Düğününüzü Kış Bahçesinde Yapın!

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

2:42 dakika

08.12.2022

Ağaç, çiçek, deniz, yeşillik görmeden yaşayamayan doğa aşığı çiftler! Havaların soğumasıyla düğünümüzü doğa ile iç içe yapamayacağız diye üzülmeyin. Düğün mekanlarının kış bahçeleri tam da size göre! İşte kış bahçesi bulunan düğün mekanları!

La Perla

Havaların soğumasıyla dış mekan düğünleri yavaş yavaş içeriye taşınmaya başlasa da hala doğa ile iç içe olacağınız farklı bir düğün organize edebilirsiniz. Bunun için La Perla içe çalışabilirsiniz. Mekanın cam tavan ve pencereli, geniş bir alanı bulunuyor. Kapasitesi ise 400-500 kişilik!

kış bahçesi

La Perla

La Perla

Firmayı İncele

Gönül Köşkü

Kış düğünü mekanları arasında en çok tercih edilenlerden biri de Gönül Köşkü. Rustik tasarımlı sıcacık mekanda siz eğlencenin tadını çıkarırken, mekanın dış alanla uyumlu ferah ve doğal, geniş camlı salonu sana ve davetlilerine sanki açık alanda gibi hissettirecek. Mekanın kapalı alanında 400-500 davetli ağırlanabildiğini de belirtelim.

kış bahçesinde düğün

Svadba Maçka

En yeni trendlerden biri olan kış düğünleri de artık kapalı alanda kır düğünü ferahlığını ve doğallığını yaşamayı mümkün kılıyor. Doğanın yeşilini düğününüzün havasında hissetmek isteyen bir kış geliniysen kulüp ve davet alanlarının kapısını da çalabilirsin. Örneğin; Svadba Maçka! Yüksek, geniş camlı tasarımı doğayla iç içe hissi yaratıyor. İç mekanı ise doğal çiçeklerle, ağaç dallarıyla, yeşil bitkilerle süsleyerek gerçek bir düğün bahçesi yaratabilirsin.

kış bahçeli düğün mekanları

Svadba Maçka

Svadba Maçka

Firmayı İncele

Villa Polonez

Bahçe düğünlerini çocukluğundan beri samimi ve özgür bulan mütevazi bir gelinsen Villa Polonez tam sana hitap eden bir mekan! Mekanın iç dekorasyonu da dışarıdaki peyzaja göre kurgulanmış şık bir kış bahçesi bulunuyor. Mekanın orman içindeki açık alanı 400, cam ve yüksek tavanlı kolonsuz salonu 200 kişiye ev sahipliği yapabilecek kapasitede.

kıs_dugunu_mekani_organizasyon_fikirleri

Villa Polonez

Villa Polonez

Firmayı İncele

Ada Kanlıca - Baro Bahçe

Ada Kanlıca - Baro Bahçe, açık ve kapalı davet alanlarında dört mevsim konuk ağırlayabiliyor. Üstü açılıp kapanabilen kapalı davet alanı Ada Delux’te çiftlerin isteklerine göre konsepte uygun bir gelin tagı, anı köşesi ve isim panosuna yer veriliyor, masa üstü süslemelerinde dekoratif saksılar, vazolar ile birlikte kozalaklar, pampas bitkisi gibi doğal ögelerden yararlanılıyor.

kıs bahcesinde dugun

Salon Venedik / Cebeci Şehir Parkı

Salon Venedik'in 500-750 kişilik kapalı alan kapasitesi bulunuyor. Mekandaki, yemyeşil ağaçlar ve süs havuzunun yarattığı hoş ambiyans eşliğinde evlenmek isteyen çiftler için canlı müzik için orkestra, fotoğraf ve video, dekorasyon gibi hizmet seçenekleri sunuluyor. Detaylar ve daha fazlasıyla ilgilenen bir davetten sorumlu bir ekibi de çiftlere düğün boyu eşlik ediyor.

kıs bahcesinde dugun

İzoletta

İzoletta'da, manzaranın güzelliğinden kimsenin mahrum kalmaması için salonun etrafı cam duvarlarla çevrili. Mekanda aynı zamanda açılır-kapanır cam tavan sistemi bulunuyor. Serin havalar için ideal olan kapalı alan, 200 kişiye hizmet verilebilecek genişliğine sahip.

kıs bahcesinde dugun

İzoletta

İzoletta

Firmayı İncele

Kaddeh Fulya

Kaddeh Fulya'da hem açık hem de kapalı olmak üzere 2 farklı davet alanı bulunuyor. Yemekli düzende, 100-200 misafir ağırlanabiliyor. Kokteylli olarak da, 200-300 konuğa ev sahipliği yapılabiliyor. Açık davet alanında bulunan mekanizma sayesinde, salonun üzeri kapanıp, mekan kış bahçesine dönüşebiliyor. Masa düzeni çiftlerin istediği şekilde konumlandırılıyor, böylece hatırı sayılır büyüklükte bir dans pisti oluşturulabiliyor.

kıs bahcesinde dugun

Kaddeh Fulya

Kaddeh Fulya

Firmayı İncele

Mövenpick Hotel İstanbul Golden Horn

Haliç’e nazır Mövenpick Hotel'de yapılan düğünlere şehirden renkli kareler ve harika bir deniz manzarası eşlik ediyor. Mekanın kış bahçesi konseptli 110 kişi kapasiteli teras alanı Skydome Roof Lounge’u tercih ederek keyifli bir düğüne ev sahipliği yapabilmek mümkün.

kıs bahcesinde dugun

Düğününüzü bir kış bahçesinde yapma fikri hoşunuza gitmiş olmalı. Düğün mekanınızı seçerken bu alternatifi de göz önünde bulundurabilirsiniz. Beğendiğiniz düğün mekanı size bu tür bir seçenek sunuyor ya da sizin talebiniz üzerine böyle bir alan yaratıyor olabilir. Hemen düğününüz için mekan araştırmasına başlayın ve beğendiklerinizden fiyat teklifi isteyin.

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanları Firmaları

Düğün Mekanları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

5 yorum

Ceren Üstün

Düğün Tarihi: 03.07.2017


Resimdeki mekanlar İstanbul'un neresinde? Acil öneri verebilir misiniz?

Düğün.com

Düğün.com
Merhaba Ceren, Makaledeki görseller ilham amaçlı kullanılmış olup İstanbul mekanlarına ait değildir.


furkancanturk

Düğün Tarihi: 16.04.2016


Mekan oneri konusunda yardimci olabilir misiniz istanbulda


Furkan Cantürk

Düğün Tarihi: 28.03.2016


Mekanlarin ve ozellikle resimlerin nerelerden oldugu yazilsa cok daha faydali olabilir :)


özlem adıyamanlar

Düğün Tarihi: 09.10.2014


aklıma külkedisi getirdi. gerçekten üzerinde biraz daha düşünlünce çok daha güzel fikirler çıkabilir.


Cns Rkmn

Düğün Tarihi: 30.10.2013


kış bahçesinde düğün fikri muhteşem. ama keşke bu trz birkaç düğün mekanı adı verilebilseydi. yüzlerce düğün mekanını tek tek inceleyip hangisinde kış bahçesi var onu aramak imkansız...