Kış Düğünlerinde Düğün Mekanı Nasıl Seçilir?

Kış çiftleri çok şanslı! Bu kış dünya evine girmeyi planlayan Düğün.com çiftleri için çok güzel bir haberimiz var. Sizin için özenle bir araya getirdiğimiz düğün mekanlarını inceleyerek hayalini kurduğunuz kış düğününü gerçeğe çevirebilirsiniz. Tabii ki düğün mekanı seçmek yapacağınız işlerin ilki olacak.

Acaba Neresi?

Nasıl bir düğün planlıyorsunuz? Şık ve resmi bir balo tipi düğün mü, sıcak ve samimi bir restoran düğünü mü yoksa manzaralı ve elit bir kokteyl tipi düğün mü? Düğününüzü mevsim şartlarını göz önüne alarak kapalı bir mekanda yapmayı seçeceğiniz için opsiyonlarınız da yarıya iniyor. Bu yüzden çok şanslısınız. Karar vermek konusunda daha az sorun yaşayacak, daha kısa bir sürede içinize en çok sinen seçenekte anlaşacaksınız.

kis_dugunleri1 - kış düğünlerinde düğün mekanı nasıl seçilir?

Tarihi Düğün Mekanları

Görkemli yapılar, derin tarih dokusu ve klasik bir atmosfer arıyorsanız düğününüzü tarihi mekanlardan birinde yapabilirsiniz. Yemekli bir düğün düşünüyorsanız Osmanlı ve Türk mutfağının seçkin örnekleriyle donatılmış bir düğün yemeği menüsü herkesin beğenisini toplayacaktır. Üstelik bu tür menüler özellikle kış aylarında çok daha uygun seçeneklerdir. Yaz sıcağında çok ağır kaçacağı için Osmanlı mutfağından seçkiler sunan bir düğün menüsü, kışın tüm davetlilerin keyfini yerine getirecektir.

kis_dugunleri2 - kış düğünlerinde düğün mekanı nasıl seçilir?

Restoran Düğünleri

Samimi dostlarınız ve ailenizle birlikte keyifli bir gece geçirmek istiyorsanız aradığınız şey tam da bu! Dışarıda dondurucu bir soğuk varken, sıcacık bir ortamda, mumların sarı - sıcak bir hava kattığı restoranda unutulmaz bir geçirebilirsiniz. Aynı zamanda diğer düğün mekanlarına göre daha ekonomik fiyatlarıyla da tercih edilen restoranlar geniş yemek mönüleriyle de göz dolduruyor.

kis_dugunleri3 - kış düğünlerinde düğün mekanı nasıl seçilir?

Kulüpler ve Davet Alanları

Hem yaza hem kışa uygun mekanları olan klüp ve davet alanları, her mevsimde düğünlere şık bir mekan olarak kurgulanabiliyor. Lüks, şık ve stil sahibi bir düğün planlıyorsanız kulüpler ve davet alanları tam size göre. Geniş ve rahat düğün mekanı seçenekleriyle size konforlu bir düğün imkanı sunan kulüp ve davet alanları kalabalık ailelerin ilk tercihi oluyor.

kis_dugunu4 - kış düğünlerinde düğün mekanı nasıl seçilir?

Otel Düğünleri

Kış düğünlerinin en çok tercih edilen mekanlarından biri de kuşkusuz otellerdir. Hava şartları açısından hiçbir risk barındırmayan, davetli sayısı konusunda mekana sığılmayacağı ile ilgili dert etmeyeceğiniz, konforlu hazırlık odalarıyla tüm günü rahat geçireceğiniz, balayı odasında otelin hediyesi olarak konaklayabileceğiniz oteller her zaman sorunsuz düğünlerin adresidir.

otel_dugunleri - otel_dugunleri

Destinasyon Düğünleri

Destinasyon düğünleri ilk düşünüldüğünde kulağa bahar ve yaz aylarının konsepti gibi gelse de kış düğünleri için de sıra dışı bir tercih olabilir. Eğer düğün tarihleriniz bir şekilde çok da gönüllü olmadan kışa denk geldiyse ve siz aslında yumuşak bir havada evlenmek istiyorsanız davetlilerinizi alıp güneye gidebilirsiniz. Ya da bilinçli bir şekilde en yeni düğün trendi, kış düğünü istemiş, karların üzerinde düğün fotoğrafları hayal etmişseniz;Uludağ'a ya da Bolu'da rüya gibi bir düğün yapabilirsiniz.

destinasyon_dugunleri - destinasyon_dugunleri

Şehrindeki 1226 Düğün Mekanı Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Gizem Bayramoğlu tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (2)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

GT Güneş Topal

destinasyon düğünlerini ilk defa duyuyorum. İncelemeye değer gibi görünüyor.

SK Selma Kızıltaş

Eğer kışın evlenirsem kesinlikle karların üzerinde bir fotoğrafım olmalı son fotoğraf çok güzel gözüküyor :)