malzemeleri - sonbahar süslemeleri için mum modelleri

Düğün Organizasyon İndirimleri

Bir Odunun Yapabilecekleri

Düğün dekorasyon fikirleri bir odun parçasına kadar geldi mi diye düşünmeyin. Bunlar bildiğiniz odun parçalarında değil. Supla, pasta altı, masa kartı, cupcake standı gibi birçok işlevi olan ince yuvarlaklar halinde kesilmiş odunlar düğününüze değişik bir hava katacak. Peki ama bunları nereden bulacağız diyorsanız organizasyon firmaları işte bugünler için var.

3masa_pasta_duzenleme - odundan yapılmış masa gereçleri

Ringo Ringo Fıçılar

Düğün mekanı süsleme konusunda başrol işte bu koca koca şarap fıçılarının. Eğer düğün organizasyonunuzda bir ön kokteyl varsa, kokteyl ve alternatif servis masası olarak da kullanabileceğiniz bu fıçılar aynı zamanda mekanın genel süslemesinde üzerlerinde dekoratif objelerle, fenerlerle ya da kuru dallarla kullanılabilir.

4odun_objeler - mekan dekorasyonunda fıçı kullanım örneği

Sandalye Deyip Geçmeyin

Bir düğün masa sandalye süsleme açısından bakıldığında, önemsizmiş gibi görünse de, çok şey ifade eder. Davetlilerin oturacağı sandalyelerin süslemesi bitip de uzaktan baktığınızda size verdiği his, kesinlikle abartısız ama aynı zamanda şık ve ağır başlı bir görüntü verdiği olmalı. Bunun için ideal olan ham keten bir kumaşın düğün temanıza uygun olan rengini kullanmak olacaktır.

5sandalye_giydir - keçe veya ham keten kumaşlarla sandalye giydirme

Hangi mevsimde evleniyor olursak olalım hayallerimizdeki düğün organizasyonuna sahip olabilmek için kabul etmek gerekir ki onlara ihtiyacımız var! Rüyanızdaki düğünü anlatacağınız, sizi anlayacak hayallerini gerçeğe dönüştürecek işinin ehli bir ekip bulmak için acele edin!

Şehrindeki 185 Düğün Organizasyon Firması Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (2)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

SP Seda Pek

Fıçılar ve odun fikri cok güzel gözüküyor :**

ŞS Şevval Sendir

Seda hanım'a katılıyorum kozalaklar da cok güzel duruyor ayrıca. Zaten kış mevsiminde kozalaktan cok ne var ki :))